Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 84

Wątek: [Daniel_Daniel] Pasje różne i fotografia

  1. #21
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2015
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: [Daniel_Daniel] Pasje różne i fotografia

    Hmmm. Pewnie (a nawet na pewno) idealnie nie jest w ustawieniu światła i obróbce ... ale ja widzę pewien postęp jak na moją domową produkcję Grunt to być zadowolonym z siebie. Niemniej podpowiedzi mile widziane.Wszystkie butle zostaną otwarte 2 kwietnia na whiskyshow w Poznaniu. Takie fotki na wydarzenie na FB.

    53.
    Przepyszny Bowmore Voyage, finishowany w beczkach po porto. rewelacyjna whisky jeszcze w ludzkich cenach.


    54.
    Bowmore Devil's Cask Batch III. Wzrost 100% wartości w momencie zakupu... Nikt jej nie otwiera więc otworzymy my, chociaż jest średnia w porównaniu do pozostałych. Wcześniejsza edycja Devils Caska już gościła na zdjęciach w kompozycji z przegryzkami


    55.
    Bardzo ciekawy i bardzo kontrowersyjny 21-letni Ben Nevis. Kolor miedziano-krwisty. (Jak otworzę to spróbuję zrobić zdjęcie ...)Leżakowany dodatkowe 8 lat w becze po Porto. Pierwszych trzynaście w ...

    56.
    Ta whisky ma aż 34 lata. Rocznik 1975. Butelka nr 9 z ... Piękna kolekcjonerska sprawa. Ale smakuje jeszcze lepiej niż wygląda. Jedna z najlepszych whisky z beczek po burbonie.

    Jakość beczek ma główne znaczenie dla końcowej jakości whisky, dlatego o nich piszę. Gdyby ktoś przez przypadek był w Poznaniu 2 kwietnia to zachęcam do odwiedzin na festiwalu whisky. Coś poleję z pod stołu ...

    Degustacja będzie miała formę walki Bowmore kontra Ben Nevis.

    57.

    58.

  2. #22
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2015
    Miasto
    WN
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: [Daniel_Daniel] Pasje różne i fotografia

    Nie znam się na whisky, ale opisy czytało mi się przednio.

  3. #23
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: [Daniel_Daniel] Pasje różne i fotografia

    Dokładnie, tez się nie znam na whisky ale opis ciekawy, zdjęcia tez dobre

  4. #24
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2015
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: [Daniel_Daniel] Pasje różne i fotografia

    Cytat Zamieszczone przez chester_jds Zobacz posta
    Nie znam się na whisky, ale opisy czytało mi się przednio.
    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Dokładnie, tez się nie znam na whisky ale opis ciekawy, zdjęcia tez dobre
    Dziękuję za komentarze. To będę starał się więcej o whisky pisać.

    Teraz zmiana klimatu: RAF War Memorial London, pomnik który zrobił na mnie wrażenie. Na ile udaje mi się je oddać na zdjęciach to niewiem. Na pewno jeszcze tam wrócę z aparatem o innej porze dnia czy nocy.

    59. RAF War Memorial London

    60. RAF War Memorial London

    61. RAF War Memorial London

    62. RAF War Memorial London

    63. RAF War Memorial London

    64. RAF War Memorial London

    65. RAF War Memorial London

    66. RAF War Memorial London

    67. RAF War Memorial London

    Nie miałem pomysłu jak go ująć w całości i wyizolować ze współczesności. Alt to właśnie szczegóły tak mi się spodobały.

    68.

  5. #25
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [Daniel_Daniel] Pasje różne i fotografia

    Do tego typu alkoholu, wg mnie ,lepszym tłem byłoby coś w odcieniu czerni,szarości.Bo to białe mnie bije po oczach.Pomyślałbym też o innym świetle,może dodatkowe boczne z jakimś kolorem.Pomyśl czy nie warto wprowadzić więcej "życia " w tych kadrach - otwarta butelka,jakieś szkło do degustacji,popielniczka,papieros, dym , fragment kontuaru baru.Pomysłów setki.

  6. #26
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2015
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: [Daniel_Daniel] Pasje różne i fotografia

    Cytat Zamieszczone przez italy Zobacz posta
    Do tego typu alkoholu, wg mnie ,lepszym tłem byłoby coś w odcieniu czerni,szarości.Bo to białe mnie bije po oczach.Pomyślałbym też o innym świetle,może dodatkowe boczne z jakimś kolorem.Pomyśl czy nie warto wprowadzić więcej "życia " w tych kadrach - otwarta butelka,jakieś szkło do degustacji,popielniczka,papieros, dym , fragment kontuaru baru.Pomysłów setki.
    Dzięki za komentarz. Jeśli chodzi o papieros i dym to zupełnie odpada. Nie ta jakość whisky. Gdy "pije się" dla przyjemności to tak może być. Gdy mówimy o degustacji, a na ten temat prowadzę blog, to już nie. Więc odpowiadając na pytanie "jak się pije" whisky, to zawsze odpowiadam, że tak jak się lubi. Natomiast jak się degustuje ... tu już musza być zachowane pewne zasady gry. Raczej więc nie chciałbym łączyć palenia i degustowania.

    Cygara + whisky to też raczej mowa o pewnym stylu życia i czerpania przyjemności na innym poziomie. Tu muszę kiedyś pomyśleć.

    Kolory ... i znowu mam tutaj problem. Podobna jest taka zasada, że zdjęcie powinno oddawać prawdziwy kolor produktu. A z drugiej strony co to jest prawdziwy kolor? i w jakim świetle? Zaryzykuję i pomyślę z jakimiś kolorami. Zobaczymy co mi wyjdzie.

    Wprowadzenia życia. I tu mi zabiłeś ćwieka. W 100% się z Tobą zgadzam. Jeszcze chyba nie umiem. Brak mi tu wyobraźni. W sobotę prowadzę bardzo ważną degustację - takie swoje creme de la creme. Będę prowadził imprezę z kumplem, degustował i spróbuję zrobić kilka zdjęć z dewizą "życie" i "emocje". Zobaczymy jak mi się uda. Wypożyczam też pełną klatkę, żeby zobaczyć czy ta "magia" jest dla mnie i czy mi się uda jakoś ją wykorzystać.

    Cytat Zamieszczone przez italy Zobacz posta
    Do tego typu alkoholu ...
    Generalnie bardzo dziękuję Ci za uwagi i komentarze. Myślę o tym życiu i myślę. Gdyby ktoś miał jakieś przykłady zdjęć to poproszę o linki na priv celem inspiracji.

    A teraz kilka zdjęć innego typu, w których jest coś co mi się podoba ... jakiś pierwiastek życia właśnie (chociaż oprócz tego pierwiastka, reszta pewnie do bani).

    69. Królowa.

    70. Paź.

    71. Grajkowie.

  7. #27
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2015
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: [Daniel_Daniel] Pasje różne i fotografia

    Warszawa, a nie whisky, bo z whisky idzie mi jeszcze gorzej ... ;(

    72.

    73.

    74.

    75.
    Ostatnio edytowane przez Daniel_Daniel ; 21-04-2016 o 15:02

  8. #28
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2015
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: [Daniel_Daniel] Pasje różne i fotografia

    W ramach nauki wybrałem się ze Studiem Huśtawka na plener w Pieniny. Kilka zdjęć obowiązkowych Trzech Koron. W kolejności wschodu słońca.

    76. Trzy Korony


    77. Trzy Korony jeszcze w nocy.

    78. Trzy Korony z pasem Wenus

    79. Panorama

    80. Trzy Korony

    81. Trzy Już za dnia.
    Ostatnio edytowane przez Daniel_Daniel ; 08-06-2016 o 21:38

  9. #29
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2015
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: [Daniel_Daniel] Pasje różne i fotografia

    82. To samo miejsce co na powyższych, ta sama noc. Aparat w drugą stronę. Widoku przedstawić nie trzeba.

    83.

    84.

  10. #30
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2015
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: [Daniel_Daniel] Pasje różne i fotografia

    Kolka zdjęć z wyjazdu do matecznika whisky. Ale fauna też podeszła. Sprzętowo nie byłem na nią zupełnie gotowy ... cropy z setki i 16-35.

    85.

    86.

    87.

    88.

    89.

    90.

    91.

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •