Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 184

Wątek: [Maxwell61] Portrety

  1. #11
    Dopiero zaczyna Awatar maxwell61
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Wrocław, Oborniki Śląskie/ Wołów
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Portrety

    trothlik - wymiana myśli Nie pisałem tego do Ciebie... Nawet do zdjęć się nie odniosłeś tylko lejesz kwas... Po owocach ich poznacie

    Poniżej jedno z moich najlepszych. Zuzka za cholerę nie chcę się fotografować i to zdjęcie to po prostu traf. Oświetlenie jak w czwórce.
    5 -[/url]

  2. #12
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Portrety

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Streszczając twój wpis: o moich zdjęciach możesz pisać tylko dobrze. Jeśli chcesz pisać źle to wypad.


    Jest tyle galerii w internecie. Po co ryzykujesz tutaj, że ktoś wyrazi negatywną opinię o twoich zdjęciach?



    Cały twój wpis to niestety dziecinada.
    Cytat Zamieszczone przez trothlik Zobacz posta
    Żałosny jesteś faceciku...
    Postawa jaką zaprezentowałeś wskazuje na to żeby z tobą nie wymieniać żadnych myśli...
    Dla wyjaśnienia to galerie są dość specyficzne i tu użytkownik w dużym stopniu decyduje o tym jak wygląda dyskusja w jego galerii.
    Natomiast forma tych ustaleń to już inna sprawa i szczerze mówiąc nie odpowiada mi ani to co napisał założyciel wątku ani powyższe odpowiedzi. Dlatego zastanawiam się czy nie posłać tego wszystkiego do śmietnika.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #13
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: Portrety

    Ee, nie wywalałbym do śmietnika, choćby ze względu na Zuzkę.
    A że Autor wątku prezentuje się jako osobnik trochę rozedrgany intelektualnie? Tak miało wielu artystów lub kandydatów na artystów.
    Proponuję, żeby mu na razie wybaczyć i patrzeć, co mu tam z tej złości twórczej się wykreuje.
    Moim zdaniem na razie jest dużo mocniejszy w tworzeniu, niż w gadaniu.

  4. #14

    Domyślnie Odp: Portrety

    To co autor napisał w pierwszym poście może trochę odrzucić ale prawda jest taka, że gdy napisałem do niego wiadomość prywatną odpowiedział na nią i chętnie służył pomocą więc nie wieszajcie na nim psów za to, ze ustalił zasady w swoim wątku

  5. #15
    Dopiero zaczyna Awatar maxwell61
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Wrocław, Oborniki Śląskie/ Wołów
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Portrety

    @kolekcjoner
    Właśnie zauważyłeś, że kilku osobom baaardzo nie pasuje to co napisałem i baaardzo mnie to cieszy. I mam nadzieję, że każdy kto tu zaglądnie i będzie chciał w sposób rzetelny, miły i konstruktywny się wypowiedzieć na pewno zostanie tak samo potraktowany. Niestety w poprzednim watko admini nie reagowali na o wiele większe chamstwo trothlika i ferajny stąd mój wpis. Spokojna Twoja ...

    Poniższy to zastane światło. Dość stare zdjecie, gdzie pierwszy raz miałem 70-200 2.8 na puszce. Stąd raczej nic twórczego.
    6 -

  6. #16
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Portrety

    Cytat Zamieszczone przez trothlik Zobacz posta
    Żałosny jesteś faceciku...
    Postawa jaką zaprezentowałeś wskazuje na to żeby z tobą nie wymieniać żadnych myśli...
    Akurat w przypadku tej galerii i tych zdjęć nie ma sensu wymieniać jakichkolwiek mysli

  7. #17
    Dopiero zaczyna Awatar maxwell61
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Wrocław, Oborniki Śląskie/ Wołów
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Portrety

    tom77 - i całe szczęście
    To była fantastyczna sesja przy minus 8. Modelka była twarda (Hania 9 lat). Z prawej doświetlałem octa 90 cm.
    pozdrawiam
    7 -

  8. #18
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Portrety

    Dla mnie jesteś dorosłym w ciele dziecka, jakakolwiek krytyka cię przerasta, nie potrafisz sobie z tym poradzić.
    No chyba że jesteś dzieckiem, wtedy twój tok myślenia i reagowania na posty kolegów i moje będzie prawidłowy.
    Myślę, że ocenianie twoich fotografii mija się z celem skoro i tak pewnie wątek zostanie skasowany po pierwszych nieprzychylnych komentarzach.
    Prezentujesz inny sposób fotografii, żałuję że nie można z tobą normalnie pogadać.
    BTW z koniem bardzo ciekawy pomysł i wykonanie

  9. #19
    Dopiero zaczyna Awatar maxwell61
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Wrocław, Oborniki Śląskie/ Wołów
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Portrety

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Dla mnie jesteś dorosłym w ciele dziecka, jakakolwiek krytyka cię przerasta, nie potrafisz sobie z tym poradzić.
    No chyba że jesteś dzieckiem, wtedy twój tok myślenia i reagowania na posty kolegów i moje będzie prawidłowy.
    Myślę, że ocenianie twoich fotografii mija się z celem skoro i tak pewnie wątek zostanie skasowany po pierwszych nieprzychylnych komentarzach.
    Prezentujesz inny sposób fotografii, żałuję że nie można z tobą normalnie pogadać.
    BTW z koniem bardzo ciekawy pomysł i wykonanie
    Daj juz spokój. Odnoście się do zdjęć byle kulturalnie i konstruktywnie. Chcę mieć porządek na wątku, a nie sforę tzw. znafców zaczynających swoje tzw. myśli od "Co za GNIOT!".

  10. #20
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Portrety

    Cytat Zamieszczone przez maxwell61 Zobacz posta
    Daj juz spokój. Odnoście się do zdjęć byle kulturalnie i konstruktywnie. Chcę mieć porządek na wątku, a nie sforę tzw. znafców zaczynających swoje tzw. myśli od "Co za GNIOT!".
    To nie jest koncert życzeń, co chcesz mieć w wątku mnie nie interesuje. Zachowuj się poważnie to inni będą cię też tak traktować.

Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •