Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Wątek: Przestroga przed oszustwem

  1. #41
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Przestroga przed oszustwem

    Cytat Zamieszczone przez gudi Zobacz posta
    Niedługo będę wyprzedawal swój sprzęt jeśli ktoś z zagramanicy będzie ta metoda chciał coś kupić... Autentycznie wyślę Głowno w paczce
    dlaczego?
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  2. #42

    Domyślnie Odp: Przestroga przed oszustwem

    Cytat Zamieszczone przez GalaktycznyMuczaczo Zobacz posta
    dlaczego?
    No dla oszusta chyba logiczne
    Pkt 8 regulaminu forum

  3. #43
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Przestroga przed oszustwem

    Cytat Zamieszczone przez gudi Zobacz posta
    No dla oszusta chyba logiczne
    nierozumiem wciąż, ktoś jest zainteresowany zakupem twojego przedmiotu i tylko dlatego że jest z innego kraju i zada ci pytanie (nawet jezeli to ten słynny afrykański książe) to ty mu gówno wyślesz? nie kumam, to jak mi klient wysłał ofertę ślubną z hiszpanii to też mam mu wysłać zdjęcie klocka?
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  4. #44

    Domyślnie Odp: Przestroga przed oszustwem

    Ale serio pytasz...
    Takich spraw jest ostatnie czasy bardzo dużo kilka razy i do mnie pisali łamaną polszczyzną i w 100 procentach jestem pewien że to właśnie złodzieje
    Wiec jeśli ktoś twój afrykański książę do mnie napisze ze wysłał przelew a w zamian chce numer paczki to będzie tam to co napisałem...
    Twoje bezsensowne wypowiedzi dają do myślenia kim jesteś i po co to wypisujesz bo w całym poście tylko ty jeden czegoś nie zrozumiałeś
    Pkt 8 regulaminu forum

  5. #45
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Przestroga przed oszustwem

    Cytat Zamieszczone przez gudi Zobacz posta
    Niedługo będę wyprzedawal swój sprzęt jeśli ktoś z zagramanicy będzie ta metoda chciał coś kupić... Autentycznie wyślę Głowno w paczce
    Chyba wyraźnie jest napisane "ta metoda chciał coś kupić" więc nie ma co pytać dlaczego.
    Pochwała dla wszystkich, którzy podejma trud wysłania ekskrementu wszelkim "nabywcom" ta metoda.
    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

  6. #46
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: Przestroga przed oszustwem

    Cytat Zamieszczone przez gudi Zobacz posta
    Niedługo będę wyprzedawal swój sprzęt jeśli ktoś z zagramanicy będzie ta metoda chciał coś kupić... Autentycznie wyślę Głowno w paczce
    A co masz ciekawego do opylenia?
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  7. #47
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    552

    Domyślnie Odp: Przestroga przed oszustwem

    57zł o ile nie walniesz za dużej i pozwolisz iść jako ekonomiczna, jeśli jednak
    chciałbyś aby doszła szybciej - 6 dyszek

  8. #48
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: Przestroga przed oszustwem

    Cytat Zamieszczone przez gudi Zobacz posta
    Niedługo będę wyprzedawal swój sprzęt jeśli ktoś z zagramanicy będzie ta metoda chciał coś kupić... Autentycznie wyślę Głowno w paczce
    Jednym słowem , udowadniasz że sprzedających sprzęt też należy się obawiać.Więc uważaj, składając zamówienie odnośnie kupna np obiektywu poza granicami Twego kraju, żeby nie doszła do Ciebie niemiła niespodzianka.

  9. #49

    Domyślnie Odp: Przestroga przed oszustwem

    Jeśli będę to robił to uczciwie... Czasem mam wrażenie ze niektórzy są z innej planety piszemy tu o metodzie oszustwa i ze chłop się nabrał a tu tyle okazuje się kochanych ufnych ludzi ze jeśli oni by podobne zapytanie dostali to tak jak bohater posta tez by im wysłali i przeprosili ze tak długo szlo
    Pkt 8 regulaminu forum

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •