Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: [lutek] Wenecja Bydgoska

  1. #11

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    Razi ostre światło. Np niebo na przedostatnim. Numeruj zdjęcia. O co chodzi z tymi milicjantami na 3? To jakiś relikt poprzedniej epoki, czy może piraci .
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  2. #12
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Koziegłowy
    Posty
    111

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    Kadry mało ciekawe, zła pora dnia dla tych zdjęć.
    Fotografia w studio i plenerze - od zdjęć ślubnych ,fotomontaże do opuszczonych budynków i ruin.
    Fotograf Koziegłowy, Czerwonak, Poznań. http://am-foto.pl
    http://fotograf-kozieglowy.com.pl ,pisane przez Ł http://fotograf-koziegłowy.com.pl

  3. #13
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    światło nie zostało ogarnięte (i to totalnie) np. na przedostatnim - spora część kadru to wypał, kadry takie sobie, ostrość też nie powala np. na tym ostatnim.
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  4. #14

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    światło nie zostało ogarnięte (i to totalnie) np. na przedostatnim - spora część kadru to wypał, kadry takie sobie, ostrość też nie powala np. na tym ostatnim.
    No dobrze ale wiesz na 100%, ze fotografia to poruszanie się pomiędzy niedoświetleniem a prześwietleniem.gdybym mniej naświetlił to główny kadr byłby niedoświetlony. Niestety matryca czy klisza aparatu nie są tak doskonałe jak narząd wzroku, w który wyposażył nas Stwórca - czasami trzeba wybierać...

    Pozdrawiam

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Piast Zobacz posta
    Kadry mało ciekawe, zła pora dnia dla tych zdjęć.
    No w kadrach jest to co było na miejscu..... w sumie to dość ciekawe miejsce i trochę nietypowe.
    Lutek
    EOS 70D | Canon 50mm f/1.8 STM | Canon 18-135 3.5-5.6 IS STM | PIXMA MG7150

  5. #15
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    Cytat Zamieszczone przez Lutek Zobacz posta
    No dobrze ale wiesz na 100%, ze fotografia to poruszanie się pomiędzy niedoświetleniem a prześwietleniem.gdybym mniej naświetlił to główny kadr byłby niedoświetlony. Niestety matryca czy klisza aparatu nie są tak doskonałe jak narząd wzroku, w który wyposażył nas Stwórca - czasami trzeba wybierać...

    Pozdrawiam

    No w kadrach jest to co było na miejscu..... w sumie to dość ciekawe miejsce i trochę nietypowe.
    no to co mam pisać że jest świetnie bo lepiej się nie dało? wypał to wypał, ludzie jakoś od dobrze ponad 100 lat sobie z tym radzą - jak się nie da zdjęcia zrobić to trzeba wybierać - nie robić zdjęć albo popracować mocniej żeby się jednak dało zrobić - kup nikona on ma wiekszy DR może wystarczy, a może nie wystarczy (tego nikonowego DRa)

    kadry są zwykle ciekawsze jak się pokazuje nie to co widać ale to co chce się pokazać.
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  6. #16

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    no to co mam pisać że jest świetnie bo lepiej się nie dało? wypał to wypał, ludzie jakoś od dobrze ponad 100 lat sobie z tym radzą - jak się nie da zdjęcia zrobić to trzeba wybierać - nie robić zdjęć albo popracować mocniej żeby się jednak dało zrobić - kup nikona on ma wiekszy DR może wystarczy, a może nie wystarczy (tego nikonowego DRa)

    kadry są zwykle ciekawsze jak się pokazuje nie to co widać ale to co chce się pokazać.
    Własnie chciałem pokazać ten zakątek z ta rzęsą na wodzie a tam co wypalone jest betonowa opera to i dobrze bo nie mieści sie w nastroju tego miejsca...

    Ale ok... ponieważ zdjęcie robiłem w RAW to masz takie jak chcesz :
    Ostatnio edytowane przez Lutek ; 18-02-2016 o 17:24
    Lutek
    EOS 70D | Canon 50mm f/1.8 STM | Canon 18-135 3.5-5.6 IS STM | PIXMA MG7150

  7. #17

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    Miejsce wygląda na bardzo nastrojowe. Niestety zdjęcie nastroju nie ma żadnego. Słabo wykadrowane - jak nie chciałeś opery to trzeba było inaczej kadrować. Światło ze złej strony i w środku dnia - nic fajnego. Moim zdaniem taki zwykły pstryk, który można zrobić telefonem. Myślę, że jeszcze sporo nauki przed Tobą. Popracuj nad kadrowaniem i poczytaj trochę o tym jak dobrać światło do miejsca tak żeby było ciekawie.
    Canon EOS 6D + EF 16-35 mm f/4L IS USM + EF 135 mm f/2L USM + EF 28-135 mm f/3.5-5.6 IS USM + EF 50 mm f/1.8 STM
    Moje wypociny >> https://www.facebook.com/PasjaSzewska/
    www.pasjaszewska.pl

  8. #18

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Sz Zobacz posta
    Miejsce wygląda na bardzo nastrojowe. Niestety zdjęcie nastroju nie ma żadnego. Słabo wykadrowane - jak nie chciałeś opery to trzeba było inaczej kadrować. Światło ze złej strony i w środku dnia - nic fajnego. Moim zdaniem taki zwykły pstryk, który można zrobić telefonem. Myślę, że jeszcze sporo nauki przed Tobą. Popracuj nad kadrowaniem i poczytaj trochę o tym jak dobrać światło do miejsca tak żeby było ciekawie.
    Żeś pojechał z tym telefonem....
    Skąd wiesz co było po lewej stronie??
    Lutek
    EOS 70D | Canon 50mm f/1.8 STM | Canon 18-135 3.5-5.6 IS STM | PIXMA MG7150

  9. #19

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    Czyli wolisz tak?

    Lutek
    EOS 70D | Canon 50mm f/1.8 STM | Canon 18-135 3.5-5.6 IS STM | PIXMA MG7150

  10. #20
    Bywalec Awatar PMP
    Dołączył
    Jul 2012
    Miasto
    Poznań
    Posty
    131

    Domyślnie Odp: [lutek] Wenecja Bydgoska

    W zasadzie trudno nie zgodzić się z komentarzami poprzedników. Te zdjęcia, mówiąc delikatnie, nie oddają uroku tego miejsca. I niestety nic tu nie pomoże przerabianie n-razy nieudanej fotki po każdym komentarzu.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •