Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Zmiana canon 1000d…no wlasnie na co????

  1. #1

    Domyślnie Zmiana canon 1000d…no wlasnie na co????

    Witam,chcialbym zmienic aparat c1000d tylko wlasnie nie bardzo wiem na co ?? foce glownie krajobrazy , czasem portrety , obiektywy ktore posiadam to : Tokina 10-17 f3.5-4.5 fisheye, canon 50mm 1.4,kit 18-55 f3.5-5.6,c70-200L f4. najbardziej zalezy mi na jakosci zdjec ,zasanawiam sie nad 50d ,7d , 5dmk2 mysle nawet nad zmiana systemu np pentax K-5,K-5II( podobno maja nalepsze matryce do cropa). Ktore z tych puszek byscie polecili ?? ewentualnie jakies inne puszki?



    ps; wybaczcie chaotyczny wpis.
    Ostatnio edytowane przez artik510i ; 07-01-2016 o 00:07

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Zmiana canon 1000d…no wlasnie na co????

    z tych które wymieniłeś to 5d2 dziekuje dobranoc
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Zmiana canon 1000d…no wlasnie na co????

    Dzięki za szybka odp , bede sie rozglądał za mk2 a co sadzisz o pentaxie k5II??

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Zmiana canon 1000d…no wlasnie na co????

    Zostaw 50 1,4 i 70-200 reszte sprzedaj, kup 5dmkII i 17-40 f4 L i ewentualnie zenka 16 2.8 jesli lubisz fiszaja
    SONY

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Zmiana canon 1000d…no wlasnie na co????

    Cytat Zamieszczone przez artik510i Zobacz posta
    Dzięki za szybka odp , bede sie rozglądał za mk2 a co sadzisz o pentaxie k5II??
    nie myśle
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  6. #6
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2015
    Miasto
    Końskie
    Posty
    24

    Domyślnie Odp: Zmiana canon 1000d…no wlasnie na co????

    Jak nie wiesz na co chcesz zamienić, po co i co Ci jest potrzebne to lepiej zaczekaj do czasu az będziesz wiedział co tak na prawdę chcesz. Chyba, ze wymiana aparatu jest podyktowane poruszeniem gospodarki...
    Canon 5Dmk3 + Canon 70-200mm F4L + Canon 50mm F1.8ii
    Odwiedź moją stronę
    Oraz mojego Facebooka

  7. #7

    Domyślnie Odp: Zmiana canon 1000d…no wlasnie na co????

    Cytat Zamieszczone przez Nemo595 Zobacz posta
    Jak nie wiesz na co chcesz zamienić, po co i co Ci jest potrzebne to lepiej zaczekaj do czasu az będziesz wiedział co tak na prawdę chcesz. Chyba, ze wymiana aparatu jest podyktowane poruszeniem gospodarki...
    Wymiana aparatu jest spowodowana jego częsta awaryjnością , ostatnia awaria to płyta główna do wymiany i postanowiłem go nie naprawiać tylko zmienić na lepsza puche😊

  8. #8
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2015
    Miasto
    Końskie
    Posty
    24

    Domyślnie Odp: Zmiana canon 1000d…no wlasnie na co????

    Cytat Zamieszczone przez artik510i Zobacz posta
    Wymiana aparatu jest spowodowana jego częsta awaryjnością , ostatnia awaria to płyta główna do wymiany i postanowiłem go nie naprawiać tylko zmienić na lepsza puche😊
    Oki. Nie napisałeś ze jest awaryjny, a ze potrzebujesz body do krajobrazu i czasami portretu, a nie napisałeś co Ci potrzeba. Czy chcesz dobre ISO, af czy cokolwiek innego. Gdybyś powiedział co Ci dokładnie potrzeba to na pewno lepiej moglibyśmy coś dla Ciebie wybrać.
    Canon 5Dmk3 + Canon 70-200mm F4L + Canon 50mm F1.8ii
    Odwiedź moją stronę
    Oraz mojego Facebooka

  9. #9
    Początki nałogu Awatar Marv84
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Gorlice
    Posty
    292

    Domyślnie Odp: Zmiana canon 1000d…no wlasnie na co????

    5dmk2 to bedzie Twój skok milowy w zmianie puszki i zostaw sobie 50/1.4 i 70-200
    L

  10. #10

    Domyślnie Odp: Zmiana canon 1000d…no wlasnie na co????

    Cytat Zamieszczone przez Nemo595 Zobacz posta
    Oki. Nie napisałeś ze jest awaryjny, a ze potrzebujesz body do krajobrazu i czasami portretu, a nie napisałeś co Ci potrzeba. Czy chcesz dobre ISO, af czy cokolwiek innego. Gdybyś powiedział co Ci dokładnie potrzeba to na pewno lepiej moglibyśmy coś dla Ciebie wybrać.
    Mega szybki Af nie jest mi potrzebny ( zdjęcia bardziej statyczne niż w ruchu) i uzywałem głownie centralnego takze ilośc punktów Af tez nie gra zbyt dużej roli dla mnie , ISO tez głownie uzywałem do 400 , choć czasem przy wieczornych czy nocnych zdjęciach zdazalo mi sie wyższe dać , głownie chodzi mi o lepsza niż dotychczas miałem jakość zdjeć prosto z puszki?
    Ostatnio edytowane przez artik510i ; 07-01-2016 o 10:42

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •