Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Newell 600ex-rt opinie

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Wrocław / Warszawa
    Posty
    57

    Domyślnie Newell 600ex-rt opinie

    Cześć,

    w związku z tym, że lampy Yongnuo YN-600ex-rt zbierają różne opinie (w większości pozytywne dotyczą ceny, negatywne przegrzewania się i zjadania aku) to mam do Was pytanie czy spotkał się ktoś z Was z opiniami na temat Newell 600ex-rt?

    Jest to konstrukcja podobna do Canon 600ex-rt lub Yongnuo YN-600ex-rt.
    Ktoś coś wie na jej temat?
    przechodzę na ciemną stronę mocy. I Can.

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Newell 600ex-rt opinie

    Cytat Zamieszczone przez mkev Zobacz posta
    Cześć,

    w związku z tym, że lampy Yongnuo YN-600ex-rt zbierają różne opinie (w większości pozytywne dotyczą ceny, negatywne przegrzewania się i zjadania aku) to mam do Was pytanie czy spotkał się ktoś z Was z opiniami na temat Newell 600ex-rt?

    Jest to konstrukcja podobna do Canon 600ex-rt lub Yongnuo YN-600ex-rt.
    Ktoś coś wie na jej temat?
    Używam od 3 m-cy 2 szt. YN600ex-rt i na razie mi się nie przegrzały. Niektóre źródła podają, że przegrzewanie dotyczyło tylko pierwszych egzemplarzy. Ciężko powiedzieć, czy to faktycznie poprawili. Możliwe też, że nie wysilam ich zbyt bardzo - choć błyskam sporo. Nie widzę jakiegoś większego zużywania aku w porównaniu z canonem 580exII, czy 430 exIII-rt.

    Podejrzewam, że ten Newell, czy bliźniaczy Shanny to tylko inne logo. Chińczycy często tak robią.

    Wszystko jedno, który wybierzesz. Zastanów się też nad oryginałem C 430exIII-rt. Teraz jest w bdb cenie
    Miłego dnia
    moja www

  3. #3
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Wrocław / Warszawa
    Posty
    57

    Domyślnie Odp: Newell 600ex-rt opinie

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Podejrzewam, że ten Newell, czy bliźniaczy Shanny to tylko inne logo. Chińczycy często tak robią.
    I tak i nie. Jak można zauważyć w przypadku transmiterów opartych na ST-E3-RT różnią się także wyświetlaczem, podświetleniem i w jakimś stopniu funkcjami.
    Zatem nie można postawić znaku równości między YN - SH - Newell.
    przechodzę na ciemną stronę mocy. I Can.

  4. #4
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Wrocław / Warszawa
    Posty
    57

    Domyślnie Odp: Newell 600ex-rt opinie

    Zdecydowałem się jednak na sprawdzone Yongnuo YN600ex-rt. Sprzedawcy oferujący Newella sami nie potrafili wskazać różnicy. Zatem stwierdziłem, że nie będę ryzykować.
    przechodzę na ciemną stronę mocy. I Can.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •