Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: [sebo74] Sport

  1. #1

    Domyślnie [sebo74] Sport

    Czesc
    Na poczatek zamieszcze tu po kilka zjdec z kazdej dyscypliny jaka mialem okazje zobaczyc ostatnimi czasy
    Rugby i Futbol niestety tylko z trybun
    koszykowka 1raz w zyciu
    hokej pierwszy raz (4mecze w tydzien)
    kolarstwo 1 raz
    sorry jeli za duzo zdjec naraz z roznych dyscyplin sportu ,ale niewiedzialem co wybrac,za kilka dni wkleje sam hokej .
    A teraz czekam na krytyke ,fochow nie strzelam.
    dziekuje
    1)D5100 Sigma 70-200 f/2.8
    Ostatnio edytowane przez sebo74 ; 19-01-2016 o 00:36

  2. #2

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    Rugby to też futbol .
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  3. #3

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    3 i 14 dobre. Jak to jest z wnoszeniem aparatu na trybuny? Słyszałem, że jest to zabronione
    Canon EOS 7D + Canon EF 70-200 f/2.8L USM + Sigma 17-50 f/2.8 EX DC OS HSM
    Fanpage facebook
    Flickr

  4. #4

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    Tak jest zabronione, wiec trzeba sie nagimnastykowac przy wnoszeniu i potym tez trzeba ostroznie(szybko) przy robieniu zdjec.

  5. #5

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    Rada praktyczna. Żeby nie zostawały jakieś ogony za zdjęciem trzeba wstawiając z Flickr ograniczyć się tylko do samej konkretnej lokalizacji fotki.
    Kilkasz "Share Photo". Wybierasz sobie zakładkę embend i kopiujesz do notatnika systemowego.
    A tam wycinasz tylko lokalizację zdjęcia w necie bez przodu i tyłu.
    W przypadku pierwszego zdjęcia: "https://farm2.staticflickr.com/1672/24358425012_8b24fd6f10_b.jpg"

    Co do samych zdjęć, to z trybun nie da się zrobić nic fajnego w takich sportach jak rugby, czy piłka nożna.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  6. #6

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    dzieki cobalt /probuje wstawic tak jak radzisz ocywiscie cos jest nie tak moze dlatego ze jest pozno albo dlatego ze jestem troche tepa sztuka ,who knows/ :-)
    Czy ktos z was fotografowal kiedys hokej na lodzie i moze podzielic sie doswiadczeniem
    W polsce niestety niema tzw.foto hole czyli dziury w pleksie dla fotografa czesto tez sama pleksa jest bardzo brudna co utrudnia prace i ogranicza mozliwosci .
    Jak wy widzicie ta dyscypline,co wam sie podoba?Szeroko ?czy zblizenia pokzujace grymas twarzy,osobiscie lubie zdjecia zza bramki ze srodka bramki jeszcze lepiej(pracuje nad tym) ,niestety na meczach ktorych bylem pleksa byla b.brudna,z wysokosci trybun, itp itd
    16
    Ostatnio edytowane przez sebo74 ; 21-01-2016 o 02:43

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    razi mnie rozna kolorystyka zdjec, co zdjecie to inne balans i inna obrobka,

    no i nie mogę zcierpiec nigdy bialo czarnych zdjec sportowych, takowe moim zdaniem wygladaja paskudnie,
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  8. #8

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    Celna uwaga do obrobki ,zwlaszcza gdyby to mialbyc reportaz z jednego meczu.Ale w tym wypadku raczej chodzilo mi o roznorodnosc dlategi ze dalej eksperymentuje z lightroomem .i szukam jakis mniej lub baedziej lepszych barw.

  9. #9

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    razi mnie rozna kolorystyka zdjec, co zdjecie to inne balans i inna obrobka,

    no i nie mogę zcierpiec nigdy bialo czarnych zdjec sportowych, takowe moim zdaniem wygladaja paskudnie,
    Coś w tym jest. Całe pokolenia fotoreporterów walczyły o kolor. Mnie osobiście B&W w sporcie kojarzy się ze zdjęciem na nekrologu sportowca.
    Ale np: BZ WBK Press Foto 2015 nie wiem tylko po co b&W, bo kolor jest lepszy.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  10. #10

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    B&W to poprostu sprawa gustu.Ja osobiscie lubie

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •