Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Jaka cyfrówka Canon do vlogowania?

  1. #1

    Domyślnie Jaka cyfrówka Canon do vlogowania?

    Cześć, jestem tu nowa i potrzebuję rady od profesjonalistów, hobbystów - ludzi, którzy wiedzą więcej niż ja Posiadam kanał na yt, całkiem spory - używam lustra Canon 700D, jestem zadowolona, jednak szukam obecnie drugiego aparatu, cyfrówki Canona właśnie, który mogłabym nosić, wykorzystywać w samochodzie, w plenerze. Do aparatu potrzebuję jedynie wejścia na zewn mic (mam noweo Roda Wireless, chciałabym wykorzystać) oraz obrotowego ekranu - żeby siebie widziała Bardzo proszę o pomoc, Pan w MM doradza mi Canon Powershot SX60, ale to duży aparat jak na noszenie Budżet to do 1800zł. Pomóżcie, proszę

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Jaka cyfrówka Canon do vlogowania?

    nie wydaje mi sięzabys znalazła aparat z takimi mozliwosciami od canona, g1x ma odchylany wyswietlacz tak jak g7x w sumie jako tako, jednak z teg oco mi wiadomo brak złącza na zewnętrzny mikrofon, sx60 to chyba najlepszy wybór od canona w ramach twoich potrzeb. albo olej dzwiek i kup g7x i dogrywaj dzwięk oddzielnie
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Jaka cyfrówka Canon do vlogowania?

    Moze gopro? Ale przy nim musialabys zgrywac dzwiek czyms zewnetrznym.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Jaka cyfrówka Canon do vlogowania?

    A musi być Canon? SONY odpada? Bo DSC-QX100 plus smartfon i masz swój obracany ekran, nie mówiąc, że zdjęcia są naprawdę rewelacyjnej jakości. Choć moim zdaniem DSC-QX10 w zupełności ci wystarczy, a jest naprawdę nieduży - przecież o to ci chodzi.

    Idź do sklepu, weź w rękę, poproś obsługę, może pozwoli ci się przymierzyć do tego i zdecyduj.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •