Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Najbliższy polecany serwis w okolicy Słupska

  1. #1

    Domyślnie Najbliższy polecany serwis w okolicy Słupska

    Witam,
    Czy wie ktoś może gdzie można oddać body 5D mark II do serwisu na przegląd i ewentualną naprawę w okolicy Słupska? Oczywiście trójmiasto także wchodzi w grę. Z tego co zdążyłem się zorientować to widzę serwis na żytniej w Wa-wie ale co dalej? no a raczej bliżej

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Najbliższy polecany serwis w okolicy Słupska

    bliżej jest BT-foto na armii ludowej
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  3. #3

    Domyślnie Odp: Najbliższy polecany serwis w okolicy Słupska

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    bliżej jest BT-foto na armii ludowej
    a w jakim mieście?

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2015
    Miasto
    WN
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: Najbliższy polecany serwis w okolicy Słupska

    To był żart. Że BT-foto miedzy Waryńskiego i Marszałkowską jest bliżej, niż ul Żytnia. Wsio w Warszawie. Rozglądnij się w 3mieście. Bliżej Biedroncity żadnej metropolii nie masz i tak.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Najbliższy polecany serwis w okolicy Słupska

    Cytat Zamieszczone przez chester_jds Zobacz posta
    To był żart. Że BT-foto miedzy Waryńskiego i Marszałkowską jest bliżej, niż ul Żytnia. Wsio w Warszawie. Rozglądnij się w 3mieście. Bliżej Biedroncity żadnej metropolii nie masz i tak.
    Tak myślałem że najbliżej coś w Trójmieście tyle, że nie wiem czy tam coś jest wartego zainteresowania? Może ktoś ma jakieś doświadczenie z jakimkolwiek serwisem z Trójmiasta którego by polecił?

  6. #6
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2015
    Miasto
    WN
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: Najbliższy polecany serwis w okolicy Słupska

    Jak poprzeglądasz różne fora, to albo Fotcomplex, albo OK Serwis. To pierwsze w Gdyni na Armii Krajowej, więc wsiadasz w SKM Sprinter i jesteś prawie w domu To drugie to Przymorze, przy najdłuższym falowcu. Opinie zawsze różne, jednemu dogodzili, innemu nie.
    Zwykła konserwacja sprzętu to nie jest rozszczepianie jądra atomu, pojedź do Gdyni (zawsze bliżej) i pewnie CI zrobią porządnie.

  7. #7

    Domyślnie Odp: Najbliższy polecany serwis w okolicy Słupska

    Cytat Zamieszczone przez chester_jds Zobacz posta
    Jak poprzeglądasz różne fora, to albo Fotcomplex, albo OK Serwis. To pierwsze w Gdyni na Armii Krajowej, więc wsiadasz w SKM Sprinter i jesteś prawie w domu To drugie to Przymorze, przy najdłuższym falowcu. Opinie zawsze różne, jednemu dogodzili, innemu nie.
    Zwykła konserwacja sprzętu to nie jest rozszczepianie jądra atomu, pojedź do Gdyni (zawsze bliżej) i pewnie CI zrobią porządnie.
    dzięki za info. Pozdrawiam, Marcin.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •