Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Zestaw do fotografii studyjnej.

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 286

    Domyślnie Odp: Zestaw do fotografii studyjnej.

    Kupowałem mam podobne zestawy wg mnie lepsze jakościowo od tych, które linkowałeś
    Co do drugiego pytania musisz to sam z nimi ustalić, bo kupowałem u nich wyłącznie osobiście
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  2. #12
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2016
    Wiek
    27
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: Zestaw do fotografii studyjnej.

    Ok chyba biorę w tym sklepie bo jeszcze łącznie mnie to wyszło taniej mam tylko pytanie jak wybrać ten kolor tła w komentarzu do zamówienia czy gdzie?

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 286

    Domyślnie Odp: Zestaw do fotografii studyjnej.

    Cytat Zamieszczone przez arkad7 Zobacz posta
    Ok chyba biorę w tym sklepie bo jeszcze łącznie mnie to wyszło taniej mam tylko pytanie jak wybrać ten kolor tła w komentarzu do zamówienia czy gdzie?
    nie kupowałem u nich wysyłkowo (tylko osobiście) tak więc nie chcę czegoś źle podpowiedzieć, tak jak napisali na stronie
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  4. #14
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2016
    Wiek
    27
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: Zestaw do fotografii studyjnej.

    Ok zakupiłem zestaw podany przez Candara,dzięki wszystkim za pomoc.Temat do zamknięcia.

  5. #15
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Zestaw do fotografii studyjnej.

    Cytat Zamieszczone przez arkad7 Zobacz posta
    Doszło by mi to na środę?
    Off-topic: nie chciałbym być złym prorokiem, ale jeśli wcześniej nie miałeś doświadczenia w dodatkowym oświetleniem, możesz być rozczarowany, i efekty tej pilnej i terminowej pracy mogą być dalekie od Twoich wyobrażeń, zaczynając od tego, że białe tło nie będzie białe

  6. #16
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2016
    Wiek
    27
    Posty
    29

    Domyślnie Zestaw do fotografii studyjnej.

    Cytat Zamieszczone przez r_m Zobacz posta
    Off-topic: nie chciałbym być złym prorokiem, ale jeśli wcześniej nie miałeś doświadczenia w dodatkowym oświetleniem, możesz być rozczarowany, i efekty tej pilnej i terminowej pracy mogą być dalekie od Twoich wyobrażeń, zaczynając od tego, że białe tło nie będzie białe
    No to będę musiał improwizować, już przeczytałem 7 poradników i stron do tego przeznaczonych.Pozostaje większa karta i metoda prób i błędów .Poza tym od czego jest ps?

  7. #17
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2016
    Wiek
    27
    Posty
    29

    Domyślnie Zestaw do fotografii studyjnej.

    Dobra jeszcze się mnie tak szybko nie pozbędziecie mam jeszcze jedno pytanie a nie chce zakładać nowego topicu.Jest jakiś sposób żebym podłączył eos m do maca jako podgląd chodzi mi o to, że od razu po zrobieniu zdjęcia będę je widział na Macu?
    Ostatnio edytowane przez arkad7 ; 10-01-2016 o 18:31

  8. #18
    Początki nałogu Awatar eleroo
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    339

    Domyślnie Odp: Zestaw do fotografii studyjnej.

    Jest sposób, ale proszę nie rób z siebie pro na siłę, bo się zaplączesz w gąszczu kabli i gadżetów i wyjdzie komicznie. Mam nadzieję, że ta robota to nie jest zlecenie płatne tylko jakieś koleżeńskie wygłupy.

    Tło mam zamiar potem wymienić na inne
    Wierz mi, wszystko potem wymienisz na inne, bo to, co zakupiłeś to jest straszny badziew. Oczywiście jak się nie ma funduszy to lepszy badziew niż nic. Na zdjęciu nie będzie widać, że było robione na kijowym sprzęcie o ile ma się jakiekolwiek doświadczenie i wie co z czym i jak. Ty nie wiesz i tu jest kłopot, no ale jeśli to foty, przy których fotografowany ma świadomość, że się dopiero będziesz na nim uczył i nie widzi przeciwskazań, to życzę wesołej zabawy i miłej nauki

  9. #19
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2016
    Wiek
    27
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: Zestaw do fotografii studyjnej.

    Cytat Zamieszczone przez arkad7 Zobacz posta
    Dobra jeszcze się mnie tak szybko nie pozbędziecie mam jeszcze jedno pytanie a nie chce zakładać nowego topicu.Jest jakiś sposób żebym podłączył eos m do maca jako podgląd chodzi mi o to, że od razu po zrobieniu zdjęcia będę je widział na Macu?
    Tak to nie jest zlecenie tylko jak stwierdziłaś koleżeńskie wygłupy-prezentacja(w formie filmu) do 3 liceum, i plener i jakieś kadry z samą gadaniną w pokoju (niedoświetlonym i po to ten badziew)-ocena z tego zależy od całej mojej na semestr z informatyki.Mam to zrobić z kolegą, pomyślałem, że ok bo on ma 70d z dobrą szklarnią , ja tą m-ke.Każdy z nas jakieś rody,slidery, flycamy itp.Problem w tym, że mamy to oddać na piątek a narazie mamy nagrany tylko plener i po to to całe zamieszanie a z Maciem chodzi mi o to, że czasami na jednym kadrze musimy być we dwóch i wygodniej było by zobaczyć czy aparat wyostrzył żeby potem nie nagrywać 6 razy,w 70d jest jeszcze uchylny ekran gorzej z moim eos m.Budżet tylko taki wiadomo dlaczego - 2 18-latków w tydzień na więcej się nie zrzuci .

  10. #20
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Zestaw do fotografii studyjnej.

    Cytat Zamieszczone przez arkad7 Zobacz posta
    czasami na jednym kadrze musimy być we dwóch i wygodniej było by zobaczyć czy aparat wyostrzył żeby potem nie nagrywać 6 razy
    Kiedyś ludzie robili filmy ręcznie ustawiając ostrość, i wiesz co? Nawet dziś co ambitniejsi filmowcy używają manualnych obiektywów
    To jest podpowiedź - ustawiasz ostrość ręcznie na drugiego "delikwenta", odpowiednią przysłonę, i nie przejmujesz się, czy "aparat sam wyostrzył"
    W sumie napisałbym coś krytycznego o robieniu "na ostatnią chwilę", gdybym sam nie miał takich skłonności

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •