Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: GiftPromo 2015 - opinie

  1. #11

    Domyślnie Odp: GiftPromo 2015 - opinie

    "gift" wart 1/6 wartości sprzętu, który kupuję, to nie jest breloczek czy smycz do kluczy. był dość dużym argumentem za tym, żeby akurat ten aparat kupić. i tak, oczekuję kwiatów z przeprosinami albo jakiejkolwiek rekompensaty za to, że nie dotrzymują umowy. bez względu na to, z jakiego powodu (bo ja umowę mam z Canonem a nie Wacomem).

    i to całkiem zabawne, że oceniasz moją zdolność robienia zdjęć po tym, że w****iam się na brak dotrzymywania umowy przez producenta mojego aparatu.

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: GiftPromo 2015 - opinie

    podaj ich do sadu
    ja w pracy tez czasem popełniam błędy , na cale szczęście jeszcze rzadziej trafiam na pieniaczy
    Ostatnio edytowane przez becekpl ; 20-08-2015 o 12:24
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  3. #13

    Domyślnie Odp: GiftPromo 2015 - opinie

    jeśli uważasz upominanie się o coś, co Ci się należy, za pieniactwo, to też wcale mnie nie dziwi, że kilkumiesięczne opóźnienia i w****ienie takiej ilości klientów nazywasz błędem w pracy.
    ale pozwól, że nie będę się wgłębiać w Twoje zdanie, bo niezbyt mnie ono interesuje.
    temat założyłam, żeby zobaczyć ilu ludzi ma podobny problem

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: GiftPromo 2015 - opinie

    na razie masz opóźnienie parodniowe
    a ty już siejesz panikę....
    ciekawe na ilu forach się zarejestrowałaś w tym celu
    weź nervosol
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  5. #15

    Domyślnie Odp: GiftPromo 2015 - opinie

    eh, nie będę się zniżać do Twojego poziomu wycieczek osobistych. napomknę tylko o moich wcześniejszych wiadomościach, w których ujęte są wyrażenia takie jak "po mojej pierwszej wiadomości ustalono 10.08" czy też "nikt nie potrafi powiedzieć, co oznacza słowo "wkrótce"".

    a teraz idę się zapisać na sesję do psychoterapeuty, bo wyraźnie napisanie posta o Canonie na forum Canon-Board równa się znerwicowaniu i panice. czym też kończę dyskusję z Tobą.

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: GiftPromo 2015 - opinie

    przeczytaj regulamin
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  7. #17
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    589

    Domyślnie Odp: GiftPromo 2015 - opinie

    Nie jesteś odosobnionym przypadkiem. Czeka bardzo dużo osób. Mam nadzieję, że się doczekają tak jak to Canon obiecywał na facebooku, że każdy tablet dostanie.

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    56
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: GiftPromo 2015 - opinie

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    przeczytaj regulamin
    a konkretnie który punkt?
    no bo chyba nie ten?
    "3.2.3 Canon zapewni dostawę (oraz pokryje koszty dostawy) Tabletu Wacom pocztą na adres Uczestnika podany w formularzu zgłoszenia w ciągu 28 dni od otrzymania i weryfikacji zgłoszenia."
    Ostatnio edytowane przez tombas ; 20-08-2015 o 16:33
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  9. #19
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    19

    Domyślnie Odp: GiftPromo 2015 - opinie

    Witam.
    U mnie sytuacja jest taka. Zgłoszenie wysłałem w połowie czerwca, pod koniec sierpnia pisze maila do canon support co jest grane bo jeszcze tablet nie doszedł i nie mam żadnej informacji. A oni mi na to że tablet został wysłany 27 lipca i podają numer przesyłki. Sprawdzam numer przesyłki i okazuje się tablet wrócił do nadawcy ponieważ kurier nikogo nie zastał w dniu 4.08 w domu o godz. 14. . DWIE próby niby kontaktu i tyle. Nie było informacji z firmy GLS że ktoś nadał paczkę, że kurier nikogo nie zastał i mogę odebrać osobiście lub tym podobne. nie było ponownej próby kontaktu ani na tel. ani na mail. Pytam mailowo canona co dalej? czekam na odpowiedź 4 dzień - nic , jutro dzwonię do nich i zobaczymy co się da załatwić. Miał ktoś z Was taki przypadek?

  10. #20
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: GiftPromo 2015 - opinie

    Cytat Zamieszczone przez meeraz Zobacz posta
    Sprawdzam numer przesyłki i okazuje się tablet wrócił do nadawcy ponieważ kurier nikogo nie zastał w dniu 4.08 w domu o godz. 14. . DWIE próby niby kontaktu i tyle. Nie było informacji z firmy GLS że ktoś nadał paczkę, że kurier nikogo nie zastał i mogę odebrać osobiście lub tym podobne. nie było ponownej próby kontaktu ani na tel. ani na mail. Pytam mailowo canona co dalej? czekam na odpowiedź 4 dzień - nic , jutro dzwonię do nich i zobaczymy co się da załatwić. Miał ktoś z Was taki przypadek?
    Tu akurat nie zawalił Canon, tylko kurier. To standard w tej branży niestety...

    Niedawno kupiłem Epsona L800 w Eurocośtam i wiedząc jak wygląda sytuacja - DOPŁACIŁEM ekstra 15 zeta za dostawę pomiędzy 18:00 a 20:00.
    Pierwsza próba doręczenia była... przed południem. Kurier podjechał z wielką łachą po raz drugi... około 17:00... Na szczęście zdążyłem już wrócić z pracy.

    Z tego powodu właśnie większość przesyłek prywatnych każę sobie nadawać na adres miejsca pracy, wtedy problemu z odbiorem zazwyczaj nie ma.
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •