Strona 75 z 175 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 1745

Wątek: Bezprzewodowe wyzwalanie lamp

  1. #741
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    To nie szybka, a taka gumowo-foliowa osłonka, coś w stylu tych folijek na wyświetlaczach LCD. Ściągnąć, wyrzucić i zapomnieć. Poprzełączaj kanały, bo to może kwestia zakłóceń. Na przykład od telefonu komórkowego w twojej kieszeni

  2. #742

    Domyślnie

    Mam pytanie i zarazem ostrzerzenie . Czy ktokolwiek ma jakieś nieoficjalne informacje kiedy Pocket Wizard naprawi błędy w firmware do tt1 i tt5 ? Z 5dmk2 nie działa synchronizacja z krótkimi czasami , nie działa ttl , tylko manual do 1/250sek.
    Dystrybutor mówi że jest problem i że niedługo będzie nowy firmware. Kiedy - niewiadomo.

  3. #743
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    181

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mah Zobacz posta
    Czy ktokolwiek ma jakieś nieoficjalne informacje kiedy Pocket Wizard naprawi błędy w firmware do tt1 i tt5 ?
    Jak nieoficjalne to powinny pojawićsię za jakies 11 dni (prosze nie brac tego do siebie to są informacje nieoficjalne i pochodzą z mało wiarygodnego źródła)

    Cytat Zamieszczone przez mah Zobacz posta
    Dystrybutor mówi że jest problem i że niedługo będzie nowy firmware. Kiedy - niewiadomo.
    hmmm czyżbyś sam sobie odpowiedział na pytanie ;>?

  4. #744
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mah Zobacz posta
    Mam pytanie i zarazem ostrzerzenie . Czy ktokolwiek ma jakieś nieoficjalne informacje kiedy Pocket Wizard naprawi błędy w firmware do tt1 i tt5 ? Z 5dmk2 nie działa synchronizacja z krótkimi czasami , nie działa ttl , tylko manual do 1/250sek.
    Dystrybutor mówi że jest problem i że niedługo będzie nowy firmware. Kiedy - niewiadomo.
    serio nic nie działa? aż nie chce mi sie wierzyc zeby prawie 2 miesiace od kiedy jest obecny najnowszy firmware wszytkim nie dzialalo, chocby dlatego ze od poczatku istnienia tego systemu PW skupial sie wlasnie glownie na 5D2
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  5. #745
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mah Zobacz posta
    Mam pytanie i zarazem ostrzerzenie . Czy ktokolwiek ma jakieś nieoficjalne informacje kiedy Pocket Wizard naprawi błędy w firmware do tt1 i tt5 ? Z 5dmk2 nie działa synchronizacja z krótkimi czasami , nie działa ttl , tylko manual do 1/250sek.
    Dystrybutor mówi że jest problem i że niedługo będzie nowy firmware. Kiedy - niewiadomo.
    a który to ten firmware?
    bo mam jakiś sprzed 2 miesięcy i to o czym piszesz działa bez problemu
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  6. #746
    Dopiero zaczyna Awatar Karoollapy
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    28

    Domyślnie

    Sprawdziłem cały wątek (po łebkach ale zawsze ) i wydaje mi się, że na poniższy temat nie było ani słowa. Otóż po dwóch kompletach pt-04 które nadają się ... nie wiem do czego, na 100% nie do fotografowania sportów ekstremalnych ;p stwierdziłem że zainwestuje w Phottix atlas, powodów jest kilka, po pierwsze podobno są nie-chińsko wykonane, niezawodne, no i można będzie w każdej chwili dokupić dodatkowy odbiornik nie martwiąc się jak przy pt-04 że nie podpasuje do pozostałych. Do rzeczy... Czy ktoś z was ma informacje, jak radzi sobie atlas na czasach krótszych niż 1/250? Na stronach z aukcjami itd. nie ma takich informacji, jednak ja zamierzam nabyć w tym roku (jak Bozia da) średni format i nie chciałbym przejechać się na wyzwalaczach, które nie pozwolą mi korzystać z pełni możliwości sprzętu. Dobra, koniec gadania, bo i tak głupio mi że tyle piszę, chyba się za wami stęskniłem po prostu Dziękuję z góry za odpowiedź.

  7. #747

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    a który to ten firmware?
    bo mam jakiś sprzed 2 miesięcy i to o czym piszesz działa bez problemu
    5.150 nie działa , w poprzednim było rzekomo ok , ale nie da się do niego wrócić.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez Shingo Zobacz posta


    hmmm czyżbyś sam sobie odpowiedział na pytanie ;>?
    Pytam czy dystrybutorowi PW można zaufać i poczekać .
    Ostatnio edytowane przez mah ; 08-10-2010 o 00:37 Powód: Automerged Doublepost

  8. #748
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mah Zobacz posta
    5.150 nie działa , w poprzednim było rzekomo ok , ale nie da się do niego wrócić.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

    Pytam czy dystrybutorowi PW można zaufać i poczekać .
    coś robisz źle bo znam sporo osób ktorym działa, zreszta gdyby nie działało - tak jak sugerujesz wlasciwie wszystko - to od 2 miesiacy byla by afera w necie
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez Karoollapy Zobacz posta
    Czy ktoś z was ma informacje, jak radzi sobie atlas na czasach krótszych niż 1/250? Na stronach z aukcjami itd. nie ma takich informacji, jednak ja zamierzam nabyć w tym roku (jak Bozia da) średni format i nie chciałbym przejechać się na wyzwalaczach, które nie pozwolą mi korzystać z pełni możliwości sprzętu.
    czas synchronizacji nie zalezy od wyzwalaczy, jesli bedziesz ich uzywal ze sprzetem/obiektywami z migawka centralna to musi synchronizowac z kazdym czasem
    Ostatnio edytowane przez sebcio80 ; 08-10-2010 o 05:44 Powód: Automerged Doublepost
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  9. #749
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    181

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mah Zobacz posta

    Pytam czy dystrybutorowi PW można zaufać i poczekać .
    A masz inne wyjście?

  10. #750

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Shingo Zobacz posta
    A masz inne wyjście?
    Mogę odesłać PW i założyć lampę na body .
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    coś robisz źle bo znam sporo osób ktorym działa, zreszta gdyby nie działało - tak jak sugerujesz wlasciwie wszystko - to od 2 miesiacy byla by afera w necie
    Zrobiłem już wszystkie z 10mln kombinacji i lampa ożywa zawsze przy 1/250
    Pozatym dystrybutor twierdzi że nie zadziała dopóki nie będzie nowego oprogr.
    Dziwie się że nie ma afery . Gdybym miał PW od dłuższego czasu i zainstalował sobie aktualizację której nie da się cofnąć po czym sprzęt przestałby działać to zrobił bym się magentowy . Czy ktoś ma zainstalowane 5.150 ?
    Ostatnio edytowane przez mah ; 08-10-2010 o 11:29 Powód: Automerged Doublepost

Strona 75 z 175 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785125 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •