Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Krótki film - freerun

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    18

    Domyślnie Krótki film - freerun

    Witam wszystkich. Trochę mnie tu nie było, ale jestem, żeby poprosić was o ocenę krótkiego filmu, który nagrałem moim canonem 600d. Film nagrany w 1280x720 60fps.

    https://youtu.be/gVg380C01DE

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Krótki film - freerun

    Cytat Zamieszczone przez samis1 Zobacz posta
    Witam wszystkich. Trochę mnie tu nie było, ale jestem, żeby poprosić was o ocenę krótkiego filmu, który nagrałem moim canonem 600d. Film nagrany w 1280x720 60fps.

    https://youtu.be/gVg380C01DE
    film wygląda jak moje z czasów kiedy sam skakałem, jedyna różnica to rozdzielczośc i GO , reszta jest na tak samo amatorskim poziomiej ak u mnie , prowadzenie kamery jest conajmniej dziwne, do tego nadmiar zwalniania akcji które aż tak spektakularne nie są. Do tego dość spokojna muzyka w bardzo dynamicznym i energicznym sporcie. Warto tutaj pomyśleć o rybim oku, mocnej agresywnej muzyce, często tutaj pojawia się hip hop, i o bardziej płynnym poruszaniu się kamery bez niepotrzenych "szalonch" kadrów i ujęc z poziomu chodnika zeby pokazać że barierka którą kolega przeskakuje jest na wysokości pasa . Nikt od razu nie krecił swietnych filmów dlatego , krec krec krec a szybko podkręcisz poziom
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Krótki film - freerun

    Dzięki za opinie, już myślałem, że nikt nie nic nie napisze.
    Ogólnie wszystko w tym filmie było zaplanowane, może nie wyszło tak jak chciałem, ale było zamierzone. Film robiłem dla kolegi, i on chciał coś na wzór tego filmu.
    Co do szalonych kadrów, to w większości filmów ze freerunem takie są. Będę pracował nad tym co robie, myślę, że w wakacje jeszcze pojawi sie film czy dwa

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Krótki film - freerun

    problem polega na tym ze chlopaki maja znacznie lepszy montaż, światło i flow jeżeli chodzi o akrobacje, mozna dopatrywać się wielu rzeczy i wyliczać na siłę ale mysle ze jesteś mądry facet i sam je znajdziesz
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •