Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 112

Wątek: BG-E3 Delta, jaka różnica w stosunku do oryginału ?

  1. #1
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    45
    Posty
    372

    Domyślnie BG-E3 Delta, jaka różnica w stosunku do oryginału ?

    Zstanawiam się nad alternatywnym gipem BG-E3 Delta. Czy ktoś z was miał może okazję oglądać lub jeszcze lepiej dotykać grip bez napisu canon ? Czy rzeczywiście jedyna róznica to brak owego napisu ? Czy jakość wykonania jest taka sama ? Róznica w cenie jest spora więc jeśli naprawdę nic poza napisem tych gripów nie różni to chyba się zdecyduję.

  2. #2
    Początki nałogu Awatar kane
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Tychy/Poland
    Wiek
    44
    Posty
    293

    Domyślnie

    a ja sie podlacze i zapytam czy jest odpowiednik tanszy BG-E2 ?

  3. #3
    Uzależniony Awatar bundy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Zawiercie
    Wiek
    49
    Posty
    760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LFB
    Zstanawiam się nad alternatywnym gipem BG-E3 Delta. Czy ktoś z was miał może okazję oglądać lub jeszcze lepiej dotykać grip bez napisu canon ?
    Oglądałem u kumpla i powiem krótko: "Prawie jak Canon. Prawie robi wielką różnicę...". Niektórzy sprzedający te gripy twierdzą, że te gripy są robione w tej samej fabryce co oryginalne Canona i tylko są przebrandowane i przez to tańsze. Ale ja uważam, że koło Canona, to one nawet nie leżały :-)
    1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar kami74
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    50
    Posty
    1 492

    Domyślnie

    Canon jest bardzo porzadnie wykonany. Wszystko jest elegncko spasowane i sprawia wrazenie solidnego. Te inne nie wiem ale powiem tak. Miałem do wyboru kupić poróbe za 215 i oryginal za 350 zl. a, że mam nowy aparat na który zbieralem baaaaardzo długo to wolałem dopłacić te 135 zł i w razie czego jakby coś mi sie z aparatem popierdzieliło z powodu Gripa to smialo wale na Żytnią. w przypadku podróby niebyło by to już tak śmiałe.
    5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
    MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

    później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

  5. #5
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Rzeszów
    Wiek
    40
    Posty
    280

    Domyślnie

    Ja widzialem jeden i drugi i roznicy 85zl lepiej w tym przypadku nie zalowac. Canon jest na allegro 299 a zamiennik 215 http://www.allegro.pl/search.php?str...=0&new=0&pay=0 wiec wydaje mi sie ze nie jest az tak duza roznica

  6. #6
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bonku5
    Ja widzialem jeden i drugi i roznicy 85zl lepiej w tym przypadku nie zalowac.
    Ale czym się różnią?

  7. #7
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Rzeszów
    Wiek
    40
    Posty
    280

    Domyślnie

    Chodzi mi o wykonanie.. Canon wydaje sie solidniejszy a jak sie bedzie sprawowal zamiennik pozniej to nie wiem. Dla mnie 85zl to roznca ktorej nie mozna zalowac

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    Oryginalne gripy Canon'a maja calkiem sporo elektroniki w srodku. Mysle ze istnieje duze prawdopodobienstwo, ze te podroby nie posiadaja ukladu do zarzadzania energia z akumulatorow i sa one spiete "na sztywno". Mieszanie w tym wypadku rozladowanych i naladowanych ogniw powoduje niepozadany przeplyw pradu z pelnej do pustej baterii.
    ...

  9. #9
    Początki nałogu Awatar swiderski
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Gorzów/ Szczecin
    Wiek
    37
    Posty
    338

    Domyślnie

    Używam "podróby" i wcale nie jest tak źle. Może trafił mi się dobry egzemplarz, ale jestem zadowolony. Nic złego się nie dzieje, co do jakości wykonania to naprawdę nie jest tragicznie. Wszystko działa i pasuje bez żadnych problemów.

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar enter
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    wioskawawa
    Posty
    1 201

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiderski
    Używam "podróby" i wcale nie jest tak źle. Może trafił mi się dobry egzemplarz, ale jestem zadowolony. Nic złego się nie dzieje, co do jakości wykonania to naprawdę nie jest tragicznie. Wszystko działa i pasuje bez żadnych problemów.
    a jesteś w stanie sprawdzić jak podłączone są wew. akumulatory?
    na sztywno czy przez uklad elektroniczny?

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •