Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Jura w Jaskiniach

  1. #1

    Domyślnie Jura w Jaskiniach

    Witam

    To już 4-ta część cyklu Jurajska Kraina. Tym razem podziemia. Zapraszam i koniecznie polecam słuchawki lub dobre nagłośnienie (stanowczo nie głośniczki laptopa). Trudny temat bo polatać się dronem nie da choć miejsca jest wystarczająco - za ciemno i doświetlać nie wolno ze względu na śpiące nietoperze. No i nie udało się finansowo by dokupić dodatkowe silniki do szyny więc kamera jedzie ale porusza się w jednej płaszczyźnie. Gdyby dodać dwa silniki film byłby zupełnie inny. Zdając sobie sprawę z ograniczeń powiedzcie co myślicie. Od połowy filmu przenosimy się na inną planetę .


  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Jura w Jaskiniach

    film bardzo fajny ale dla mnie brakuje swoistego, przyslowiowego "pier..lnięcia" czuć tutaj bardzo naturalny klimat ale odpaliłem sobie ten sam film chociażby z soundtrackiem nowego wiedźmina 3 i odrazu poczułem ten słowiański leśny klimat, troche mroku. Druga rzecz która nie o tyle przeszkadza co rzuca się w oczy to ciągły slider ciągły dosłownie, każde ujęcie. Rozumiem że takie było założenie ale przydało by się też coś więcej. pozdro
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Jura w Jaskiniach

    Faktycznie rzuca się w oczy ciągły slider jak to Galaktyczny napisał. szkoda ze na pełnym ekranie nie można tego odpalić. Jak na reklamówkę to ok, do zobaczenia piękna tych jaskiń za krótkie. Warto by było pokazać z zewnątrz i zrobić wjazd do jaskini Mi się podoba, nawet bardzo.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Jura w Jaskiniach

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Faktycznie rzuca się w oczy ciągły slider jak to Galaktyczny napisał. szkoda ze na pełnym ekranie nie można tego odpalić. Jak na reklamówkę to ok, do zobaczenia piękna tych jaskiń za krótkie. Warto by było pokazać z zewnątrz i zrobić wjazd do jaskini Mi się podoba, nawet bardzo.
    przejdź na YouTube i odpal sobie pełny ekran

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar adawro
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Ursynów
    Wiek
    49
    Posty
    1 021

    Domyślnie Odp: Jura w Jaskiniach

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    szkoda ze na pełnym ekranie nie można tego odpalić
    Kliknij sobie w znaczek "YouTube" na dole filmu i wtedy się otworzy strona Youtube z tym filmem to wtedy działa FULLSCREEN
    1DX + 50L

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Jura w Jaskiniach

    Cytat Zamieszczone przez bajker83 Zobacz posta
    przejdź na YouTube i odpal sobie pełny ekran
    Dzięki, nie pomyślałem o tym

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez adawro Zobacz posta
    Kliknij sobie w znaczek "YouTube" na dole filmu i wtedy się otworzy strona Youtube z tym filmem to wtedy działa FULLSCREEN
    Dzięki

  7. #7
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: Jura w Jaskiniach

    Gdyby parę razy zastosować większy zakres zoomowania, połączony z najazdem na wcześniej wybrany, szczególnie interesujący detal (a widać, że byłoby w czym wybierać), to film wyzbyłby się monotonii, która jest trudna do zaakceptowania w tak interesującym miejscu.

  8. #8
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: Jura w Jaskiniach

    Kilka minut dobrego filmu, jak dla mnie.Z przyjemnością zobaczę inne odcinki.

  9. #9
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    281

    Domyślnie Odp: Jura w Jaskiniach

    Mega
    Ogląda się z przyjemnością
    Ma klimat

    Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

  10. #10

    Domyślnie Odp: Jura w Jaskiniach

    Wysłałem do znajomego żeby mu też szczena spadła

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •