Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Jakie body do 85 mm f/1.8 USM?

  1. #21
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Jakie body do 85 mm f/1.8 USM?

    Cytat Zamieszczone przez SkinnyBaldy Zobacz posta
    Przebieg ma znaczenie, ponieważ mniej więcej (na podstawie danych z Internetu) można ocenić kiedy takowy sprzęt się zespuje. Ale ostatecznie - prawda. Równie dobrze może rozklekotać się przy 20k albo 100k. Różnica jest taka, że apraty serii xD zostaną naprawione w pewnych przedziałach za free w autoryzowanym serwisie, a w innych zapłacimy za to sami (drogo) albo naprawimy w zewnętrznym serwisie licząć, że zrobią to dobrze.
    Nie ma czegoś takiego jak naprawa za free. Przy zakupie xd płacisz za naprawę już przy zakupie, pytanie czy wykorzystasz to za co zapłaciłeś.

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Jakie body do 85 mm f/1.8 USM?

    Cytat Zamieszczone przez SkinnyBaldy Zobacz posta
    Może na wysokich ISO nie dorówna dzisejszym amatorskim puszkom z supermarketów, ale głębia ostrości (to tyczy się wszystki FF) to coś wspaniałego - oczywiście nie do każdego typu fotografii.
    no to żeś pojeeeechał

    Cytat Zamieszczone przez SkinnyBaldy Zobacz posta
    Przebieg ma znaczenie, ponieważ mniej więcej (na podstawie danych z Internetu) można ocenić kiedy takowy sprzęt się zespuje. Ale ostatecznie - prawda. Równie dobrze może rozklekotać się przy 20k albo 100k. Różnica jest taka, że apraty serii xD zostaną naprawione w pewnych przedziałach za free w autoryzowanym serwisie, a w innych zapłacimy za to sami (drogo) albo naprawimy w zewnętrznym serwisie licząć, że zrobią to dobrze.
    prosze o te dane
    Ostatnio edytowane przez GalaktycznyMuczaczo ; 03-01-2016 o 21:22
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  3. #23
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Jakie body do 85 mm f/1.8 USM?

    Cytat Zamieszczone przez GalaktycznyMuczaczo Zobacz posta
    no to żeś pojeeeechał
    prosze o te dane
    Nikon D3300 First Shots: can a budget DSLR really beat a full-frame monster?
    "DXOMark announced yesterday that the Nikon D3300 sensor scored an 82, putting it ahead of the Canon 5D Mark III's score of 81" Mowa tutaj o znacznie nowszym MK III.

    Co do drugiego pytania:
    Look Up Your Camera's Lifespan with the Shutter Life Expectancy Database

    Takich danych jest znacznie więcej, kiedyś była również polska strona, gdzie ludzie wpisywali informacje o ilości zdjęć jakie zrobili do czasu, kiedy migawka padła.

    Daj sobie spokój odpuść .

  4. #24
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Jakie body do 85 mm f/1.8 USM?

    Cytat Zamieszczone przez SkinnyBaldy Zobacz posta
    Nikon D3300 First Shots: can a budget DSLR really beat a full-frame monster?
    "DXOMark announced yesterday that the Nikon D3300 sensor scored an 82, putting it ahead of the Canon 5D Mark III's score of 81" Mowa tutaj o znacznie nowszym MK III.

    Co do drugiego pytania:
    Look Up Your Camera's Lifespan with the Shutter Life Expectancy Database

    Takich danych jest znacznie więcej, kiedyś była również polska strona, gdzie ludzie wpisywali informacje o ilości zdjęć jakie zrobili do czasu, kiedy migawka padła.

    Daj sobie spokój odpuść .
    Z przesłanej tabelki wyciągam wnioski: jest egzemplarz gdzie migawka padła po 2 klapnięciach - tragedia
    Canon wyprodukował 80 000 000 aparatów EOS - ile danych znalazło się w tabelce ?

  5. #25
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Jakie body do 85 mm f/1.8 USM?

    Przecież od początku pisałem o szacunkowych przebiegach, zamieszczanych przez użytkowników, a nie oficjalne dane od producenta, choć można domyślać się, że takim punktem krytycznym jest np. 100 000 dla piątki, bo tak podał Canon. Co oczywiście o niczym nie przesądza, bo jak widać ludziom aparat odmówił posłuszeństwa po 2.

    Jakiś moderator powinien wyczyścić ten wątek.

  6. #26
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Jakie body do 85 mm f/1.8 USM?

    Cytat Zamieszczone przez SkinnyBaldy Zobacz posta
    Przecież od początku pisałem o szacunkowych przebiegach, zamieszczanych przez użytkowników, a nie oficjalne dane od producenta, choć można domyślać się, że takim punktem krytycznym jest np. 100 000 dla piątki, bo tak podał Canon. Co oczywiście o niczym nie przesądza, bo jak widać ludziom aparat odmówił posłuszeństwa po 2.

    Jakiś moderator powinien wyczyścić ten wątek.
    Nie wiem czy zrozumiałeś. W tabelce jest 1000 wpisów, canon wyprodukował 80 mln aparatów.

  7. #27
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Jakie body do 85 mm f/1.8 USM?

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Nie wiem czy zrozumiałeś. W tabelce jest 1000 wpisów, canon wyprodukował 80 mln aparatów.
    "szacunkowych przebiegach, zamieszczanych przez użytkowników"

  8. #28
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Jakie body do 85 mm f/1.8 USM?

    Cytat Zamieszczone przez SkinnyBaldy Zobacz posta
    Nikon D3300 First Shots: can a budget DSLR really beat a full-frame monster?
    "DXOMark announced yesterday that the Nikon D3300 sensor scored an 82, putting it ahead of the Canon 5D Mark III's score of 81" Mowa tutaj o znacznie nowszym MK III.

    Co do drugiego pytania:
    Look Up Your Camera's Lifespan with the Shutter Life Expectancy Database

    Takich danych jest znacznie więcej, kiedyś była również polska strona, gdzie ludzie wpisywali informacje o ilości zdjęć jakie zrobili do czasu, kiedy migawka padła.

    Daj sobie spokój odpuść .
    dlaczego więc zamiast focic d3300 ludzie i tak chętniej focą starą 5d ? to tylko liczby i testy w warunkach laboratoryjnych, aparat w ręku miał? w kościele był? focił czarnego jak gaśnie światło a potem wyciągał żeby to wyglądalo naturalnie ?
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  9. #29
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Jakie body do 85 mm f/1.8 USM?

    Cytat Zamieszczone przez GalaktycznyMuczaczo Zobacz posta
    dlaczego więc zamiast focic d3300 ludzie i tak chętniej focą starą 5d ? to tylko liczby i testy w warunkach laboratoryjnych, aparat w ręku miał? w kościele był? focił czarnego jak gaśnie światło a potem wyciągał żeby to wyglądalo naturalnie ?
    Ja bym się bał czarnego focić jak zgaśnie światło

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Jakie body do 85 mm f/1.8 USM?

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Ja bym się bał czarnego focić jak zgaśnie światło
    ej ten d3300 to swietny sprzęt w ocenie ogólnej wypadł tak samo dobrze jak 1dx , pora na zmiany, ogłoszenie parafialne wymienie 5d3 z moją dopłatą na d3300, idzie nowy sezon a ja nie chce mieć problemów na sali

    Tom nie chce nic mówić ale akurat czarni na ślubach których ja fociłem dbali o mnie lepiej jak biali
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •