Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Canon EOS 5D MKIII - Cannot Playback Image

  1. #11
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    410

    Domyślnie Odp: Canon EOS 5D MKIII - Cannot Playback Image

    Czy przypadkiem nie nastąpiła modyfikacja pliku przy kopiowaniu, np. obrócenie zdjęć.

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Swoją drogę to trochę dziwne, że sklep od razu zgodził się na zwrot pieniędzy
    Bo to Niemcy są.
    CMEHA - reszta to upgrade

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Canon EOS 5D MKIII - Cannot Playback Image

    Cytat Zamieszczone przez latant Zobacz posta
    Swoją drogę to trochę dziwne, że sklep od razu zgodził się na zwrot pieniędzy
    Bo to Niemcy są.
    No tak. To wszystko wyjaśnia.

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon EOS 5D MKIII - Cannot Playback Image

    W UK tez zostalby wymieniony od reki.

    Jesli chodzi o mnie to z zasady plikow na karcie nie ruszam (jedynie odczyt). Karty gdy sa pelne formatuje, nigdy nie kasuje pojedynczych plikow.
    Ostatnio edytowane przez zdebik ; 15-06-2016 o 11:20

  4. #14
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Canon EOS 5D MKIII - Cannot Playback Image

    Cytat Zamieszczone przez latant Zobacz posta
    Czy przypadkiem nie nastąpiła modyfikacja pliku przy kopiowaniu, np. obrócenie zdjęć.


    Bo to Niemcy są.
    Nie, zdjęcie było robione w poziomie i tak też zostało skopiowane na komputer.

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Canon EOS 5D MKIII - Cannot Playback Image

    Marta. Kiedy jest ten problem. Czy po kopiowaniu na komputer, czy wystepuje wczesniej zanim zdjecia zostana zgrane. Teraz pytanie jak zgrywasz, czytnik, kabel.

  6. #16
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Canon EOS 5D MKIII - Cannot Playback Image

    Ok, to ja w takim razie opiszę, jakie błędy się pojawiały:

    1. Zdjęcie wyglądało dobrze na wyświetlaczu aparatu. Po zrzuceniu na komputer koleżanki przez kabel USB na kilku zdjęciach był widoczny pasek (taki jak na załączonym zdjęciu - podobny też był na poziomych fotkach). Po zgraniu tych samych zdjęć na mój komputer, zdjęcia wyglądały normalnie (zgrywanie przez ten sam kabel). Przykład poniżej:

    https://imageshack.com/i/pnLMOqgAj

    2. Zdjęcie wyglądało ok na wyświetlaczu aparatu, po czym po jakimś czasie wystapił błąd (link poniżej). Po zrzuceniu na komputer przez kabel, zdjęcie wyglądało ok.

    https://imageshack.com/i/pmLsvx4Rj

    3. Zdjęcie wyglądało ok na wyświetlaczu, natomiast po zrzuceniu na laptopa już nie (zarówno przez kabel, jak i czytnik kart USB).

    https://imageshack.com/i/plmb7xaUj

    4. Wszystkie zdjęcia próbne (testowałam nową kartę) wyglądały ok na wyświetlaczu. Po zgraniu na komputer przez kabel też wszystko było w porządku. Zdjęć nie usuwałam jednak z karty, bo chciałam zobaczyć czy po zgraniu będe miała jakieś błędy. Od czasu do czasu jedno lub dwa zdjęcia nie mogą zostać do końca wyświetlone. Wyskakuje mi błąd "Cannot playback image".

    Mam nadzieję, że to troszkę rozjaśni sytuację. W sumie założyłam już temat odnośnie mojego problemu. Czy można te dwa wątki połączyć z sobą? Nie ma sensu rozbijać tego chyba na dwa tematy, bo i tak wracamy do problemu z kartą.
    Ostatnio edytowane przez -marta- ; 15-06-2016 o 13:55

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon EOS 5D MKIII - Cannot Playback Image

    Wymien aparat dla swietego spokoju. Przy okazji kup nowy card reader.

    Btw. Nadal mysle, ze to problem z karta lub czytnikiem.
    Ostatnio edytowane przez zdebik ; 15-06-2016 o 14:48

  8. #18

    Domyślnie Odp: Canon EOS 5D MKIII - Cannot Playback Image

    Bardzo dawno temu, w czasach windowsa XP mialem podobny problem. Zdjecia z plyki CD wygladaly podobnie jak Marty. Na innym kompie bylo ok. Pomogl format dysku. Albo cos w Windowsie bylo albo jakis wirus. A jak formatujesz karte w aparacie to robisz szybkie wymazywanie czy LOW LEVEL format? Moze COS na tej karcie jednak zostaje gdy robisz szybkie wymazywanie. Sformatuj karte LOW LEVEL, zrob fotki i wsadz karte w inny komputer (np. w pracy albo w jakims LABIE gdzie robia odbitki...).
    Ostatnio edytowane przez AndrzejXM ; 15-06-2016 o 15:07
    Mały, prosty, fajny 100D. https://www.flickr.com/photos/andrzejxm/

  9. #19
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Canon EOS 5D MKIII - Cannot Playback Image

    Cytat Zamieszczone przez AndrzejXM Zobacz posta
    Bardzo dawno temu, w czasach windowsa XP mialem podobny problem. Zdjecia z plyki CD wygladaly podobnie jak Marty. Na innym kompie bylo ok. Pomogl format dysku. Albo cos w Windowsie bylo albo jakis wirus. A jak formatujesz karte w aparacie to robisz szybkie wymazywanie czy LOW LEVEL format? Moze COS na tej karcie jednak zostaje gdy robisz szybkie wymazywanie. Sformatuj karte LOW LEVEL, zrob fotki i wsadz karte w inny komputer (np. w pracy albo w jakims LABIE gdzie robia odbitki...).
    Tak, zawsze robię LOW LEVEL format. Jeszcze przez kilka dni będe miała aparat, więc potestuję i zgram może na laptopa z pracy - zobaczymy, co z tego się "urodzi". Nie sądzę jednak, że format dysku pomoże, bo błędy wyskakują nawet na wyświetlaczu - przed włożeniem karty do czytanika lub też przed zgraniem ich przez kabel.

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Canon EOS 5D MKIII - Cannot Playback Image

    Cytat Zamieszczone przez -marta- Zobacz posta
    błędy wyskakują nawet na wyświetlaczu - przed włożeniem karty do czytanika lub też przed zgraniem ich przez kabel
    Wymień aparat.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •