Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: [sebo74] Sport

  1. #21

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    No taka ze jak piszesz ekstraklasy to mnie to niedotyczy. Premier league troche to inaczej wyglada

  2. #22

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    Cytat Zamieszczone przez sebo74 Zobacz posta
    No taka ze jak piszesz ekstraklasy to mnie to niedotyczy. Premier league troche to inaczej wyglada
    Musisz wykazać się kreatywnością. Pytaj zawodowców w UK. Ale po co ja Ci to mówię, gdy Ty nie potrafisz nawet wstawić poprawnie fotki na forum.
    Wrzucasz sobie na Flickr zdjęcia ciężkie po 6061px. Tylko po co. wystarczy 1200px.

    OK, zaczynamy od początku. To jest piłka .
    Z linku wygenerowanego na Flickr wstawiaj tylko to co jest zaznaczone na niebiesko:
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  3. #23

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    Cobalt sorry zlosliwosci zachowaj dla siebie bo ja wiesz jestem psycholem znajde cie po IP I spuszcze lomot. Over
    Czekam na jakas ewentualnie kreatywna dyskusje ale ty szukasz zaczepki i niestac cie na nic pomocnego to milcz I popracuj no soba I swoja fotografia. Dziekuje bardzo I prosze mnie wiecej nie zaczepiac.
    P.s
    Powodzenia w szukaniu ostrosci u siebie na zdjeciach ptylu latach pracy to musi byc naprawde ciekawe.

  4. #24
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    Cytat Zamieszczone przez sebo74 Zobacz posta
    Cobalt sorry zlosliwosci zachowaj dla siebie bo ja wiesz jestem psycholem znajde cie po IP I spuszcze lomot. Over
    Czekam na jakas ewentualnie kreatywna dyskusje ale ty szukasz zaczepki i niestac cie na nic pomocnego to milcz I popracuj no soba I swoja fotografia. Dziekuje bardzo I prosze mnie wiecej nie zaczepiac.
    P.s
    Powodzenia w szukaniu ostrosci u siebie na zdjeciach ptylu latach pracy to musi byc naprawde ciekawe.
    Zrwacanie się do użytkowników w ten sposób, połączone z groźbami nie będzie tu tolerowane.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #25

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    Bede na mistrzostwach swiata w kolarstwie torowym ,dostalem akredytacje .Bede mial ze soba sigme70-200 i fisheye ,mysle nad wyporzyczeniem nikon 300mm ,
    badz zostac tylko przy 70-200mm tylko ze od Nikona

  6. #26
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    254

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    różnica jest taka, że w UK jest stowarzyszenie reporterów, rygorystyczne przepisy i kontrola, a nie tak jak w Polsce, że byle janusz z byle portaliku wchodzi na mecz i uważa, że mu się należy

  7. #27
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    92

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    Wszystko ma swoje wady i zalety. Z jednej strony śmiesznie wygląda człowiek z obiektywem 18-55mm na meczu rangi Mistrzostw Europy - z drugiej strony, żałośnie wyglądają zawodowcy, którzy taplając się we własnym sosie nie dostrzegają, iż połowa z nich robi kaszanę gorszą niż wspomniani Janusze...

  8. #28
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    różnica jest taka, że w UK jest stowarzyszenie reporterów, rygorystyczne przepisy i kontrola, a nie tak jak w Polsce, że byle janusz z byle portaliku wchodzi na mecz i uważa, że mu się należy
    bo różnica jest taka, że liga angielska jest najpopularniejszą na świecie i brak kontroli o ograniczeń powodował by, że reporterów było by tyle co kibiców ;-)

    w UK na ligę koszykówki czy inne mniej popularne dyscypliny wejdziesz bez problemu,
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  9. #29
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    254

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    Cytat Zamieszczone przez Dawid_Gaszynski Zobacz posta
    Wszystko ma swoje wady i zalety. Z jednej strony śmiesznie wygląda człowiek z obiektywem 18-55mm na meczu rangi Mistrzostw Europy - z drugiej strony, żałośnie wyglądają zawodowcy, którzy taplając się we własnym sosie nie dostrzegają, iż połowa z nich robi kaszanę gorszą niż wspomniani Janusze...
    jakość zdjęć nie jest tutaj zadnym kryterium, jeśli ktoś pracuje dla gazety/portalu o dużym zasięgu i produkuje koszmarki, to jest to raczej problem tego wydawnictwa a nie osób wydających akredytacje

    możesz robić najlepsze zdjecia na świecie, ale jeśli oglądają je znajomi i rodzina, to zapraszam na IV ligę a nie mecze wysokiej rangi

  10. #30

    Domyślnie Odp: [sebo74] Sport

    W UK niewejdziesz na premier league jako freelancer ,musisz prcowac albo dla klubu albo dla jednej z licznych agencji.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •