Strona 68 z 69 PierwszyPierwszy ... 185866676869 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 689

Wątek: Canon 5D mark IV - oficjalnie

  1. #671
    Bywalec
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    150

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Do serii owszem i generalnie jest lepsza responsywność. Tyle tylko, że ja mam taki system pracy, że często ustawiam focus i potem przekadrowuję i tutaj zaczyna się problem bo o ile np. w 6D skok spustu był wyraźny to tutaj jest minimalny, wręcz aptekarski. Gdy takie coś się działo w klasycznym 5D to się wymieniało spust
    Może jednak uda się przyzwyczaić. Wypożyczyłeś czy już własny?

  2. #672
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Re: Odp: Re: Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez saxjas Zobacz posta
    Może jednak uda się przyzwyczaić. Wypożyczyłeś czy już własny?
    Już muszę się przyzwyczaić Na szczęście przejście będzie łagodne bo 6D zostaje. No i back focus button odpada. Nie potrafię tak pracować.

  3. #673
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    19

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Pytanko do osób które używają zarówno 6d, jak i 5d mark IV. Który z tych aparatów ma cichszą migawkę, prace lustra? Chodzi mi zarówno w trybie normalnym, jak i cichym. Znalazłem co prawda porównanie na youtube i na podstawie filmy wychodzi, że jakiś szczególnych różnic nie ma i wolę zapytać ewentualnych posiadaczy obydwu modeli. Dzięki!
    ps. Mój canon mark I to jest traktor w porównaniu do 6d, być może wynika ze zużycia.
    Ostatnio edytowane przez elduce ; 10-07-2019 o 13:42

  4. #674
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Re: Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez elduce Zobacz posta
    Pytanko do osób które używają zarówno 6d, jak i 5d mark IV. Który z tych aparatów ma cichszą migawkę, prace lustra? Chodzi mi zarówno w trybie normalnym, jak i cichym. Znalazłem co prawda porównanie na youtube i na podstawie filmy wychodzi, że jakiś szczególnych różnic nie ma i wolę zapytać ewentualnych posiadaczy obydwu modeli. Dzięki!
    ps. Mój canon mark I to jest traktor w porównaniu do 6d, być może wynika ze zużycia.
    Przed chwilą sprawdziłem. 5DIV jest minimalnie głośniejszy od 6D w obu trybach ale są to IMO różnice niewielkie. 5D miał dużo głośniejszą migawkę. Nie jest to kwestia zużycia bo miał już tak od nowości. Ale i tak lubię ten dźwięk. Jak ktoś tutaj kiedyś napisał jest on jak klapnięcie drzwiami od mercedesa

  5. #675
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    19

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Dzięki!

  6. #676

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Jestem w trakcie zakupu aparatu cyfrowego i potrzebuję fachowej opinii, czy warto postawić na Canon EOS 5D Mark IV Body. Na ten aparat trafiłem poprzez stronę internetową ale związku z tym, że nie kupowałem nigdy aparatu cyfrowego w internecie potrzebuję fachowego wsparcia.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 28-11-2019 o 18:06 Powód: wycięty link

  7. #677
    Bywalec Awatar smartb
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Legionowo
    Wiek
    58
    Posty
    110

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Hmm. Jak ktoś przymierza się do 5dmk4, nie powinien zadawać takich pytań - oczywiście, że warto, ale jest wiele innych modeli, na które również warto postawić, a kosztują znacznie, znacznie mniej, choć są najczęściej mniej uniwersalne od 5D.
    20D + 7D + 5DMK4 + 24-70/2,8LII, 70-200/2,8LIS, Art35/1,4, Art85/1,4, 430EX, 580EX, 055PROB+029

  8. #678
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez hilpertjoe11 Zobacz posta
    Jestem w trakcie zakupu aparatu cyfrowego i potrzebuję fachowej opinii, czy warto postawić na Canon EOS 5D Mark IV Body
    lepiej na tym Body nic nie stawiac , bo jesli sie wyleje to naprawa moze byc bardzo droga.
    woda destylowana Moze nie zaszkodzi ale jesli bedzie to Cola?

    nie , zdecydowanie nic nie stawiaj na tym Body.

  9. #679
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    157

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez hilpertjoe11 Zobacz posta
    Jestem w trakcie zakupu aparatu cyfrowego i potrzebuję fachowej opinii, czy warto postawić na Canon EOS 5D Mark IV Body. Na ten aparat trafiłem poprzez stronę internetową ale związku z tym, że nie kupowałem nigdy aparatu cyfrowego w internecie potrzebuję fachowego wsparcia.
    Jakie masz obiektywy?
    Canon -> Fuji

  10. #680
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    przeciez to byl spam

    juz tego uczestnika pod ta ksywa wiecej tutaj nie zobaczymy. byc moze pod inna pytajac dla pozoru o cos tam , by to zareklamowac.
    to nic nowego.

Strona 68 z 69 PierwszyPierwszy ... 185866676869 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •