Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: [Jogi] Pierwsze zdjęcia

  1. #11
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: [Jogi] Pierwsze zdjęcia

    no to fajnie, że dokopałeś nowicjuszowi.... Podziwiam cię za wyjątkowa odwagę, rozsądek i kunszt... delikatność i szczerą chęć pomocy nowym. Powinieneśs dostać medal albo nobla!
    Ostatnio edytowane przez wizart ; 30-08-2016 o 23:07

  2. #12

    Domyślnie Odp: [Jogi] Pierwsze zdjęcia

    Idz na lake a nie na trzepak, ustaw sie rownolegle do owada to GO bedzie lepiej rozlozona, nie blyskaj zanim nie doczytasz jak to robic z glowa, jesli masz lustrzanke to omijaj wszystkie tryby automatyczne w tym tryb makro. Co do ostrosci przydaloby sie zdjecie w 100% i informacja jaki aparat i obiektyw by to jednoznacznie ocenic.


    Wysłane za pomocą Tapatalk

  3. #13
    Uzależniony Awatar mwitek
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    501

    Domyślnie Odp: [Jogi] Pierwsze zdjęcia

    Cytat Zamieszczone przez wizart Zobacz posta
    no to fajnie, że dokopałeś nowicjuszowi.... Podziwiam cię za wyjątkowa odwagę, rozsądek i kunszt... delikatność i szczerą chęć pomocy nowym. Powinieneśs dostać medal albo nobla!
    Nie obrażaj się tylko nabierz dystansu. Twoje zdjęcia są słabe i jeśli spodziewasz się tylko zachwytów to musisz zmienić forum. Każdy jakoś tam zaczynał lepiej lub gorzej. I zobaczysz że jeśli zostaniesz z aparatem na dłużej i poprawisz warsztat to sam sobie pomyślisz o tych zdjęciach to co kolega tom

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: [Jogi] Pierwsze zdjęcia

    Zawsze można powiedzieć coś pozytywnego: przynajmniej zdjęcia nie są niedoświetlone.
    Niektóre są chyba poruszone i dlatego nieostre.
    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

  5. #15

    Domyślnie Odp: [Jogi] Pierwsze zdjęcia

    Cytat Zamieszczone przez mwitek Zobacz posta
    Nie obrażaj się tylko nabierz dystansu. Twoje zdjęcia są słabe i jeśli spodziewasz się tylko zachwytów to musisz zmienić forum.
    Ale ja do nikogo żalu nie mam Pomyliłeś autora zdjęć z autorem postów

    Wiem, że zdjęcia są słabe, wiem, że długa droga przede mną, ale na chleb zarabiam czym innym, a fotografię traktuję jako dodatek i nie spędzam każdej wolnej chwili z aparatem w ręce.

  6. #16
    Uzależniony Awatar mwitek
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    501

    Domyślnie Odp: [Jogi] Pierwsze zdjęcia

    Aj :-)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •