Strona 93 z 296 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103143193 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 2954

Wątek: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

  1. #921
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Ja też głównie dokumentuję. Ogłoszenia dyrektorki przypinane na tablicy korkowej. W tym miejscu jest ciemno jak w d .. u murzyna. Zdjęcie ... idealne. By to zrobić aparatem bym musiał użyć statywu albo mieć ISO 6400 i szum większy niż w komórce.
    Używam tez do robienia backstage fotograficzno - filmowego.
    Na podobnej zasadzie można napisać, że do DOKUMENTOWANIA ogłoszeń na tablicy korkowej w zupełności wystarczy zegarek z aparatem foto i niezależnym telefonem komórkowym https://www.alletime.pl/p10292,zegar...on-rnce41.html zamiast smartfona z aparatem foto.

    Wielokrotnie w sklepie obok domu płacę przez Smartwatcha z NFC (GARMIN Fenix 6 Pro) bo nie zawsze chce mi się zabierać coś więcej niż zegarek na rękę. A Smartfon to już cegła w porównaniu do Smartwatcha i w przeciwieństwie do smartfoniarzy nie jestem uwiązany do telefonu z którym niektórzy się nie rozstają.

    Przykładowy Smartwatch z telefonem i aparatem foto:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zegarek-smartwatch-rubicon-rn_32093.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	178,5 KB
ID:	9563
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	RUBICON RNCE41.JPG
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	71,0 KB
ID:	9564

    Pełno tego ustrojstwa: https://emedyczny.com/p/30/1200/watc...10-android-sim
    Ostatnio edytowane przez candar ; 25-11-2022 o 15:59
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  2. #922
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 047

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    mi się ostatnio spodobały te nowe Garmin Marq, świetnie wyglądają, ale też trochę kosztują..
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  3. #923
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 012

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Darmo kupiłem 5 Plus. Też płacę, tylko zdjęć nie robię Kupowanie nowości ma taki sam sens zarówno w przypadku R7, Garminów czy nie przymierzając Samsungów 23, żeby nie robić offtop w Hydepark
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  4. #924
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    mi się ostatnio spodobały te nowe Garmin Marq, świetnie wyglądają, ale też trochę kosztują..
    Jakoś unikam wyświetlaczy z ekranem dotykowym AMOLED (cała seria Marq https://www.garmin.com/pl-PL/c/sport...-smartwatches/) i wolę 1000x swojego Fenixa 6x Pro za czytelny w słońcu, transreflektywny NIEDOTYKOWY wyświetlacz (czyli wszystko na pięciu przyciskach). Trafiało mnie ciągłe blokowanie i odblokowywanie wyświetlacza w poprzednim zegarku Kwestia gustu i przyzwyczajeń, podobnie jak w smartfonach
    Ostatnio edytowane przez candar ; 25-11-2022 o 19:22
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  5. #925
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Na podobnej zasadzie można napisać, że do DOKUMENTOWANIA ogłoszeń na tablicy korkowej w zupełności wystarczy zegarek z aparatem foto i niezależnym telefonem komórkowym ... zamiast smartfona z aparatem foto.
    To nie ja. Zegarek zakładam tylko czasami, prawdziwy. To co proponujesz nie zapewni mi tego co potrzebuję. I dodam, że nie chodzi o płatności. Nie dokonuje ich za pomocą telefonu to telefonem tez nie mam zamiaru. Nie mam na telefonie żadnej aplikacji bankowej.
    Mam przy sobie ZAWSZE smartfon. Wyobraźcie sobie kogoś zajętego 100 sprawami naraz. Terminarz to podstawa, w każdym dniu od 5 do 10 pozycji. Wyobraźcie sobie kogoś kto ma książke telefoniczną na blisko 3000 pozycji i nie ma pamięci do osób. Do każdego kontaktu mam przypisane zdjęcie by mi się wyświetliło kto dzwoni (np Natalii mam blisko 40 a nie kojarze ich nazwisk to skąd mam wiedziec która Natalia dzwoni?), do wielu mam przypisany adres zamieszkania (dokładny lub tylko miasto), rok urodzenia modelek (!) i ich wzrost, umiejętnosci (balet, jazda konno itp), linki do portfolio (!) i to czasami po kilka linków do osoby, przynależność do grupy (każda impreza jaką robię, plener, szkolenie to kolejna grupa). To te główne rzeczy, przy niektórych osobach tych informacji jest jeszcze więcej.
    Co tydzień zrzucam zawartość książki telefonicznej na laptop.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  6. #926
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    To nie ja. Zegarek zakładam tylko czasami, prawdziwy. To co proponujesz nie zapewni mi tego co potrzebuję. I dodam, że nie chodzi o płatności. Nie dokonuje ich za pomocą telefonu to zegarkiem tez nie mam zamiaru. Nie mam na telefonie żadnej aplikacji bankowej.
    Mam przy sobie ZAWSZE smartfon. Wyobraźcie sobie kogoś zajętego 100 sprawami naraz. Terminarz to podstawa, w każdym dniu od 5 do 10 pozycji. Wyobraźcie sobie kogoś kto ma książke telefoniczną na blisko 3000 pozycji i nie ma pamięci do osób. Do każdego kontaktu mam przypisane zdjęcie by mi się wyświetliło kto dzwoni (np Natalii mam blisko 40 a nie kojarze ich nazwisk to skąd mam wiedziec która Natalia dzwoni?), do wielu mam przypisany adres zamieszkania (dokładny lub tylko miasto), rok urodzenia modelek (!) i ich wzrost, umiejętnosci (balet, jazda konno itp), linki do portfolio (!) i to czasami po kilka linków do osoby, przynależność do grupy (każda impreza jaką robię, plener, szkolenie to kolejna grupa). To te główne rzeczy, przy niektórych osobach tych informacji jest jeszcze więcej.
    Co tydzień zrzucam zawartość książki telefonicznej na laptop.
    Można i tak. Niby mam swój terminarz w smartfonie (z pełnymi danymi), ale nie korzystam z niego bo cały czas używam sparowanego smartwatcha Fenixa 6x Pro z tym właśnie terminarzem i otrzymuję na niego zapisane powiadomienia i info o nowych wiadomościach oraz o tym, kto do mnie dzwoni = mam odłożony cały czas smartfon na półce i nic nie muszę, czyli nie siedzę jak większość smarfonowców przez 24/h z nosem w ekranie smartfona. A zawartość książki telefonicznej, wszystkie wiadomości trzymam w chmurze i mogę w każdej chwili przerzucić na innego smartfona. Aplikacja bankowa w smartwatchach jest lepiej zabezpieczona niż w smartfonach - moim zdaniem oczywiście
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 25-11-2022 o 21:52
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  7. #927
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    To jak sobie kiedyś radzili "naprawdę zajęci ludzie", mając do dyspozycji jedynie terminarz (taki z papieru) i pióro?
    http://glebsky.pl/ Mój blog fotograficzny, oraz http://flickr.com/photos/197047644@N07/ dla tych, którzy z jakichś powodów chcieliby zobaczyć moje zdjęcia

  8. #928
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    No dobra smartwatche te z elegancką kopertą mogą być, ale Kleiny Armani czy inne ciucho firmy to lipa na maxa.
    Dlatego właśnie zacytuję siebie raz jeszcze: "wolę 1000x swojego Fenixa 6x Pro za czytelny w słońcu, transreflektywny NIEDOTYKOWY wyświetlacz (wszystko na pięciu przyciskach" Czyli bez szaleństw, czytać należy - bez nawigowania na mapach z GPS - kolejne ładowanie zegarka mam za około 21 dni Dziadek Casio PROTREK Solar Waveceptor PRW1200T już nie nadążał

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Heldbaum Zobacz posta
    To jak sobie kiedyś radzili "naprawdę zajęci ludzie", mając do dyspozycji jedynie terminarz (taki z papieru) i pióro?
    Co ciekawe używam również trójdzielnego kalendarza, gdzie zaznaczam na czerwono najbliższe ważne terminy Nawyków nie zmienisz
    Ostatnio edytowane przez candar ; 25-11-2022 o 21:44
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  9. #929
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Wiele też mogą napisać osoby organizujące warsztaty lub wynajmujące studio fotograficzne na temat obsługi posiadanych aparatów foto i sprzętu studyjnego. I większego znaczenia nie ma tutaj wspomniana wyżej średnia wieku uczestników.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  10. #930
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez Heldbaum Zobacz posta
    To jak sobie kiedyś radzili "naprawdę zajęci ludzie", mając do dyspozycji jedynie terminarz (taki z papieru) i pióro?
    Normalnie. Natomiast ja nawet próbowałem używać terminarza tylko cały problem polega na tym, że nigdy go nie mam pod ręką kiedy jest najbardziej potrzebny . Pomijam już że wiele informacji na temat moich zadań otrzymuję drogą elektroniczną - miałbym przepisywać to do terminarza..... .....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 93 z 296 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103143193 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •