Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 184

Wątek: [Maxwell61] Portrety

  1. #1
    Dopiero zaczyna Awatar maxwell61
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Wrocław, Oborniki Śląskie/ Wołów
    Posty
    48

    Domyślnie [Maxwell61] Portrety

    Poprzedni wątek na moją prośbę admin usunął.
    CREDO:
    Nie potrzebuję:
    - krytyki;
    - rad;
    - opinii;
    - achów i ochów;
    - pochwał;
    - jątrzenia i prowokacji;
    - słuchania jedynej rady jak ma wyglądać poprawne zdjęcie;
    - odsyłania mnie do innych fotografów, celem zobaczenia jak robić dobre zdjęcia itp. bzdury.
    ALBO AKCEPTUJESZ MÓJ STYL ALBO DO ZO!

    Wklejam dla inspiracja dla innych, dla rozmów o sprzęcie, obróbce, dla nowych znajomości.
    Jak masz zamiar pisać w moim wątku, że obróbka zła, tandetna, beznadziejna to żegnam ozięble i idź męczyć dupę komuś innemu. Nie mam czasu na dziecinadę.

    Szczególnie żegnam tych co nie dzielą się swoją galerią, bo nie jestem w stanie określić, czy gadam z mądralińskim fotoziutkiem (patrz: bucem), czy z kimś na odpowiednim poziomie do takich rozmów.
    Staram się być pomocnym i dzielić się wiedza, ale nie z debilami i forumowymi trollami!


    1 -

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Portrety

    Streszczając twój wpis: o moich zdjęciach możesz pisać tylko dobrze. Jeśli chcesz pisać źle to wypad.
    Cytat Zamieszczone przez maxwell61 Zobacz posta
    Poprzedni wątek na moją prośbę admin usunął.
    CREDO:
    Nie potrzebuję:
    - krytyki;
    - rad;
    - opinii;
    - achów i ochów;
    - pochwał;
    - jątrzenia i prowokacji;
    - słuchania jedynej rady jak ma wyglądać poprawne zdjęcie;
    - odsyłania mnie do innych fotografów, celem zobaczenia jak robić dobre zdjęcia itp. bzdury.
    ALBO AKCEPTUJESZ MÓJ STYL ALBO DO ZO!
    Jest tyle galerii w internecie. Po co ryzykujesz tutaj, że ktoś wyrazi negatywną opinię o twoich zdjęciach?

    Cytat Zamieszczone przez maxwell61 Zobacz posta
    Jak masz zamiar pisać w moim wątku, że obróbka zła, tandetna, beznadziejna to żegnam ozięble i idź męczyć dupę komuś innemu. Nie mam czasu na dziecinadę.
    Cały twój wpis to niestety dziecinada.

  3. #3
    Dopiero zaczyna Awatar maxwell61
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Wrocław, Oborniki Śląskie/ Wołów
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Portrety

    aptur ehhhhhhhh stary... czytaj uważnie

    2 -
    Ostatnio edytowane przez maxwell61 ; 12-05-2016 o 12:00

  4. #4
    Dopiero zaczyna Awatar maxwell61
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Wrocław, Oborniki Śląskie/ Wołów
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Portrety

    uściślam wpis 1. postu - krytyka (bo tu na forum to najważniejsza rzecz ) jak ktoś bardzo chce to śmiało, ale proszę zachować kulturę i konstruktywność.
    Poniżej Zuzia (strona już nie istnieje)
    3 -

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Portrety

    Skoro rozmowa o obróbce jest dozwolona, to podziel się proszę wiedzą jak wyostrzasz.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Portrety

    No szczerze powiem, że jestem amatorem i dopiero się uczę robienia zdjęć i obróbki ale dla mnie te zdjęcia są rewelacyjne

  7. #7
    Dopiero zaczyna Awatar maxwell61
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Wrocław, Oborniki Śląskie/ Wołów
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Portrety

    @michalab - dyskusja każda jest dozwolona, krytyka itd. Nikogo nie powstrzymam przed swoją opinią, byle była kulturalna. Wyostrzanie - normalnie poprzez maskę wyostrzającą lub filtr gornoprzepustowy i opcja mieszania na ostre światło. Z zasady nie obrabiam nie ostrych zdjęć Czasami jak mnie coś podkusi to w ACR wyostrzam.

    @andre - każdy kiedyś zaczynał i ja byłem w Twojej sytuacji i tez zachwycałem się innymi. Musisz byc cierpliwy i niestety cierpliwy

    Andre zapytał się mnie na PW odnośnie sprzętu i programów. Może to interesować innych więc odpowiadam tutaj: używam ogólnie PS CC, Lr, Nik i Camera Raw CC,co jest oczywiste. Zakres ich użycia bywa różny w zależności od konceptu zdjęcia.
    Sprzęt: canon 6d + 70-200 2.8, c 50 1.4, c 28 1.8 i 35 1.4. ogólnie zwykle używam 70tki i 35. reszta od weny zależy.

    Zdjecie nr 3 - było jeszcze robione na 50d i 17-55 IS, któy jest mega świetnym szkłem i polecam z całego serca.
    Ostatnio edytowane przez maxwell61 ; 12-05-2016 o 13:34

  8. #8
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Portrety

    Zdjęcia są ostre to widać, ale są też konkretnie wyostrzone co też widać. A możesz konkretnie na jednym z nich, w czym i jak wyostrzałeś?

  9. #9
    Dopiero zaczyna Awatar maxwell61
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Wrocław, Oborniki Śląskie/ Wołów
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Portrety

    @michal
    Stosuje dwie opcje: pierwsza jest łagodniejsza a druga mocniejsza w zależności od krycia. Drygą możesz się skupić bardziej na elementach ubioru lub twarzy oraz np. na trawie. Pierwszą raczej całościowo.

    --- Kolejny post ---

    Jedno z moich ulubionych. Z prawej strony świeciłem BD, z lewej chyba czasza.
    4 -

  10. #10
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: Portrety

    Cytat Zamieszczone przez maxwell61 Zobacz posta
    Poprzedni wątek na moją prośbę admin usunął.
    CREDO:
    Nie potrzebuję:
    - krytyki;
    - rad;
    - opinii;
    - achów i ochów;
    - pochwał;
    - jątrzenia i prowokacji;
    - słuchania jedynej rady jak ma wyglądać poprawne zdjęcie;
    - odsyłania mnie do innych fotografów, celem zobaczenia jak robić dobre zdjęcia itp. bzdury.
    ALBO AKCEPTUJESZ MÓJ STYL ALBO DO ZO!

    Wklejam dla inspiracja dla innych, dla rozmów o sprzęcie, obróbce, dla nowych znajomości.
    Jak masz zamiar pisać w moim wątku, że obróbka zła, tandetna, beznadziejna to żegnam ozięble i idź męczyć dupę komuś innemu. Nie mam czasu na dziecinadę.

    Szczególnie żegnam tych co nie dzielą się swoją galerią, bo nie jestem w stanie określić, czy gadam z mądralińskim fotoziutkiem (patrz: bucem), czy z kimś na odpowiednim poziomie do takich rozmów.
    Staram się być pomocnym i dzielić się wiedza, ale nie z debilami i forumowymi trollami!
    Żałosny jesteś faceciku...
    Postawa jaką zaprezentowałeś wskazuje na to żeby z tobą nie wymieniać żadnych myśli...
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •