Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Zdjęcia rybim okiem.

  1. #11
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Zdjęcia rybim okiem.

    Cytat Zamieszczone przez DuDi87 Zobacz posta
    jak jest coś takiego jak profil to czemu mam nie pisać żebyś do niego nie zobaczył? na pewno krócej by ci to zajęło niż odpisanie na tego posta. no ale po co lepiej zacząć bez sensowną kłótnie. widać, że twoje posty nie są wprost proporcjonalne do twojego toku myślenia ale cóż kulturę wynosi się z domu. pozdrawiam i dziękuję za bardzo "przydatną" odpowiedź na temat.

    --- Kolejny post ---



    poproszę o linki.
    Poszukaj

  2. #12
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: Zdjęcia rybim okiem.

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Poszukaj
    ty też poszukaj... jeśli masz jakąś poradę napisz. jeśli proszę nie wypowiadaj się bo to naprawdę nie ma sensu tak pisać jak ty to robisz..

  3. #13
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2016
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: Zdjęcia rybim okiem.

    Wydaje mi się, że jedyna sensowna wskazówka jaką jeszcze możesz dostać to taka, żeby zdania zaczynać z wielkiej litery.

  4. #14
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Zdjęcia rybim okiem.

    Cytat Zamieszczone przez DuDi87 Zobacz posta
    jak jest coś takiego jak profil to czemu mam nie pisać żebyś do niego nie zobaczył? na pewno krócej by ci to zajęło niż odpisanie na tego posta. no ale po co lepiej zacząć bez sensowną kłótnie. widać, że twoje posty nie są wprost proporcjonalne do twojego toku myślenia ale cóż kulturę wynosi się z domu. pozdrawiam i dziękuję za bardzo "przydatną" odpowiedź na temat.
    Ja bym jednak apelował o powstrzymanie się przed takim ocenianiem forowiczów. Tu na forum jest pełna dowolność i nikt nie ma obowiązku udzielać odpowiedzi zgodnych z oczekiwaniami pytającego. Czy odpowiedź będzie satysfakcjonująca to już w dużym stopniu zależy od precyzji pytającego. Bez danych wejściowych ciężko coś radzić sensownego.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #15
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: Zdjęcia rybim okiem.

    Cytat Zamieszczone przez macmathys Zobacz posta
    Wydaje mi się, że jedyna sensowna wskazówka jaką jeszcze możesz dostać to taka, żeby zdania zaczynać z wielkiej litery.
    no dzięki bardzo mi ta porada pomogła w robieniu takich zdjęć.

    --- Kolejny post ---

    dobra bo trochę odpowiedzi zeszły z pytania. proszę o porady jak zrobić takie zdjęcia rybim okiem 8mm.

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Zdjęcia rybim okiem.

    Cytat Zamieszczone przez DuDi87 Zobacz posta


    poproszę o linki.
    Sprzęt jest w profilu a linki są w Google, więc po co pytasz?

    Nie wiem czy znalezienie tych linków jest "proporcjonalne do twojego toku myślenia" ale wystarczy kilka minut....
    Albo się kręci aparatem, albo się stosuje filtr w obróbce, skoro musi być rybie oko. Ale dla podobnego efektu można też użyć specjalnego obiektywu.
    Hasło "radial blur" itp. Jest w fotoszopie i innych softwarach. W tym przykładzie powyżej to może być gotowy filtr softwarowy.

    how do you swirl the background? - Photo.net Wedding and social event photography Forum
    https://www.flickr.com/groups/radial...amera/discuss/
    Radial Blur
    https://picsart.com/blog/post/how-to...step-tutorial/
    Lensbaby's Twist 60 lens offers vintage swirls
    https://www.youtube.com/watch?v=1LPle_g_rpQ
    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

  7. #17
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Zdjęcia rybim okiem.

    Cytat Zamieszczone przez DuDi87 Zobacz posta
    no dzięki bardzo mi ta porada pomogła w robieniu takich zdjęć.

    --- Kolejny post ---

    dobra bo trochę odpowiedzi zeszły z pytania. proszę o porady jak zrobić takie zdjęcia rybim okiem 8mm.
    Może jak zaczniesz od początku, trochę grzeczniej i odpowiesz na zadane Ci pytania to uzyskasz odpowiedź, w przeciwnym wypadku mam co do tego duże wątpliwości
    6D; 5DII; C 24-70 2.8L; C 24-105L; C 70-200 2.8L; C 35 2.0 IS; C 50 1.4; C 85 1.8; S 17-35 2.8-4
    Moje fotki Moje fotki II

  8. #18
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: Zdjęcia rybim okiem.

    no to zaczynam od początku. proszę o porade jak zrobić takie zdjęcia obiektywem samyang 8mm fish-eye csII przy body 1100d lampa yn 568exII. próbowałem już chyba wszystkiego i na 1 i na 2 kurtynę z dużym czasem i krótkim i bez lampy za każdym razem wychodzi mi nieostry kadr tło ok rozmyte ale ten środek.. może ktoś napisze od początku do końca jak to wykonać technicznie i z jakimi parametrami przysłona, czas, ostrość. z góry dziękuję. aha i jeszcze jedno bo w linkach są zdjęcia w ciemnym pomieszczeniu a co jeśli chodzi o jasne pomieszczenia czy to się ma jedno do drugiego czy całkiem dwie różne sprawy?

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Zdjęcia rybim okiem.

    Cytat Zamieszczone przez DuDi87 Zobacz posta
    no to zaczynam od początku. proszę o porade jak zrobić takie zdjęcia obiektywem samyang 8mm fish-eye csII przy body 1100d lampa yn 568exII. próbowałem już chyba wszystkiego i na 1 i na 2 kurtynę z dużym czasem i krótkim i bez lampy za każdym razem wychodzi mi nieostry kadr tło ok rozmyte ale ten środek.. może ktoś napisze od początku do końca jak to wykonać technicznie i z jakimi parametrami przysłona, czas, ostrość. z góry dziękuję. aha i jeszcze jedno bo w linkach są zdjęcia w ciemnym pomieszczeniu a co jeśli chodzi o jasne pomieszczenia czy to się ma jedno do drugiego czy całkiem dwie różne sprawy?
    Może wrzuć zdjęcie obrazujące problem z exifem. Postaramy się pomóc.

  10. #20
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: Zdjęcia rybim okiem.

    Zippyshare.com - _MG_7947.JPG zdjęcie
    Zippyshare.com - exif.docx exif
    pytanie z innej beczki od ilu postów można dodawać załączniki ??
    Ostatnio edytowane przez DuDi87 ; 03-07-2016 o 15:24

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •