Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: [fotofox] Lubię portrety !

  1. #21
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: [fotofox] Lubię portrety !

    Jak dla mnie zdjęcia bardzo przeostrzone, aż kłuje w oczy, a 9 to nie wiem czy to fotografia czy grafika.
    Powyższe fotki uważam za przykład jak można zepsuć fajne ujęcia podczas obróbki.
    6D; 5DII; C 24-70 2.8L; C 24-105L; C 70-200 2.8L; C 35 2.0 IS; C 50 1.4; C 85 1.8; S 17-35 2.8-4
    Moje fotki Moje fotki II

  2. #22
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: [fotofox] Lubię portrety !

    to fakt, dziewiątka przesadzona, dziewczyna jak manekin

  3. #23

    Domyślnie Odp: [fotofox] Lubię portrety !

    Dlaczego od razu"zepsuć" :-)
    Można czasami zaszaleć z obróbką przecież :-)

  4. #24

    Domyślnie Odp: [fotofox] Lubię portrety !

    @fotofox (Dołączył Mar 2009), 7 i pol roku zajelo ci napisanie/wrzucenie pierwszego posta/zdjecia. Tyle czasu zajela ci nauka by robic fotki na poziomie i nie wstydzic sie ich pokazac?
    Pytam serio bo mnie troche przeraza iz jestem dopiero na poczatku przygody foto.
    Ostatnio edytowane przez Razor ; 04-11-2016 o 00:26

  5. #25
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: [fotofox] Lubię portrety !

    Cytat Zamieszczone przez Razor Zobacz posta
    @fotofox (Dołączył Mar 2009), 7 i pol roku zajelo ci napisanie/wrzucenie pierwszego posta/zdjecia. Tyle czasu zajela ci nauka by robic fotki na poziomie i nie wstydzic sie ich pokazac?
    Pytam serio bo mnie troche przeraza iz jestem dopiero na poczatku przygody foto.
    Moim zdaniem to forum to takie średnio przyjazne miejsce na publikacje zdjęć pewnie dlatego sa tu tylko galerie kilku użytkowników i praktycznie nic nowego się nie przyjmuje :-) zdecydowanie lepsza atmosfera po drugiej stronie barykady - czytaj u żółtych
    SONY

  6. #26

    Domyślnie Odp: [fotofox] Lubię portrety !

    Uczę się cały czas :-)
    Pokazuje swoje fotki w necie od zawsze,tylko miejsca się zmieniaja.Przeżyłem różne digarty,maxmodelsy,megamodelsy...kiedys byłem częstym gościem na cb.Czytałem,śledziłem wątki,chłonałem wiedzę:-)
    Ostatnio potrzebowałem troszkę informacji o sprzęcie i wszedłem na forum,żeby poczytać,pooglądać...i wstawiłem kilka swoich portrecików.Jak pewnie zauważyłeś,z problemami na początku ale udało się:-)
    Zapraszam do zaglądania,postaram się wykorzystywać nabytą umiejętność :-)
    Ostatnio edytowane przez fotofox ; 07-11-2016 o 09:48

  7. #27
    Dopiero zaczyna Awatar maxwell61
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Wrocław, Oborniki Śląskie/ Wołów
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: [fotofox] Lubię portrety !

    Bardzo dobrze, że się uczysz, inaczej nic nie osiągniesz. Aczkolwiek należy rozważyć chłonięcie wiedzy z tego forum po niektórych komentarzach
    Co do Twoich zdjęć to: przeostrzone, lekko wpadające w przepalenia skóry. Zwracaj uwagę na każdy szczegół (rozmierzwione włosy, brak makijażu, odpowiednie ubranie). Musisz nadawać zdjęciom smaku, jakiego nikt nie nadaje, a przy najmniej podobnego. Trzymaj się z dala od presetów VSCO, bo są nudne
    Na obecną chwilę są to dość zwykłe, pospolite zdjęcia, ale od tego się zaczyna. Obserwuj lepszych i staraj się ich naśladować. Własny styl przyjdzie za jakiś czas.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •