Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: [wowiezowie] Paryż

  1. #11
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    77

    Domyślnie Odp: [wowiezowie] Paryż

    [QUOTE=wowiezowie;1307426]Proszę o krytykę dla fotograficznego żółtodzioba. Błędy, wskazówki, rozwiązania etc. Dzięki!

    1.
    fajne. jest historia. trochę kadr wyrównać by dziewczynka z gołębiem i śmiejąca się kobieta były w mocnych punktach, z uwagi na to że obie są ostre.

    2.
    po lewej str, jak dla mnie się nic nie dzieje, czyli bardziej należało skierować uwagę na tę wygłupiającą się parę.
    i wykorzystać te linie chodnika i ulicy.

    3.
    sama unikam już takich zdjęć, bo myślę, że już na pewno ktoś wcześniej takie zdjęcie porządnie zrobił (w sensie uwiecznienia). chyba, że się wkrada akcja
    jeżeli natomiast ktoś robi opuszczone i mało znane miejsca, obiekty, to jest jak najbardziej za. nie zdajemy sobie sprawy, że za chwilę może już ich nie być.

    co do samego kadru - obejść posągu, by nie wszedł w kadr ten kawałek budowli, za bardzo nie mogłeś, jeżeli chciałeś pokazać twarz.
    może jakbyś ukucnął...

    4. bliżej gołębi i/lub bliżej statku. nie wiem czy nie lepiej, jak już miałeś statek, byś go chwycił wcześniej, zanim dopłynął do mostu.

    5.
    ok. kontrast ludzi ulicy jest fajnie pokazany

    6.

    ok. kontrast wielkość miasta a człowiek. może go bardziej w mocny punkt, ale to już szczegóły.

    7.
    tu podobnie jak przy 3. a jak już to bym bardziej zamknęła drzewami.

    8. mocne dobre zdjęcie. godne do ukazywania. bohaterka, jej emocje na twarzy.


    9. za mała ostrość ma przewagę.


    10
    fajne. powtarzalność okien i ta kobieta.

    11.
    tajemniczość punktuje

    12. tę przerwę bym wyczerniła w programie i wyprostowała bramę
    13.
    większa ostrość na pana w okularach lub na całe wnętrze

    14.
    tak jak 3 i 7. a jak już to za mało precyzyjnie się ustawiłeś.

    Zdjęcia oprócz 3,7 i 14, mają historię, mają temat. Mają swój klimat. Mi się podoba

  2. #12
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    592

    Domyślnie Odp: [wowiezowie] Paryż

    O! To takie fotki, jakie ja tez potrafie robic :-). I z tego tez powodu nigdzie ich nie publikuje... :-((

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •