Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z czasem wyzwolenia lampy - Canon 6D, lampa 430EX II, wyzwalacz YONGNUO ST-E2

  1. #1

    Unhappy Problem z czasem wyzwolenia lampy - Canon 6D, lampa 430EX II, wyzwalacz YONGNUO ST-E2

    Dobry wieczór drodzy forumowicze,

    Postanowiłem skorzystać z waszej wiedzy, jako że to jest ostatnia deska ratunku dla mojego problemu. Otóż zakupiłem używany wyzwalacz lamp na podczerwień YONGNUO ST-E2. Wykorzystać próbuję go na body 6D z lampą canon 430EX II. Jednakże z przeprowadzonych przezemnie licznych testów wyzwalana lampa błyska zwyczajnie za wcześnie. Bez względu na wszystkie znane mi ustawienia i czasy naświetlania. Czego może to być przyczyna? Lampa jest ustawiona na SLAVE. Proszę Was o pomoc. Liczę na to, że znajdzie się tutaj osoba, która również spotkała się z takim zjawiskiem. Dodam, że nigdzie w internecie nie udało mi się znaleźć podobnego problemu. Poświęciłem na rozwiązanie tego, cały dzisiejszy dzień.

    Pozdrawiam serdecznie!
    Ostatnio edytowane przez betonowelasy ; 08-11-2015 o 21:56

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Problem z czasem wyzwolenia lampy - Canon 6D, lampa 430EX II, wyzwalacz YONGNUO

    UWAGA: Transmiter nie współpracuje z Canon 1100D, 650D, 5DIII, 600D i 6D.
    Źródło: Transmiter bezprzewodowy YONGNUO ST-E2 Speedlite do Canon LA-YN-STE2 - sklep Fripers.pl

  3. #3

    Domyślnie Odp: Problem z czasem wyzwolenia lampy - Canon 6D, lampa 430EX II, wyzwalacz YONGNUO

    Dziękuję serdecznie za rozwianie wątpliwości i szybką odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •