Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 184

Wątek: [Maxwell61] Portrety

  1. #21
    Dopiero zaczyna Awatar maxwell61
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Wrocław, Oborniki Śląskie/ Wołów
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Portrety

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    To nie jest koncert życzeń, co chcesz mieć w wątku mnie nie interesuje. Zachowuj się poważnie to inni będą cię też tak traktować.
    I na tym zakończę dyskusję z Tobą. Dziwi mnie, że tak światły człek dyskutuje z niepoważnym człekiem... Jest takie powiedzenie: nie zadawaj się z głupszym, bo ściągnie cie na swoją stroną. Bądź czujny!


    A tymczasem coś nowego
    Podczas ostatniego spaceru. Młoda miała wyśmienity humor. Oczywiście zastane światełko z nieba i trzeba było tylko uchwycić moment!
    8 -

  2. #22
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: Portrety

    No, no. Trzeba przyznać, że Bozia nie poskąpiła Ci talentu, a Ty wkładasz w swoje zajęcie jeszcze wiele serca, umiesz wspaniale aranżować scenerię (nawet tę naturalną) i podać oglądającemu obraz, od którego trudno oderwać wzrok. Jak napisałem trochę za mało, to mnie opieprz, jak innych. Bo przyznaję, że gdybym się bardziej przyłożył, to recenzja nie byłaby tak zdawkowa.

  3. #23
    Dopiero zaczyna Awatar maxwell61
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Wrocław, Oborniki Śląskie/ Wołów
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Portrety

    @mqqlka
    Ja gdzieś kogoś opieprzyłem?!
    Wręcz unikam takich sytuacji napiętych. Niestety jak sam widzisz sa i tacy co koniecznie do niej dążą.
    pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie Odp: Portrety

    Wow niesamowite portrety, bardzo mi się podobają. Masz talent Podziwiam!
    Marcin Łyżwa Fotografia

  5. #25
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Portrety

    W ostatnim super światełko wpadło

  6. #26
    Coś już napisał Awatar feciu
    Dołączył
    May 2015
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    44
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Portrety

    Ja z przyjemnością oglądam Twoje prace. i nie tylko ja ... Top 20 Family Photos on 500px So Far This Year | Viral Camera
    wrzucaj więcej
    X-T2...|

  7. #27
    Dopiero zaczyna Awatar maxwell61
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Wrocław, Oborniki Śląskie/ Wołów
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Portrety

    @maxik
    Podziękował!
    @soldiero
    polubiłem Twój profil na 500px i zapraszam do siebie
    @feciu
    gdzieś Ty mnie wyczaił?! pozdrawiam

    Do zdjęcia nr 8 dodam, że udało mi się zastosować fajny trick obróbkowy, który likwiduje światło walące w obiektyw i dodaje kolorów

    Do zdjecia poniżej: wklejam głownie, aby się podzielić pewnymi obserwacjami. Nie jest ono szczególne (dla mnie jest bo to syn ), ale chciałbym zachęcić wszystkich do ustawiania swoich modeli tak w domu, że można wykorzystać świetnie światło z lamp, abażurów itd. Patrząc na zdjęcie: młody podniósł lekko głowę i skręcił w swoje prawo tułów, co dało nam fajne światełko z lampki po mojej lewej. Lampa za nim dała kontrę na głowę i trochę światło z TV. Z prawe ściana więc świetnie wyszedł cień i lekko rembrandtowski styl. Zachęcam, czasami można się zdziwić jak można wykorzystać światło w domu. W obróbce zmieniony balans i kontrast wraz z saturacją.
    9- [/url]
    Ostatnio edytowane przez maxwell61 ; 17-05-2016 o 10:42

  8. #28
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Portrety

    A tez sie wypowiem. Przeczytalem poczatek watku i mysle ze jakis ziut bedzie publikowal wypociny, ktore beda wywolywac gownoburze spowodowane niemoznoscia pogodzenia sie autora z opinia, a tymczasem co jest.
    Fajne prace, dzielenie sie informacjami o ich powstawaniu i delikatne odpowiedzi na ataki dotyczace ppczatku watku.
    Wydaje mi sie ze jak ktos bedzie chcial napisac ze to co robi autor mu sie nie podoba bo:
    1.
    2.
    3.
    .... To nic sie nie stanie. Grunt zeby krytyka byla na poziomie.
    Jesli komus bardzo nie pasuja zasady o jakie prosi autor to przeciez nikt nikogo nie zmusza by tu zagladac :-)

    Fajne prace, bede odwiedzal. Publikuj czesto i opowiadaj o tym co robisz. Moze nawet jakis tutek??

    Pozdrawiam i zycze kazdemu troche dystansu.
    Ostatnio edytowane przez xxkomarxx ; 17-05-2016 o 22:46

  9. #29
    Dopiero zaczyna Awatar maxwell61
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Wrocław, Oborniki Śląskie/ Wołów
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Portrety

    @komar - dokładnie o to chodzi!

    Poniżej portret Hani. Canon 5d + 70-200 2.8 1/320, 3.2 iso 100. Z mojej prawej octa 90 cm z lampą studyjną. Obróbka to DB i kolorystyka.
    10 -

  10. #30
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    273

    Domyślnie Odp: [Maxwell61] Portrety

    Maxwell61 w statnim to 70-200 canona czy tamrona? Zdjecie super.

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •