Strona 111 z 260 PierwszyPierwszy ... 1161101109110111112113121161211 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 101 do 1 110 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1101
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Stanislaw Zobacz posta
    Problem jest taki, że do 1DX2 nie podłączysz 28-70, rf 50mm 1.2 i innych wyśmienitych szkieł, które się pojawią.

    No i jedynka jest ogromna.
    Te wyśmienite szkła i tak kupię za może 5lat więc...

  2. #1102
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Te wyśmienite szkła i tak kupię za może 5lat więc...
    ...więc i puszkę RPRO dokupisz do nich choćby i za 20 tysi. Do 1DX przecież ich nie będziesz zakładał, nawet jakby zrobili przejściówkę

  3. #1103
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Sunders Zobacz posta
    ...więc i puszkę RPRO dokupisz do nich choćby i za 20 tysi. Do 1DX przecież ich nie będziesz zakładał, nawet jakby zrobili przejściówkę
    Za 5 lat przy tej inflacji brexicie itd to RP mk3 będzie kosztował 20 tysi.

    A dziś za 20'ka wolałbym 1dx2 niż R pro. Pytanie jeszcze kiedy ten sprzęt by się zwrócił...

  4. #1104
    Bywalec Awatar rostek andrzej
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Szczecin/Kraków
    Wiek
    50
    Posty
    218

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    żeby obliczyć kiedy zakup się zwróci, musiałbyś wiedzieć ile tracisz zleceń z powodu słabości obecnego sprzętu a ile zyskasz kupując nowy.
    Myślę że ma to raczej małe przełożenie. Nie ma się co czarować po prostu chcemy nowej zabawki

    Ja pewnie łyknę R jak zejdzie do 8 tysi i starczy.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  5. #1105
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez rostek andrzej Zobacz posta
    żeby obliczyć kiedy zakup się zwróci, musiałbyś wiedzieć ile tracisz zleceń z powodu słabości obecnego sprzętu a ile zyskasz kupując nowy.
    Robie dla typa zdjecia szaf, stolików krzeseł od 2013. Ostatnio już dwa albo 3x pytał kiedy kupuje nowy aparat, masakra jakaś. Tam wystarczy 60D a strzelam 5d3 więc...

    Potrzebowałem 60fps w FHD to kupiłem M50. Takie te nowe zabawki.

    Gdybym kupił R'ke to tylko do foto dzieciaków, af fajny i nawet ten z M50 mi leży.
    Ostatnio edytowane przez zdebik ; 16-04-2019 o 17:50

  6. #1106
    Bywalec Awatar rostek andrzej
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Szczecin/Kraków
    Wiek
    50
    Posty
    218

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    He he, za klientem nie nadążysz;-) Stały klient to skarb, tylko czy bezlusterkowe Profi R będzie inaf. Gość może kalkulować że porządny sprzęt musi być duży a nie taka zabaweczka.
    Może wpierw mklV, potem dopiero jedynka, żeby się nie okazało że za trzy lata to ledwo średni format daje radę ;-)

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  7. #1107
    Bywalec Awatar Shrek
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    57
    Posty
    121

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Chyba nie można było doczekać gorszych czasów jak takich, że klient zamiast oceniac
    Zlecenia po efektach, ocenia sprzęt jakim do tego zlecenia podchodzimy ... Słabo się robi.
    EOS R | EF-s 10-18 IS STM | RF 24-105 f/4L IS USM | EF 70-200 f/2.8L IS USM | 580EX II

  8. #1108
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Ale to dlatego że teraz można zrobić bardzo przyzwoite (jak się umie) zdjęcia najtańszym sprzętem na rynku. I klienci nie potrafią tego odróżnić. Dlatego jedynym wyznacznikiem jakości i profesjonalizmu jest dla nich posiadany sprzęt. To zresztą nic nowego. W wielu branżanch jest już tak od dawna.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #1109
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    No dobra, ale napisał, że strzela 5d3. To jest aparat duży, czarny i z dużą ilością guzików = profesjonalny osobiście starałbym się wyjaśniać klientowi, że sprzęt którego używam daje wysoką jakość. Choć znajomi mieli na ślubie fotografa z fuji i odebrali ten sprzęt jako zabawkę.
    Miłego dnia
    moja www

  10. #1110
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 602

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Robie dla typa zdjecia szaf, stolików krzeseł od 2013. Ostatnio już dwa albo 3x pytał kiedy kupuje nowy aparat, masakra jakaś. Tam wystarczy 60D a strzelam 5d3 więc...
    Kup 5Dsr, dostanie dużo Mpx to to zauważy. A jeśli chodzi o wygląd to dokup grip.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

Strona 111 z 260 PierwszyPierwszy ... 1161101109110111112113121161211 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •