Cytat Zamieszczone przez Lisena Zobacz posta
Czy ktoś mógłby pomóc lub udzielić warsztatów?
Real Estate Photography Tips, Tricks, and Tutorials

Zestaw statyw + głowica tam wymieniony to jest zdecydowanie wersja "na bogato", z pewnością można to zastąpić czymś tańszym.

Jak masz aparat z matrycą APS-C to zakres ogniskowych obiektywu powinien zawierać się w przedziale 10-22mm. Polecany obiektyw to EF-S 10-22 mm f/3.5-4.5 USM

Jak masz aparat z matrycą FF (full frame czyli pełna klatka) to zakres ogniskowych obiektywu powinien zawierać się w przedziale 16-40mm. Polecany obiektyw to EF 16-35 mm f/4L IS USM

Obydwa obiektywy osiągają swoje maksimum jeżeli chodzi o jakość obrazu bez względu na wybraną ogniskową na przysłonie F8:

Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM - Retest @ 15MP / Review - Analysis
Canon EF 16-35mm f/4 USM L IS - Review / Lens Test Report - Analysis

Co do reszty to moim zdaniem liczy się efekt końcowy, bez znaczenia jakiej techniki użyjesz. Ja jako potencjalny klient na np. mieszkanie chciałbym widzieć na zdjęciach możliwie jak najwierniej odwzorowane kolory, zwłaszcza po włączeniu przez właścicielkę/a np. oświetlenia punktowego bo już różne "cuda wianki" widziałem.