Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Pulse project

  1. #1
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Question Pulse project


  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Pulse project

    pomysl ciekawy
    jak tylko jeszcze telefony beda mialy niezawodna baterie bo teraz trzeba co chwila ladowac
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Pulse project

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    pomysl ciekawy
    jak tylko jeszcze telefony beda mialy niezawodna baterie bo teraz trzeba co chwila ladowac
    zawsze idac na zdjęcia w plecaku mam powerbank, starczy na naładowanie mojego telefonu na 100% i jeszcze coś zostanie, więc tak źle nie jest już, tymbardziej że 24h telefon wytrzymuje mi przy dosc mocnym użytkowaniu .
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Pulse project

    Też mi się wydaje, że czas pracy baterii w smartfonach nie powinien ograniczać użytecznosci takiego rozwiązania. Moją Xperię przy dość intensywnym użytkowaniu i stale włączonym Wi-Fi ładuję zwykle 2x w tygodniu. Poza tym podobnie jak GalaktycznyMuczaczo na sytuacje awaryjne mam powerbank.
    Nadajnik Pulse ma pozwalać na bezprzewodowe wyzwalanie migawki (za pomocą Wi-Fi)i kontrolę nad parametrami fotografowania i filmowania nawet w trzech aparatach fotograficznych jednocześnie. Podgląd obrazu można będzie wyświetlać w telefonie tuż po zrobieniu zdjęcia. Jeśli rzeczywiscie będzie to działać tak jak to opisują, do dla mnie rewelacja.
    Ma być kompatybilny z Canonami 1D C, 1DX, 1D Mark III, 1D Mark IV, 1Ds Mark III, D, 5DS, 5DS R, 5D Mark II, 5D Mark III, 6D, 7D, 7D Mark II, 30D, 40D, 50D, 60D, 70D, 100D, 400D, 450D, 500D, 550D, 600D, 650D, 700D, 750D, 760D, 1000D, 1100D, 1200D.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •