Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: fotoaparaciki.pl - problem

  1. #21
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    552

    Domyślnie Odp: fotoaparaciki.pl - problem

    zadzwonić, poinformować że czekasz na wpłatę 24h od telefonu a później przekazujesz sprawę mecenasowi

  2. #22
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: fotoaparaciki.pl - problem

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    miejski/powiatowy rzecznik praw konsumenta, najpierw mediacja z jego strony (zwykle wystarczy jeden telefon) a jesli nie,to wystepuje do sadu a Ciebie nic to nie kosztuje
    Tak to wygląda jedynie z definicji tego Urzędu. Miałem kiedyś nieprzyjemność spotkania z Rzecznikiem i nic z tego konstruktywnego nie wynikło niestety
    Jeśli faktycznie minął termin i nie otrzymałeś pieniędzy, to jedyne co możesz zrobić, to złożenie zawiadomienia na Policję po uprzednim poinformowaniu rzeczonej firmy.
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  3. #23
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: fotoaparaciki.pl - problem

    Cytat Zamieszczone przez Bolek02 Zobacz posta
    Tak to wygląda jedynie z definicji tego Urzędu. Miałem kiedyś nieprzyjemność spotkania z Rzecznikiem i nic z tego konstruktywnego nie wynikło niestety
    Jeśli faktycznie minął termin i nie otrzymałeś pieniędzy, to jedyne co możesz zrobić, to złożenie zawiadomienia na Policję po uprzednim poinformowaniu rzeczonej firmy.
    A ja mam całkiem odmienne doświadczenie. Co prawda dotyczyło to kilka razy odzieży i obuwia a nie sprzętu RTV ale w gdańsku po tygodniu od zgłoszenia rzecznikowi problemu dostawałem telefon od firmy w której kupowałem z prośbą o stawienie się i odbiór pieniędzy. Wszystko więc pewnie zależy od tego na kogo trafimy.

  4. #24
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: fotoaparaciki.pl - problem

    No jasne ale informacja o zgłoszeniu zawiadomienia na Policję zawsze działa i jeszcze się nie zawiodłem Jednak najprzyjemniej zawsze się jest dogadać.
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  5. #25
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    89

    Domyślnie Odp: fotoaparaciki.pl - problem

    ja bym im wyslal linka do tego watku.

  6. #26
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    552

    Domyślnie Odp: fotoaparaciki.pl - problem

    jak sytuacja, oddali kasę ?

  7. #27

    Domyślnie Odp: fotoaparaciki.pl - problem

    Po zgłoszeniu sporu na allegro, poinformowaniu o rzeczniku i policji, wczoraj (2015-07-21) pojawiły się pieniądze na koncie.
    Koszt odesłania towaru do sklepu nie został zwrócony.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •