Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: [pietrzyk666] portrety rodzinne itp

  1. #11

    Domyślnie Odp: [pietrzyk666] portrety rodzinne itp

    Mam 2 obiektywy canona 85mm 1,8 i sigmę 17-50 2,8 oraz body 700d - wszystko na gwarancji,
    Czy mam oddać do serwisu canona body z 85tką, w celu kalibracji a następnie sigmę do serwisu sigmy z body żeby sigmę skalibrowali poda body?
    Jak długo trwa taka kalibracja w serwisie??
    a po za FF na zdjęciach coś jeszcze w nich wpadło Wam do oka, jestem fotoamatorem i chętnie posłucham bardziej doświadczonych forumowiczów...
    Wielkie dzięki za cenne uwagi,

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: [pietrzyk666] portrety rodzinne itp

    Cytat Zamieszczone przez pietrzyk666 Zobacz posta
    Mam 2 obiektywy canona 85mm 1,8 i sigmę 17-50 2,8 oraz body 700d - wszystko na gwarancji,
    Czy mam oddać do serwisu canona body z 85tką, w celu kalibracji a następnie sigmę do serwisu sigmy z body żeby sigmę skalibrowali poda body?
    Jak długo trwa taka kalibracja w serwisie??
    a po za FF na zdjęciach coś jeszcze w nich wpadło Wam do oka, jestem fotoamatorem i chętnie posłucham bardziej doświadczonych forumowiczów...
    Wielkie dzięki za cenne uwagi,
    bo tam wrzucałeś jeszcze na początku foty z 1100d i tam wyglądały lepiej, znaczy były trafione prawie wszystkie.
    Możesz dać do serwisu canona i powiedzieć im jak wygląda sytuacja, może wystarczy skalibrowanie body do wzorca, a może będzie trzeba kalibrować tą 85tke.
    Sigma czasami lubi się pomylić, zwłaszcza jak od razu nie jest dobrze "dopasowana" z body
    Ciężko coś poradzić na odległość, ale panowie w CSI powinni dać radę z tematem
    SONY

  3. #13

    Domyślnie Odp: [pietrzyk666] portrety rodzinne itp

    dzięki wielkie, 1100d strzelałem kitem 18-55 i 50 1,8....
    kupiłem 700d z dobrymi obiektywami żeby się podszkolić a tu problem z FF
    poczytałem troszkę o FF i znalazłem info że często przy stosowaniu tanich filtrów uv pojawiają się problemy z FF, ja niestety pożałowałem i dokupiłem tanie uv marumi haze za 20zł do 85tki, zdejmę ten filtr i zobaczę czy w moim przypadku to on zawinił...

  4. #14
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: [pietrzyk666] portrety rodzinne itp

    Generalnie nudno i nieostro.
    Pod rodzinny album. Ewentualnie. Z mocnym akcentem na "ewentualnie".
    I to cała galeryja bez wyjątku.
    Cytat Zamieszczone przez pietrzyk666 Zobacz posta
    wybrałem kilka zdjęć które wydają mi się dobre,
    Ale jak dla ciebie spoko to spoko
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •