Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Panasonic G5 czy kamera do 1300zł

  1. #1
    Dopiero zaczyna Awatar max5
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    48

    Domyślnie Panasonic G5 czy kamera do 1300zł

    Siostrzenica szuka czegoś do nagrywania, chodzi o nagrywanie tańca breakdance itp taniec nowoczesny, warunki to nie tylko sala ale i plener, do tego solówki i grupy taneczne do 6-8 osób. Radziłem jej brać Canona 700D teraz dobra cena z obiektywem ale wujek nie dołoży a ona ma 1400zł. Pozostaje kamera może jakaś legria ale sam nie wiem, ja się wiele nie znam i zamiast taniej kamery proponowałem Panasonica G5. Może ktoś coś podpowie, ma być ful hd minimum.

  2. #2
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    24

    Domyślnie Odp: Panasonic G5 czy kamera do 1300zł

    kobieta + filmy lustrzanką? już widzę tę ostrość latającą gdzie popadnie .........

    Kamera chyba najlepszy wybór

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 280

    Domyślnie Odp: Panasonic G5 czy kamera do 1300zł

    camera go pro
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 368

    Domyślnie Odp: Panasonic G5 czy kamera do 1300zł

    Oczywiscie ze kamera z duza glebia ostrosci. Panasonic moglby byc ale to juz trzeba miec jakies pojecie o przyslonie, migawce i glebi ostrosci.

  5. #5
    Dopiero zaczyna Awatar max5
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Panasonic G5 czy kamera do 1300zł

    Dzięki za porady, ja tam w video się nie bawię a jako amator foto polecałem aparat z ciągłym af w filmach, do tego ta kwota niska a sceny dynamiczne, zmienna perspektywa, aj tam poleciała kupiła tego G5 z kitem 14-42 i już ktoś mądry jej powiedział że ma za wąski kąt w obiektywie. Go pro miała nakręcony klip wieczorem to zadowolona nie była, bo ciemnica, szum straszny i zniekształcenia a ja tam tego w reku nie miałem, jedynie nagranie widziałem. Ma wyzwanie nauczyć się obsługi tego cacka by efekt był zadowalający, nie ma wyjścia.

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 368

    Domyślnie Odp: Panasonic G5 czy kamera do 1300zł

    G5 fajny sprzet ale wymagajacy wiedzy. Obraz bedzie lepszy niz z taniej kamery pod warunkiem ogarniecia sprzetu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •