Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Wątek: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

  1. #11
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    45
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)krytyka i opinie

    Cytat Zamieszczone przez Kameleon1 Zobacz posta
    No tu sie nie moge zgodzic bo ja ich w ogole nie odszumiam.
    Pewnie twój soft na ustawieniach domyślnych tak robi - warto sprawdzić.
    Nie wygląda to zbyt dobrze...
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 837

    Domyślnie Odp: Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)krytyka i opinie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Pewnie twój soft na ustawieniach domyślnych tak robi - warto sprawdzić.
    Nie wygląda to zbyt dobrze...
    Etam, może po prostu pojechane jest mocno clarity na minus jeśli chodzi o skórę. Takie wygładzanie.

  3. #13
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    297

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    wcale nie wieje tu amatorszczyzną, a wręcz przeciwnie. Zdjęcia mi się bardzo podobają. Kolory ładne, buźki uśmiechnięte. Czekam na więcej ;-)
    R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
    https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

  4. #14

    Dołączył
    Aug 2016
    Miasto
    Koszalin
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    Cytat Zamieszczone przez AndrzejXM Zobacz posta
    Rozmycie tla troche za mocne. Na pierwszym - widac dodatkowo pasek ostrego wokol dziewczynki. Odrobine sztucznie to wyglada (jak sie ktos nie zna - nawet nie zauwazy). Ach te komputery... Teraz juz nikt nie umie zrobic dobrej foty bez obrobki Ale ogolnie ladnie.
    Fotografia ktora robie to nie tylko zdjecie wyjete z puszki i dodanie kolorow.Taki mam styl i w takiej fotografii czuje sie najlepiej.Manipuluje zdjeciem oczywiscie w granicach przyzwoitosci.Czasem godziny spedzam przed jednym zdjeciem.Dodaje wrozki,ptaszki,listki itd.Usuwam drzewa,krzaki itd.Itd.Kazdy lubi cos innego ja lubie pobawic sie zdjeciami i je obrobic tak aby podobalo sie to mojemu malemu klientowi.Trzeba tez wziasc pod uwage to do kogo maja trafic te zdjecia.Ja robie dzieciaczki najczesciej male dziewczynki ktore lubia wrozki,pieski,kotki i pluszaki.Kazdy ma inny styl,kazdemu podoba sie cos innego.Jesli bym robila slubne to na pewno nie w takim stylu Pozdrawiam i dziekuje za ocene

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    fajne, ale ten bokeh pachnie (albo śmierdzi - co kto woli) softwarem już na pierwszy rzut oka.
    Taki byl zamiar tego zdjecia.Mialo byc calkowicie zamazane

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez dave88 Zobacz posta
    wcale nie wieje tu amatorszczyzną, a wręcz przeciwnie. Zdjęcia mi się bardzo podobają. Kolory ładne, buźki uśmiechnięte. Czekam na więcej ;-)
    Dziekuje

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    Mnie się podoba miękkość tych zdjęć i fajne kadry, choć na 5. obcięta huśtawka i kawałek buta razi. Też nie widzę 1. i 2. i też bardzo przeszkadzają mi podpisy na 5. szczególnie - przyciąga wzrok bardziej niż cokolwiek innego w kadrze.
    Bede wstawiac bez podpisowNo troche tu zawalilam ta hustawke i buta ?

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez asdf Zobacz posta
    Ja tam widzę więcej wyostrzeń.



    Haha i bez EXIFa to nie oglądanie.
    A jak to zrobic z exifami?Tu sie nie bardzo na tym znam

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    Cytat Zamieszczone przez dave88 Zobacz posta
    Zdjęcia mi się bardzo podobają. Kolory ładne, buźki uśmiechnięte.
    No właśnie, świeży powiew pogodnego klimatu po ponurych ciemnych zdjęciach dzieci z nastrojem jakimś postapokaliptycznym po wojnie termojądrowej w jakich niektórzy się lubują.

    Pierwszych dwóch nie widzę.
    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 837

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    Cytat Zamieszczone przez pan.kolega Zobacz posta
    No właśnie, świeży powiew pogodnego klimatu po ponurych ciemnych zdjęciach dzieci z nastrojem jakimś postapokaliptycznym po wojnie termojądrowej
    Podpisuję się rękami i nogami

  7. #17

    Dołączył
    Aug 2016
    Miasto
    Koszalin
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Podpisuję się rękami i nogami
    Nie zmuszam nikogo do tego by mu sie podobaly moje zdjecia Pokazuje tylko swoje prace i wdzieczna jestem za opinie bo zawsze moge cos ulepszyc,cos zmienic.Nie bede jednak zmieniac klimatu zdjec bo akurat komus sie to nie podoba.Uzycie zdania ze wygladaja jak po wojnie termojadrowej to chyba lekka przesada

    --- Kolejny post ---

    Zauwazylam tez ze jak sie komus cos podoba to szybciutko co niektorzy musza sarkastycznie skomentowac kolegow.To chyba tylko na Polskich forach ?Nie podoba sie to skomentuj ze bleee i ty lepsze masz i w ogole beznadzieja ale daj komus wyrazic co mysli nawet jak ty masz inne zdanie a nie bijesz sarkazmem.

  8. #18
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Kraków
    Posty
    236

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    Dobrze byłoby Drogi Kameleonie przeczytać raz jeszcze co napisał pan.kolega i pod czym podpisał się aptur Tylko tym razem ze zrozumieniem

  9. #19

    Dołączył
    Aug 2016
    Miasto
    Koszalin
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    Cytat Zamieszczone przez Irek07 Zobacz posta
    Dobrze byłoby Drogi Kameleonie przeczytać raz jeszcze co napisał pan.kolega i pod czym podpisał się aptur Tylko tym razem ze zrozumieniem
    No wlasnie zrozumialam to tak ze pan.kolega napisal to z sarkazmem.Jesli nie, to bardzo przepraszam panow kolegow byc moze nastawilam sie na sama krytyke i dlatego tak to tez odebralam.Przepraszam jesli zle to zrozumialam ?

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 059

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    Cytat Zamieszczone przez pan.kolega Zobacz posta
    No właśnie, świeży powiew pogodnego klimatu po ponurych ciemnych zdjęciach dzieci z nastrojem jakimś postapokaliptycznym po wojnie termojądrowej w jakich niektórzy się lubują.
    Przynajmniej tutaj moi drodzy, mozecie napisac co myslicie :d.

    Zdjatka fajne.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •