Cytat Zamieszczone przez Cichy
Szkło jest ok. Mydła nie ma przecież, wiec ewentualne kłopoty z ostrością na 2.8 w praktyce mogą być spowodowane niedokładnością AF w aparacie.

Wydaje mi się, że jest lekki front focus. Ale szkło nie jest na pewno mydlane, przecież widać..
wiesz, kupilem szklo 4 miesiace temu, a pozniej mialem sajgon w robocie, wiec prawie nie focilem. nie mam porownania do innej sztuki, poza tymi samplami, ktore koledzy wstawili od wczoraj (za co im wielkie dzieki )
w takim razie nie przejmuje sie juz tym i zaczynam przykladac do nauki wykorzystywania tego obiektywu [ok]
Dzieki, ze obajawiles sie w tym watku

PS. nie wiem czy pamietasz, ale na samym poczatku stycznia napisalem do Ciebie priva w sprawie Tamrona. gdyby nie to, ze sprawa wyciagnela sie w czasie - obiektyw kupilbym u Ciebie, a tak - wycieczka do Krakowa a teraz zameczanie innych pytaniami