Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Cześć, mam pytanie co do lampy YONGNUO YN560 IV i współpracy z Canonem 700D

  1. #1
    Dopiero zaczyna Awatar Piegussek
    Dołączył
    Dec 2015
    Miasto
    Szczytna
    Posty
    26

    Domyślnie Cześć, mam pytanie co do lampy YONGNUO YN560 IV i współpracy z Canonem 700D

    Cześć mam pytanie - co zrobić aby wyzwalać lampę YONGNUO YN560 IV stojącą na tripodzie canonem 700D - trzeba coś dokupić cze ten aparat łączy się z tą lampą ?

    --- Kolejny post ---

    Wiem że istnieje coś takiego jak Yongnuo YN560-TX Wireless Flash Controller lecz nie jest to ani trochę tanie - jest jakiś tani zamiennik ?

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Cześć, mam pytanie co do lampy YONGNUO YN560 IV i współpracy z Canonem 700D

    Cały system Yongnuo to właśnie jest "tani zamiennik" (i jest znacznie tańszy, niż Twój aparat), przeczytaj w instrukcji obsługi Twojej lampy, w jaki sposób może być wyzwalana, jestem pewien, że masz opisane wszystkie możliwości
    Napisz co znalazłeś, i co było niejasne, wtedy będzie można "znaleźć wspólny język" i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

  3. #3
    Dopiero zaczyna Awatar Piegussek
    Dołączył
    Dec 2015
    Miasto
    Szczytna
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Cześć, mam pytanie co do lampy YONGNUO YN560 IV i współpracy z Canonem 700D

    Tak szczerze nie mam jeszcze tej lampy ale zastanawiam się nad jej zakupem :P Nie mam majątku na lampę i chciałbym kupić coś tańszego ale ona będzie stała na tripodzie i nie wiem co mogę kupić w takiej małej cenie - co mi pozwoli na wyzwolenie aparatem

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Cześć, mam pytanie co do lampy YONGNUO YN560 IV i współpracy z Canonem 700D

    Wiesz, że to lampa manualna, i wiesz, że nie potrzebujesz lampy z TTLem?
    Jeśli tak - google "YN 560 IV", pierwszy z brzegu link do polskiego sklepu, opis lampy:
    "Posiada wbudowany sterownik YN-560TX oraz odbiornik wyzwalaczy RF-602, RF-603 oraz RF-605"
    więc potrzebujesz któryś z tych nadajników (używane chyba poniżej 50zł, jak ma być tanio).

  5. #5
    Dopiero zaczyna Awatar Piegussek
    Dołączył
    Dec 2015
    Miasto
    Szczytna
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Cześć, mam pytanie co do lampy YONGNUO YN560 IV i współpracy z Canonem 700D

    Dziekuje bardzo za pomoc juz wszystko wiem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •