Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: [lutek] Wenecja Bydgoska

  1. #21

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    Cytat Zamieszczone przez PMP Zobacz posta
    W zasadzie trudno nie zgodzić się z komentarzami poprzedników. Te zdjęcia, mówiąc delikatnie, nie oddają uroku tego miejsca. I niestety nic tu nie pomoże przerabianie n-razy nieudanej fotki po każdym komentarzu.
    No to może nie znalazłbyś tam żadnego uroku nawet gdybys tam był osobiście....
    Mi sie podobało więc zrobiłem zdjęcie...
    Lutek
    EOS 70D | Canon 50mm f/1.8 STM | Canon 18-135 3.5-5.6 IS STM | PIXMA MG7150

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    Naucz sie czytac ze zrozumieniem i przyjmowac krytyke, albo przestan wrzucac zdjecia.
    SONY

  3. #23

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    Cytat Zamieszczone przez salas Zobacz posta
    Naucz sie czytac ze zrozumieniem i przyjmowac krytyke, albo przestan wrzucac zdjecia.
    Nie rozumiem tej napastliwości i zlośliwości. Był szeroki kąt, źle bo źle skadrowane, przekadrowałem usuwając obrzeża i dalsze plany - też źle.... wszystko źle. Ja nie widzę, zadnej możliwości by dla Ciebie tam było dobrze, by Ci się spodobało. Może po prostu w tym miejscu w ogóle by Ci sie nie spodobało i już. I piszę to bez złośliwości a stwierdzam fakt - jeden lubi blondynki inny brunetki.

    Dobranoc
    Lutek
    EOS 70D | Canon 50mm f/1.8 STM | Canon 18-135 3.5-5.6 IS STM | PIXMA MG7150

  4. #24

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    drogi Lutku nikt nie odbiera urokowi temu miejscu i nikt go nie komentuje. komentujemy zdjęcie, które delikatnie mówiąc jest po prostu bardzo słabe. ale skoro ciężko Ci zrozumieć, że samo ciekawe miejsce nie wystarczy do tego, żeby zrobić ciekawe zdjęcie to ciężko o czymkolwiek dalej dyskutować...
    kadrowanie nie polega na ucinaniu zdjęcia gdzie popadnie, bo komuś się nie spodobało.
    moja rada jest taka - przeczytaj jeszcze raz ten wątek od początku, przemyśl sobie uwagi (których sporo dostałeś), wybierz lepszą porę dnia, weź aparat i idź tam zrobić ponownie zdjęcie. tylko wykadruj je porządnie tym razem...
    Canon EOS 6D + EF 16-35 mm f/4L IS USM + EF 135 mm f/2L USM + EF 28-135 mm f/3.5-5.6 IS USM + EF 50 mm f/1.8 STM
    Moje wypociny >> https://www.facebook.com/PasjaSzewska/
    www.pasjaszewska.pl

  5. #25

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Sz Zobacz posta
    drogi Lutku nikt nie odbiera urokowi temu miejscu i nikt go nie komentuje. komentujemy zdjęcie, które delikatnie mówiąc jest po prostu bardzo słabe. ale skoro ciężko Ci zrozumieć, że samo ciekawe miejsce nie wystarczy do tego, żeby zrobić ciekawe zdjęcie to ciężko o czymkolwiek dalej dyskutować...
    kadrowanie nie polega na ucinaniu zdjęcia gdzie popadnie, bo komuś się nie spodobało.
    moja rada jest taka - przeczytaj jeszcze raz ten wątek od początku, przemyśl sobie uwagi (których sporo dostałeś), wybierz lepszą porę dnia, weź aparat i idź tam zrobić ponownie zdjęcie. tylko wykadruj je porządnie tym razem...
    Przemek Sz - ale tam nie ma już co inaczej kadrować...ani w prawo ani w lewo ani dalej ani bliżej jak widzę w oczach krytyków nie dałoby dobrego efektu. Zrozum, przyjacielu.. Ja tam byłem i widziałem co jest na lewo, co na prawo...
    Poza tym krytyka nie jest konstruktywna poniewaz w żaden sposób nie podaje konkretów ani propozycji co można by zrobić inaczej - jest na zadzie żle bo źle...
    Jedynym argumentem konstruktywnym była uwaga co do przepaleń w 2 planie i skorygowałem to. Natomiast to z kadrowaniem jest krytyką niekonstruktywną...
    Po takiej krytyce gdybym teraz tan stanął ponownie to skadrowałbym dokładnie tak samo....


    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Lutek ; 19-02-2016 o 00:47
    Lutek
    EOS 70D | Canon 50mm f/1.8 STM | Canon 18-135 3.5-5.6 IS STM | PIXMA MG7150

  6. #26

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    nieuleczalny przypadek...
    Canon EOS 6D + EF 16-35 mm f/4L IS USM + EF 135 mm f/2L USM + EF 28-135 mm f/3.5-5.6 IS USM + EF 50 mm f/1.8 STM
    Moje wypociny >> https://www.facebook.com/PasjaSzewska/
    www.pasjaszewska.pl

  7. #27
    Początki nałogu Awatar eleroo
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    339

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    Lutek, Ty z Bydzi? Tam jest tyle fajnych kątów na Młyńskiej a Ty pokazujesz zarzęsiony kawałek kanału... ta rzęsa wyglada tu prawie jak kożuch ściekowy... Jeśli jesteś z Bydzi, to aparat w dłoń i wracaj tam. Becka uwagi trafne. Opera się pięknie komponuje z nabrzeżem, zwłaszcza odkąd uporządkowali to i dorobili schody i mostek z Wyspy do opery. Nie było mnie tam ze trzy lata, ale kurde tam jest tyle fajnych zakamarków... idź tam wróć. A jak nie chcesz barierki na zdjeciu, to kucnij.

  8. #28
    Pełne uzależnienie Awatar RobertON
    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    60
    Posty
    2 173

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    Cytat Zamieszczone przez eleroo Zobacz posta
    kurde tam jest tyle fajnych zakamarków... idź tam wróć. A jak nie chcesz barierki na zdjeciu, to kucnij.
    100% racji, byłem tam tylko raz w życiu, ale Przechodzący przez rzekę jest świetnym motywem.

    Można go focić na milion sposobów i całą resztę dookoła, tylko o dobrej porze. Proponuję wczesny poranek, gdy mgła jeszcze będzie.

    Co do fotek - schowaj je do szuflady - wyciągnij za rok i wówczas popatrz krytycznym okiem

  9. #29
    Początki nałogu Awatar eleroo
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    339

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    "Przechodzący przez rzekę" jest akurat w innym miejscu zupełnie, Robercie. Lutek, jeśli Ci się te zdjęcia rzeczywiście podobają no to fajnie, ale popatrz na nie i się zastanów, czy to naprawdę jest Młyńska jaką chciałbyś pokazać. Ja wiem, że może być trudno, bo tam zawsze było coś nie tak A to bajorko, a to śmieci, a to ruinka, a to syf w kanale... Może posprzątali wreszcie porządnie, mam nadzieję Trzy lata temu było już tam całkiem znośnie.

  10. #30
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Koziegłowy
    Posty
    111

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    W kwadracie było by lepiej, dał bym cały budynek bez ucinania dołu. Zrób zdjęcie jak słońce będzie nisko po prawej stronie.
    Fotografia w studio i plenerze - od zdjęć ślubnych ,fotomontaże do opuszczonych budynków i ruin.
    Fotograf Koziegłowy, Czerwonak, Poznań. http://am-foto.pl
    http://fotograf-kozieglowy.com.pl ,pisane przez Ł http://fotograf-koziegłowy.com.pl

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •