Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Sprzet na chrzest/komunie

  1. #11
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Sprzet na chrzest/komunie

    A może pokaż nam te zdjęcia co nie wyszły? Napisz co konkretnie chciałabyś na nich zmienić, jakie były warunki (jeśli tego nie widać na zdjęciach), czy edytujesz te zdjęcia czy to są jpg prosto z puszki. Są tu ludzie którzy potrafią pomóc tylko muszą wiedzieć w czym.

  2. #12
    Dopiero zaczyna Awatar daVe
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: Sprzet na chrzest/komunie

    Ostatnio będąc gościem na chrzcinach rodzice "młodej" poprosili mnie o kilka zdjęć. Kościół bardzo mały, ale jasny. Do cropa (500d) miałem tylko i wyłącznie kit 18-55stm do paru szerszych ujęć i 50 1.8stm do reszty. Na wszelki wypadek lampa, ale dało radę bez niej na iso800. Najlepszy był ksiądz bo przed samą ceremonią zapytał czy są jacyś fotografowie (nieśmiało się zgłosiłem, oprócz mnie profi z 6d+24-70 oraz dziewczyna z jakimś podstawowym Nikonem - łącznie była trójka dzieci chrzczonych) i pozwolił nam nawet stanąć za ołtarzem, żebyśmy mieli lepsze ujęcia. Oprócz tego sam pozował :-) Jak widać, księża też są różni ;-)

    Tapatalknięte z Honorem

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 067

    Domyślnie Odp: Sprzet na chrzest/komunie

    Sam oststnio chrzcilem dzieciaka i zabralem sprzet ktory nosil kolega. Zdjecia wyszly tylko focus byl, nie tam gdzie trzeba (facet trzymal aparat pierwszy raz w zyciu). Jadnak co by nie pisac, to tylko chrzest.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •