Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: LP-E4N - zamiennik poszukiwany

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Posty
    18

    Domyślnie LP-E4N - zamiennik poszukiwany

    Witajcie.

    Zastanawiam się nad zakupem kolejnego dodatkowego akumulatora do 1Dx. Zacząłem poszukiwania jakiś dobrych zamienników, ale ku mojemu zdziwieniu nie jest to takie łatwie i praktycznie nie występują. Czy ktoś z Was miał do czynienia z zamiennikiem do LP-E4N i może coś polecić?
    C1Dx, 5D emkaczy itd..

  2. #2
    Bywalec Awatar chrisNI
    Dołączył
    Apr 2013
    Miasto
    Newry
    Posty
    173

    Domyślnie Odp: LP-E4N - zamiennik poszukiwany

    Sprawdz na eBay jest Tego sporo.

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: LP-E4N - zamiennik poszukiwany

    Jest, znalazłem też kilka na Aliexpress. Pytanie czy ktoś miał do czynienia z zamiennikami i jak je ocenia. Słyszałem , że ładowarki je ładują, ale aparat nie pokazuje stanu naładowania.
    C1Dx, 5D emkaczy itd..

  4. #4
    Bywalec Awatar chrisNI
    Dołączył
    Apr 2013
    Miasto
    Newry
    Posty
    173

    Domyślnie Odp: LP-E4N - zamiennik poszukiwany

    Zamienniki bez chip-a potrzebujá extra ładowarki bo systemowa Nie ładuje z uwagi że jej Nie rozpoznaje. Taká bateria jest traktowana jak zwykłe AA ktòre wykorzystuje się w gripach, I puszka pyta się ciebie czy chcesz z niej korzystać. Zamienniki z chip-em (droższe) można ładować oryginalná ładowarká i w puszce jest traktowana Jak bateria oryginalná. Warto dołożyć odrobinę więcej i mieć komfort pracy . Korzystam ròwnież z zamiennikòw z uwagi na fotograficznego kilkudniowe wypady gdzie Nie ma możliwości podłáczenia ładowarki , Mam ich 12 pròcz 4 oryginalnych. W mojej ocenie ... Warte zakupu ( od 3 Lat zdechła tylko jedna )
    Ostatnio edytowane przez chrisNI ; 16-04-2016 o 18:04

  5. #5
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: LP-E4N - zamiennik poszukiwany

    Podaj jakieś nazwy tych lepszych zamienników, gdzie kupić ??
    C1Dx, 5D emkaczy itd..

  6. #6
    Początki nałogu Awatar Marv84
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Gorlice
    Posty
    292

    Domyślnie Odp: LP-E4N - zamiennik poszukiwany

    Ja używam tylko oryginały bo mam dwa do mejego 1ds3 ale używałem zam zamienników do 1ds2 i było ok. Kupiłem na allegro te które wydały mi się najlepsze.
    L

  7. #7
    Bywalec Awatar chrisNI
    Dołączył
    Apr 2013
    Miasto
    Newry
    Posty
    173

    Domyślnie Odp: LP-E4N - zamiennik poszukiwany

    LP-E4N LP-E4 Battery For Canon EOS-1D C & 1D X 1D Mark IV & Mark III 4 IV Camera | eBay
    I tu najważniejsze co cię interesuje punkt3. compatible with original manufacturer equipments and chargers.
    Baterie zamieniki sá nawet o większej pojemności niż oryginały I niczym Nie ròżniá się w komforcie pracy jeśli sá ochipowane. To nie jest filtr gdzie porzádana jest odpowiednià jakość szkła
    Ostatnio edytowane przez chrisNI ; 17-04-2016 o 10:56

  8. #8
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    254

    Domyślnie Odp: LP-E4N - zamiennik poszukiwany

    ja używałem swego czasu zamiennika phottixa i był bardzo okej

  9. #9
    Bywalec Awatar chrisNI
    Dołączył
    Apr 2013
    Miasto
    Newry
    Posty
    173

    Domyślnie Odp: LP-E4N - zamiennik poszukiwany

    Tu nazwa Nie ma znaczenia bo to wszystko FAKE produkowane w PRCh. Wszystkie sá podobnej klasy tylko ròżniá się tym że jedne majá chip I można je ładować w firmowego ładowarce a tańsze Tego chip-a Nie posiadajá I potrzeba dokupić extra ładowarkę do nich. Kwestia żywotności zależy od użytkownika , jeśli pozostawisz rozładowaná baterię na dłużej to Nie narzekaj na jakość ogniwa źe já trafił .... Tylko uderz się w pierś I powiedz ... Jestem d..a że zapomniałem naładować

  10. #10
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: LP-E4N - zamiennik poszukiwany

    Podjąłem ryzyko i zanabyłem na allegro coś takiego : BATERIA Canon LP-E4 E4 EOS 1D 1Ds Mark III (6069935061) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , podobno ma elektronikę w środku i działa jak i ładuje. Jutro powinna przyjść i zobaczymy jak to robi.
    C1Dx, 5D emkaczy itd..

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •