Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 236

Wątek: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

  1. #11
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No to wychodzi lekko 4500 albo i więcej, bo w cyfrowe razem z obiektywem jest za 6.500 /nie sądzę żeby ten słój wycenili na 2tyś/.
    Jednak wygląda na to, że wycenili nawet na więcej - ok. 2500. Zobaczymy jak będzie dostępny.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Ciekawe czy st-e3-rt z tym bedzie dzialac bez problemu.

    Dobra wiadomosc, ze szkla ef podejda - ciekawe jak bedzie z AF'em.

    Fajne body ale 1049 funtow tez piechota nie chodzi, jednakze brak wydatkow na lampy i szkla - kusi.

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Eos m5

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    ale M5 ma?
    Wygląda, że ma Ale dlaczego tylko do video - Canon jest jednak złośliwy.
    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

  4. #14
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    891

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Ma, tylko obawiam się, że cyfrową. Jak się mylę proszę mnie poprawić.

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    no według opisów cyfrową i tylko przy filmowaniu, także to też nie jest jakiś WYPAS
    SONY

  6. #16
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez pan.kolega Zobacz posta
    Wygląda, że ma Ale dlaczego tylko do video - Canon jest jednak złośliwy.
    No wlasnie nie ma. Ma jakas cyfrowa po*******ke

  7. #17
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez salas Zobacz posta
    jak chcą sprzedawać coś co będzie zbliżone bardziej do a6000 w cenie a6300 to ja nie wiem, ale tak jak mówię i tak się chętni znajdą BO TO CANON czekamy na testy zestawienia itd
    Mam nadzieję, że szybko przecenią ale biorąc pod uwagę co się czyta na anglojęzycznych forach to może być tak że mieli dobre rozeznanie tak wyceniając.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #18
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Mazowsze Opinogóra ta od Krasińskich - zapraszam
    Posty
    32

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    18-150 słoiczek 500$ do wyboru czarny lub srebrzanka.
    Jak tak konsekwentnie przeliczają 1$ = 1 Euro = 1 Funt to czemu nie pociągną dalej = 1 PLN?
    CANON EOS 5D MK II, 24-70 F2.8L, Speedlite 580 EX II.

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    No wlasnie nie ma. Ma jakas cyfrowa po*******ke
    To się okaże, bo ta pięcioosiowość sugeruje, że są tam czujniki ruchu korpusu, podczas gdy w typowych po*********kach ruch jest zarówno wykrywany jak i korygowany tylko na matrycy. Jeżeli są czujniki, to, przynajmniej teoretycznie mechaniczny ruch matrycy nie jest w niczym lepszy niż cyfrowe przesunięcie, pod warunkiem, że jest zapas wielkości matrycy i szybkie przetwarzanie danych.
    Gdyby zakres przesunięcia ostrości w DP był większy, można by było nawet zrobić sześcioosiowy cyfrowy IS..... Może w przyszłości, w systemie QP (quadruple pixel)
    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

  10. #20

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowiec Canon Eos M5

    Cytat Zamieszczone przez pan.kolega Zobacz posta
    To się okaże, bo ta pięcioosiowość sugeruje, że są tam czujniki ruchu korpusu, podczas gdy w typowych po*********kach ruch jest zarówno wykrywany jak i korygowany tylko na matrycy. Jeżeli są czujniki, to, przynajmniej teoretycznie mechaniczny ruch matrycy nie jest w niczym lepszy niż cyfrowe przesunięcie, pod warunkiem, że jest zapas wielkości matrycy i szybkie przetwarzanie danych.
    Gdyby zakres przesunięcia ostrości w DP był większy, można by było nawet zrobić sześcioosiowy cyfrowy IS..... Może w przyszłości, w systemie QP (quadruple pixel)
    Cyfrowe przesunięcie powoduje pewnie tylko tyle, że kolejne klatki filmu są tak poprzesuwane aby obraz nie skakał. Natomiast pojedyńcza klatka nie jest stabilizowana podczas jej naświetlania. Więc ruch matrycy jest lepszy.

Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •