Strona 10 z 69 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 689

Wątek: Canon 5D mark IV - oficjalnie

  1. #91
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2015
    Miasto
    Kielce
    Posty
    129

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Te sample to faktycznie żadna rewelacja.

    Spodziewałem się..... sam nie wiem czego.
    Zobaczyć zdjęcia o miliardy lat świetlnych lepsze niż wychodzą z mojego 70D.

    Ale przyznajcie że jest jakiś pęd że chce się go mieć bo ma trochę nowych bajerów.

    Miałem cichą nadzieję że będzie w okolicach 15 tys.
    Niby od 15 do 17 jest tylko 2 tys i jak się znajdzie 15 to i te 2 też ale jednak to jest prawie 20 tysi za samo body.
    Canon 70D, EF-S 18-135 KIT, EF 100L 2.8 IS USM, YN600EX-RT, 1x400Ws, 2x300Ws

  2. #92
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez adamm Zobacz posta
    jednak to jest prawie 20 tysi za samo body.
    Idealnie. W sam raz styknie za dotację z UP

  3. #93
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2015
    Miasto
    Kielce
    Posty
    129

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Idealnie. W sam raz styknie za dotację z UP

    Hmmm... tego nie wziąłem pod uwagę a niebawem będę rejestrował DG na siebie.
    Tyle że musiałbym chyba być zarejestrowany jako bezrobotny.


    Edit:
    a właśnie mi się przypomniały święte słowa kolegi mojego kolegi:
    t
    to nie aparat robi zdjęcie. To fotograf.

    I to chyba powinno przyświecać wszystkim którzy mają np. MK3 i chcą zmienić tylko dlatego że weszło coś nowego.

    Chcę się przesiąść na FF ale przy takiej cenie to pochylę się nad 6D i jeszcze starczy na jakieś szkiełka, ewentualnie 5D MK3
    Ostatnio edytowane przez adamm ; 26-08-2016 o 09:44
    Canon 70D, EF-S 18-135 KIT, EF 100L 2.8 IS USM, YN600EX-RT, 1x400Ws, 2x300Ws

  4. #94
    Bywalec Awatar PRZEMOLO79
    Dołączył
    Jul 2012
    Miasto
    Stg
    Posty
    155

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez adamm Zobacz posta
    Te sample to faktycznie żadna rewelacja.

    Spodziewałem się..... sam nie wiem czego.
    Zobaczyć zdjęcia o miliardy lat świetlnych lepsze niż wychodzą z mojego 70D.

    Ale przyznajcie że jest jakiś pęd że chce się go mieć bo ma trochę nowych bajerów.

    Miałem cichą nadzieję że będzie w okolicach 15 tys.
    Niby od 15 do 17 jest tylko 2 tys i jak się znajdzie 15 to i te 2 też ale jednak to jest prawie 20 tysi za samo body.
    Większość ludzi kupujących takie body ma już najczęściej pokaźną szklarnię. Kto będzie przechodził na 5dmk4? Posiadacze pewnie 5dmk2. 6d, 5dmk3 - po części sprzedając swoje body i dokładając do MK4 to już będą odpowiednio mniejsze pieniążki ale czy warto aż dyle dołożyć każdy odpowie sobie sam. W przyszłym roku pójdzie albo i nie cashback na 5d mkIV zależy jak się będzie sprzedawał a prognozuje że w Polsce średnio :-) myślę będzie do wyrwania wkrótce za jakieś 15 k

  5. #95
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 498

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    ^^ Zawsze można sobie poszukać promo bilety do NYC za 1000 zł, kupić w BH, porobić nim zdjęcia i wrócić Choć może to być inne miasto a wtedy nie będzie podatku stanowego Miedzy USA a Europa jest jakiś 1000 USD różnicy - styknie na bilet i pobyt na miejscu (i jeszcze zostanie).
    Ostatnio edytowane przez kmeg ; 26-08-2016 o 09:47

  6. #96

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Nie wiem czy było ale video 4k tylko z cropem 1.74. Troche wtopili. Tym bardziej że w oficjalnej specyfikacji tego nie podają.

  7. #97
    Początki nałogu Awatar GoomeX
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Poland - Poznań
    Wiek
    38
    Posty
    338

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    ^^ Zawsze można sobie poszukać promo bilety do NYC za 1000 zł, [...] jakiś 1000 USD różnicy - styknie na bilet i pobyt na miejscu (i jeszcze zostanie).
    Nie za bardzo widzę cel w tym. Zresztą za 1000 USD bilet w obie strony i chociażby tani hostel w NY + jakieś żarcie to raczej nie wystarczy. Ostatnio sprawdzałem to w obie strony bilety do NY to 2800 A gdzie wiza (bodajże 680pln)?

    Canon uwierzył, że cokolwiek wprowadzi na rynek ludzie i tak z przyzwyczajenia pójdą do sklepu i kupią sprzęt za dyktatorską i bajońską kwotę.
    Mk4 w stosunku do Mk3 nie wnosi aż tyle aby wydawać na niego 17koła. Zresztą już mark III jest(i był) sporo przedrożony. W dalszym ciągu najrozsądniejszym FF jest 6D (lub może doczekamy się Jego następcy).
    Cen nowych szkieł w ogóle nie ma sensu komentować bo to chyba jakiś żart
    Świat schodzi na psy albo ja się starzeję... albo jedno i drugie

  8. #98
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    552

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Ale tego z drewnianym gripem? :-)
    hahaha ale zabawne
    a serio to takie H4D z niedrogą 31mpi i po temacie, nie każdy biega po ślubach...

  9. #99
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    273

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    jako posiadacz 5ds r po przejściu z 5d mark iii (mimo kilku zmian nawyków) uważam... że 50mpix. to jest to, przestałem używać canona 100 macro.

  10. #100
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    238

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    po co?
    70D, C. EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM, C. EF 50mm f/1,8 STM, C. 100mm 2.8L Macro IS USM, C. EF 70-200mm f/4 L IS USM, C. Speedlite 430EX II, Velbon sherpa 600R, Marumi Super DHG

Strona 10 z 69 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •