Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Porady dot. fotografii na targach motoshow

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    16

    Domyślnie Porady dot. fotografii na targach motoshow

    Witam,

    Wybieram się na tegoroczne targi samochodowe we Frankfurcie. Chciałbym spytać czy macie jakieś porady dot. sposobu, metod pracy i technik fotografowania w tego typu warunkach.

  2. #2

    Domyślnie Odp: Porady dot. fotografii na targach motoshow

    Jeśli ma to być w miarę szeroki reportaż to na pewno przyda się coś pokroju 24 lub 35 1,4 a do tego coś dłuższego. Ja bym preferował 85 1,8. Przy takim scenariuszu nie będziesz się martwił o ilość światła,

    Bardziej uniwersalnie patrz zoomy,

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Porady dot. fotografii na targach motoshow

    za duzo tam nie powalczysz, takie hale zazwyczaja są dobrze doświetlone , drugą rzeczą są dobrze zaludnione wiec tez z tym sie musisz liczyć, jedynie co to moze zaopatrz się w statyw i filtr polaryzacyjny i tyle
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  4. #4
    Dopiero zaczyna Awatar Norberto
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Parczew
    Wiek
    36
    Posty
    47

    Domyślnie Odp: Porady dot. fotografii na targach motoshow

    Z racji dużej ilości zwiedzających musisz uzbroić się przede wszystkim w cierpliwość. Bywam na tego typu imprezach i jak chce mieć dobry kadr z jak najmniejszą ilością ludzi dookoła to niestety ale czasami trzeba odczekać kilka minut żeby nikt mi nic nie zasłaniał. Po drugie filtr polaryzacyjny to podstawa. Oprócz całego auta fotografuj też detale bo znajdziesz ich tam mnóstwo. No i najważniejsze - hostessy Nie bój się zagadać, zazwyczaj są chętne do pozowania przy aucie.
    Jeżeli chcesz inspiracji w postaci zdjęć to odezwij się na priv bo nie wiem czy mogę tutaj podlinkować odpowiednie strony

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •