Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zdjecia z Walk

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Dublin
    Wiek
    39
    Posty
    95

    Domyślnie Zdjecia z Walk

    Przepraszam nie wiem gdzie zamiescic ten post Poproszono mnie o zrobienie kilku zdjec z zajec walki aikido i prosil bym o jakas porade czego oczekiwac jak ustawic itp ...
    Moj sprzet jaki bede mial do dyspozycji
    Canon 6D C
    Canon 35mm f2.0
    Canon 50mm f1.2L
    2x Yongnuo yn600ex-rt
    QUANTUUM Pluse 600 Octa z gridem 120 ,beauty dish z gridem 70, Softbox 90x90
    Canon 6D / Canon135L / Sigma 35Art/ Sigma 85 Art

  2. #2

    Domyślnie Odp: Zdjecia z Walk

    Zakładam, że jeżeli Cię poproszono o zrobienie zdjęć, to będziesz mógł podejść blisko maty. Te obiektywy są wystarczające do takiego sportu. Spokojnie pokażesz całych walczących zawodników. Do zbliżeń z lepszym rozmyciem przydałoby się coś dłuższego. Np Canon 100mm. Nie wiem jak z lampą, to już musisz sobie ustalić przed zawodami (treningiem). W normalnych warunkach - pokazy, zawody nie wolno jej używać. Może to i lepiej, bo może spłaszczać zdjęcie . ISO 3200 dla 6D to nie jest jakieś tam wielkie wyzwanie, a i na 8000 dasz radę.
    Co do perspektywy, to robiąc 2 walczących zawodników proponuje dość nisko. Np z kolana lub siedząc na niskim taborecie. Ja osobiście chodziłbym sobie wokół maty i robił z kolana.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  3. #3
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Zdjecia z Walk

    Cytat Zamieszczone przez dariuszpicasso Zobacz posta
    Przepraszam nie wiem gdzie zamiescic ten post
    Na pewno nie w dziale Galerie, gdyż służy on do prezentowania własnych zdjęć.
    Tu chyba będzie lepiej pasował?
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  4. #4
    Coś już napisał
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Dublin
    Wiek
    39
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Zdjecia z Walk

    Cytat Zamieszczone przez cobalt Zobacz posta
    Zakładam, że jeżeli Cię poproszono o zrobienie zdjęć, to będziesz mógł podejść blisko maty. Te obiektywy są wystarczające do takiego sportu. Spokojnie pokażesz całych walczących zawodników. Do zbliżeń z lepszym rozmyciem przydałoby się coś dłuższego. Np Canon 100mm. Nie wiem jak z lampą, to już musisz sobie ustalić przed zawodami (treningiem). W normalnych warunkach - pokazy, zawody nie wolno jej używać. Może to i lepiej, bo może spłaszczać zdjęcie . ISO 3200 dla 6D to nie jest jakieś tam wielkie wyzwanie, a i na 8000 dasz radę.
    Co do perspektywy, to robiąc 2 walczących zawodników proponuje dość nisko. Np z kolana lub siedząc na niskim taborecie. Ja osobiście chodziłbym sobie wokół maty i robił z kolana.
    Oczywiscie moge podejsc jak blisko mam ochote jest to trening przygotowanie przed zawodami .
    Canon 6D / Canon135L / Sigma 35Art/ Sigma 85 Art

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •