Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Białe tło winylowe

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2015
    Miasto
    Kielce
    Posty
    129

    Domyślnie Białe tło winylowe

    Witam kolegów i koleżanki

    Jako że w zeszłym tygodniu przeniosłem się do nowego 3x większego biura i mam sporo miejsca nie zagospodarowanego, postanowiłem na stałe rozstawić sobie moje hobby czyli sprzęt studyjny.
    W ślad za tym powstał pomysł na ścienny system mocowania teł i jakieś tło o szerokości 2,7m.

    Pierwsza myśl to tło kartonowe. Tylko że na podłodze jest terakota i podczas chodzenia po tle odgniatały by się wgłębienia po fugach. Tło szybko by się niszczyło.

    Ciekawie zapowiadającą się alternatywą jest tło winylowe (białe + czarne + zielone, szer. 2,6m)

    Winyl niestety (przynajmniej tak widziałem na zdjęciach) ma fakturę. Nie jest jednolicie gładkie jak karton.
    Niestety w Kielcach nie ma gdzie pomacać takiego tła nie wspominając o jakimś zdjęciu testowym.

    Czy w związku z posiadaną przez winyl fakturką nie będzie się pojawiał efekt mory?
    Przy lampach studyjnych pstrykam często od f16 w górę więc może być problem z rozmyciem fakturki.

    Miał ktoś doświadczenia w tym temacie?

    Pozdrawiam
    adamm
    Canon 70D, EF-S 18-135 KIT, EF 100L 2.8 IS USM, YN600EX-RT, 1x400Ws, 2x300Ws

  2. #2
    Początki nałogu Awatar pe.en.de
    Dołączył
    Dec 2009
    Miasto
    Łódź
    Posty
    321

    Domyślnie Odp: Białe tło winylowe

    Post z marca - to chyba już masz. Jak masz karton to się pewno cieszysz, jak masz tło z fakturą - to masz nauczkę, ale się nie przejmuj, pieniądze wydane na naukę nie są zmarnowane.
    Starając się być obiektywnym, wyrażam jednak subiektywną opinę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •