Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104

Wątek: lampa YN 600 EX RT

  1. #101

    Domyślnie Odp: lampa YN 600 EX RT

    A więc: lampy wróciły z reklamacji. Testowali je kilka dni i stwierdzili że wszystko ok. Wysłali mi nawet filmik. Dzisiaj lampy do mnie wróciły i rzeczywiście kilka razy błysnąłem i działają. Zobaczymy jak długo, do następnego razu (mam nadzieję, że nie). Nie wiem jaki cud się stał, ale ja jeszcze dzień i dwa dni później przed wysyłką próbowałem na różnych akumulatorach i nic. Pani stwierdziła, że mogły się zawiesić, czy cuś... no to bardzo ciekawe

  2. #102
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: lampa YN 600 EX RT

    Takie profoto b1/2 potrafi odstawiac numery a co dopiero chinczyk.

  3. #103

    Domyślnie Odp: lampa YN 600 EX RT

    Zamówiłem YN600EX-RT II przyjechała z nowym firmware 1.29 2017-11-13 robiła od razu problem przy wyborze zooma A/M nie zawsze chciała zaskoczyć przy ikonce A/M brak napisu zoom czasami nie chciała też po obudzeniu zaskoczyć, zastanawiam się czy przypadkiem nowy soft nie był problematyczny, chyba że trafiłem na skopany model. Robił ktoś już upgrade oprogramowania, zastanawiam się czy wgrywać? Lampę wymieniłem na inną firmware starsze z maja 2017 i tu wszystko bez zająknięcia działało.

  4. #104
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    445

    Domyślnie Odp: lampa YN 600 EX RT

    Sterowanie lampy to wypadkowa ustawień puszki, lampy i wyzwalaczy. Wszystko ma wpływ i trzeba znać jeszcze piorytety nastaw tych urządzeń. Najsłabsze ogniwo to fotograf więc przed "zarzuceniem focha" i reklamowaniem, wypada sprawdzić sprzęt u kogoś bez urażonej dumy.

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •