Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 125

Wątek: MacBook dla fotografa - konfiguracja

  1. #41
    Początki nałogu Awatar Eryk1
    Dołączył
    May 2018
    Miasto
    Birmingham UK
    Posty
    292

    Domyślnie Re: MacBook dla fotografa - konfiguracja

    Z reguly kazdy pisze ze nie wroci do Windowsa To pochlebne opinie musze przerrawic temat I szukac cos w dobrym stanie.
    5d III i parę słoików

  2. #42
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Wiek
    46
    Posty
    215

    Domyślnie Odp: MacBook dla fotografa - konfiguracja

    Mogę się dołączyć z pozytywną opinią o macbookach. Używam ich od lat. Obecnie MBP 15" z i7 i 16GB ramu - pracuje się na tym naprawdę komfortowo.
    Canon EOS RP + 50/1.8 RF

  3. #43

    Domyślnie Odp: MacBook dla fotografa - konfiguracja

    Trudno mi negować, co tu piszecie o Mac-ach, owszem tak jest - ekosystem, synchronizacja, wszystko wszędzie itd. Tylko mz. jeden warunek do spełnienia - praca wyłącznie na Macu. Jeśli zawodowo pracuje się wyłącznie pod Windows (specjalistyczny soft, wymiana danych itp.) + DODATKOWO praca z grafiką / fotografią, wtedy na dłuższą metę to jest męka. Warto się wówczas zastanowić, a droga powrotna rysuje się bardziej realnie! Zieniu dobrze to przedstawił w swoim filmie.

  4. #44
    Początki nałogu Awatar Eryk1
    Dołączył
    May 2018
    Miasto
    Birmingham UK
    Posty
    292

    Domyślnie Re: MacBook dla fotografa - konfiguracja

    Tez to ogladalem tylko ,ze to chyba zalezy od konkretnej osoby niektorzy maja Maca ,a w pracy uzywaja Windowsa ,bo w pracy taki system jest I nie maja z tym problemu.
    5d III i parę słoików

  5. #45
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: MacBook dla fotografa - konfiguracja

    Bez jaj, mam w domu M i W. Każdy ma swoje wady i zalety.

  6. #46
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 495

    Domyślnie Odp: MacBook dla fotografa - konfiguracja

    Cytat Zamieszczone przez marlo Zobacz posta
    Trudno mi negować, co tu piszecie o Mac-ach, owszem tak jest - ekosystem, synchronizacja, wszystko wszędzie itd. Tylko mz. jeden warunek do spełnienia - praca wyłącznie na Macu. Jeśli zawodowo pracuje się wyłącznie pod Windows (specjalistyczny soft, wymiana danych itp.) + DODATKOWO praca z grafiką / fotografią, wtedy na dłuższą metę to jest męka. Warto się wówczas zastanowić, a droga powrotna rysuje się bardziej realnie! Zieniu dobrze to przedstawił w swoim filmie.
    Na takie rzeczy są Parallels. W zasadzie nie znam osoby, która ma MBP i nie ma tego zainstalowanego bo sporo softów na makowki nie ma albo jak są to są trochę bieda Kompletnie nie rozumiem fenomenu tego systemu poza 3 punktami jakie wymienielem kilka postów wcześniej...
    Ostatnio edytowane przez kmeg ; 26-12-2019 o 17:09

  7. #47
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie Odp: MacBook dla fotografa - konfiguracja

    Chętnie Cię poznam. Oczywiście tylko w zwiazku z tym co napisałeś powyżej. Nie mam parallels. Nie jest mi potrzebny absolutnie do niczego.

  8. #48
    Dopiero zaczyna Awatar Consigliero
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: MacBook dla fotografa - konfiguracja

    iMac 2009 z systemem high Sierra ,działa do dziś . Dwuletni Dell AiO najwyższy model , już miał poprawianą wentylację, poprawiany procesor, wymieniony dysk twardy i jeżeli przetrwa następny rok to będzie szczęście. MacBook Air żony po prostu działa już któryś rok. Żaden z moich laptopów nie działał dobrze gdy minął rok od zakupu. Może mam pecha do sprzętu z windowsem ale tak jest niestety. Zamiast parallels używam bootcamp bo darmowy, działa na wszystkich komputerach i dziwna rzecz, gdy instalowałem program do hotelu w siedzibie producenta to ten był zdziwiony że Windows działa lepiej niż na jego dedykowanym urządzeniu. Sam mam na MacBook Pro windowsa którego mam na dysku ssd, podpinam go gdy potrzebuję skorzystać z programu okienkowego.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  9. #49
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 722

    Domyślnie Odp: MacBook dla fotografa - konfiguracja

    Cytat Zamieszczone przez Consigliero Zobacz posta
    iMac 2009 z systemem high Sierra ,działa do dziś . Dwuletni Dell AiO najwyższy model , już miał poprawianą wentylację, poprawiany procesor, wymieniony dysk twardy i jeżeli przetrwa następny rok to będzie szczęście. MacBook Air żony po prostu działa już któryś rok. Żaden z moich laptopów nie działał dobrze gdy minął rok od zakupu. Może mam pecha do sprzętu z windowsem ale tak jest niestety.
    Tyle lapków w firmie i wszystkie działają latami. Ja rozumiem że jabłka są ok ale żeby trzeba było wypisywać takie bajdy żeby kogoś do nich przekonywać ...
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #50
    Początki nałogu Awatar Eryk1
    Dołączył
    May 2018
    Miasto
    Birmingham UK
    Posty
    292

    Domyślnie Re: MacBook dla fotografa - konfiguracja

    Kazdy ma rozne doswiadczenia roznie mozna tez trafic ,ale patrzac na YouTube faktycznie nawet stare sprzety macinthosha hulaja do dzis wiec cos w tym jest. Nie mialem nic z tej firmy oprocz Ipada ,ktory trzyma baterie strasznie dlugo I smiga az milo. Nie pokojace sa dla mnie tylko problemy z powlokami w macbookach ,bo za tak cholerdalne pieniadze to jakas kpina ze puscili to na rynek. Niemniej jednak Fajnie ze watek sie rozwija tylko szanujmy swoje I opinie I doswiadczenia, ktore mamy przeciez inne.
    5d III i parę słoików

Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •