Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: G7X Mk II

  1. #11

    Domyślnie Odp: G7X Mk II

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Przepraszam za pytanie (nie mam nic złego na myśli) - napisałeś tą recenzję sam z siebie czy jest to jakaś forma zlecenia wspieranego przez kogokolwiek? Bo jezeli z własnej woli, to jest ona bardzo cenna!
    Bardzo bym chciał dostać choćby złotówkę za którąkolwiek z moich recenzji. To się jeszcze nie zdarzyło
    nowa strona | www.epicure.pl | polub moje zdjęcia | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 236

    Domyślnie Odp: G7X Mk II

    To tym bardziej dzięki za non profit :-)

  3. #13
    Coś już napisał Awatar Goranick
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Bielsko
    Wiek
    47
    Posty
    60

    Domyślnie Odp: G7X Mk II

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Przepraszam za pytanie (nie mam nic złego na myśli) - napisałeś tą recenzję sam z siebie czy jest to jakaś forma zlecenia wspieranego przez kogokolwiek? Bo jezeli z własnej woli, to jest ona bardzo cenna!
    Nawet jeśli jest wspierany to podpisuję się "oboma rencyma" pod tą recenzją, łącznie z bezcelowym kręceniem pierścieniem obiektywu - to się samo dzieje .
    Dodam tylko, że dla mnie bardzo dużą zaletą jest ładowanie usb (w terenie używam powerbanku, lub nawet telefonu - w razie "w") Niestety funkcja ta działa tylko z oryginalnymi akumulatorami (chyba, że coś się zmieniło, a nie wiem o tym)
    I jeszcze jedna uwaga: faktycznie ssie paprochy do środka jak odkurzacz. Po ok. roku używania jest ich sporo. Nie widać ich bardzo na zdjęciach, ale... są.

    PS. Jeśli chodzi o filtry nakładane/wkręcane na obiektyw to jest np. "system" Lensmate.
    Ja jako prawdziwy Janusz z cebulandii zrobiłem sobie taki adapter z pierścienia redukcyjnego (37>52mm), ale sprawdził się połowicznie - niestety taśma klejąca rozpuściła się w upałach i adapter "pływał" po obiektywie...
    Ostatnio edytowane przez Goranick ; 22-08-2017 o 21:03
    ...sprzętu kupa, tyko fotograf d...

  4. #14

    Domyślnie Odp: G7X Mk II

    Cytat Zamieszczone przez Goranick Zobacz posta
    Dodam tylko, że dla mnie bardzo dużą zaletą jest ładowanie usb (w terenie używam powerbanku, lub nawet telefonu - w razie "w").
    O, to nawet o tym nie wiedziałem. Dzięki za informację

    Cytat Zamieszczone przez Goranick Zobacz posta
    Niestety funkcja ta działa tylko z oryginalnymi akumulatorami (chyba, że coś się zmieniło, a nie wiem o tym)
    To akurat mogę jutro sprawdzić, bo mam też nieoryginalne zamienniki.
    nowa strona | www.epicure.pl | polub moje zdjęcia | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •