Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Kalibracja obiektywu

  1. #41
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2013
    Miasto
    Katowice
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: Kalibracja obiektywu

    Obiektyw to Canon 100 F 2,8L IS . Kupiłem go przede wszystkim do macro , ale mam zamiar sprzedać Canona 85 f 1,8 i używać setki również do portretu .

  2. #42
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Kalibracja obiektywu

    Ale masz jakies problemy z nim czy chcesz bez sensu test robic? Bo jak test dla testu to sobie odpusc, szkoda nerwow
    SONY

  3. #43
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2013
    Miasto
    Katowice
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: Kalibracja obiektywu

    Test dla testu ☺Obiektyw kupiłem nie dawno i jeszcze nie miałem czasu go sprawdzić w terenie. Szukam w nim na siłę jakieś wady ,już taka moja natura ?

  4. #44
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Kalibracja obiektywu

    Wracając do mojego problemu kilka postów wyżej, najlepiej chyba wyjdzie sprzedać obiektyw i kupić inny po testach.

  5. #45
    Bywalec Awatar Element7th
    Dołączył
    Sep 2013
    Miasto
    Poznań
    Posty
    230

    Domyślnie Odp: Kalibracja obiektywu

    Jeżeli masz możliwość to sprawdź na innym body czy też jest taki przestrzał. Jeżeli tak, to wypadałoby wspomnieć o tym przy sprzedaży
    Nie wiem, czy nie lepiej dać do kalibracji do serwisu, bo jeżeli wspomnisz o tym błędzie AF przy sprzedaży to jego cena spadnie - na pewno o więcej niż koszt kalibracji.

  6. #46
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Kalibracja obiektywu

    Pisalem wyzej ze z innym body jest perfekt, tak samo u mnie inna testowana 85 (ta z body co testowalem wlasna)Wyglada tak jakby moje body mialo problem tylko z 85tkami

  7. #47
    Bywalec Awatar Element7th
    Dołączył
    Sep 2013
    Miasto
    Poznań
    Posty
    230

    Domyślnie Odp: Kalibracja obiektywu

    Moja też miała FF, ale wolałem dać do kalibracji i mieć 100% pewności niż kupować i sprawdzać kolejne sztuki. Zwłaszcza, że tylko używki brałem pod uwagę.

  8. #48
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    592

    Domyślnie Odp: Kalibracja obiektywu

    Patrzac na te 2 ostatnie zdjecia, to to jest kompletna sieczka. Jesli celowales w lewa butelke, a ostrzej jest na prawej , to mozna by podejrzewac, ze zestaw ma FF, ale ta prawa tez nie jest ostra. Nie miales wymienianej matrycy (migawki?, Mirror boxa?) w aparacie? Mysle, ze aparat czeka serwis i to taki od podstaw, bo to nie wyglada na problemy z obiektywem.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •