Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56

Wątek: Lampa YN685 vs YN-600EX do c80d

  1. #51
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    83

    Domyślnie Odp: Lampa YN685 vs YN-600EX do c80d

    Cytat Zamieszczone przez pan.kolega Zobacz posta
    I dlatego napisałem, że jedyne co może zrobić polski konsument żeby sobie polepszyć pod tym względem to więcej kupować. Bo klient panem nie zostanie z nadania przez dekret rządowy czy prawo, tylko może sobie na ten status zarobić dając zarobić. Zgodnie ze słynnym hasłem reklamowym często widzianym w USA "the more you buy the more you save!" Czyli im więcej kupujesz tym więcej oszczędzasz. Co jednak trudno wytłumaczyć współmałżonkom.
    Każdy kij ma dwa końce. Pamiętaj że zadowolony klient może przyprowadzić 20 innych, a niezadowolony zabrać 80 do konkurencji. Niestety w Polskich realiach kategoryzuje się klienta na lepszy i gorszy sort (skąd my to znamy). I tak o to jak nie kupujesz 1DX to nie jesteś klientem godnym uwagi. Sprzedawca nie patrzy na to że dziś możesz kupić chińską lampę a jutro możesz przyjść po 5d mkIV. Jak zostanę olany przez sprzedawcę pójdę gdzie indziej. Dam zarobić komu innemu. Niestety Polskich handlarz myśli inaczej... nie ten to inny przyjdzie i kupi, ale to się powoli kończy, ludzie już od jakiegoś czasu szukają opinii i nie tylko w dziedzinie foto. A nie zawsze jakość obsługi idzie w parze z ceną...
    trzy zoomy na krzyż

  2. #52
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    273

    Domyślnie Odp: Lampa YN685 vs YN-600EX do c80d

    Czy spotkał się ktoś z Was z krzywo działającym af assist? W sensie, ze nie wyświetla się idealnie z punktami AF w YN?

  3. #53
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Lampa YN685 vs YN-600EX do c80d

    a jakakolwiek lampa YN wyświetla je równo? ja mam niżej punkt centralny af niż siatka którą rzuca lampa ale nadal w tej siatce więc jako tako wspomaga i mówię o 35mm bo akurat to miałem wpięte jutro przetestuje jeszcze z 17-40 (yn685)
    Ostatnio edytowane przez salas ; 27-10-2016 o 22:51
    SONY

  4. #54
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    273

    Domyślnie Odp: Lampa YN685 vs YN-600EX do c80d

    salas, nie mam pojęcia. Znajomy dziś kupił tą lampę i się mnie zapytał czy to normalne. Mówi, że jest po prosty przekrzywiony ciut w poziomie.
    Ostatnio edytowane przez Janeek ; 27-10-2016 o 22:56

  5. #55
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Lampa YN685 vs YN-600EX do c80d

    Lampa ma delikatny luz po założeniu na sanki niech sobie przekreci
    U mnie jakoś idealnie rowno nie jest ale działa %)
    SONY

  6. #56
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Żuromin
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Lampa YN685 vs YN-600EX do c80d

    Mam YN-600EX-RT i na 5dmk2 na sankach ma spore luzy, na 5dmk4 praktycznie luzów brak, ale za to brak jest wspomagania af z lampy . Dodam że dwie moje lampy 550Ex i 580EX2 wspomagają bez problemu.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •