Strona 5 z 296 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 2954

Wątek: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

  1. #41
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 306

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    Już mam, bo się szczepiłem na covid i nie zakładam czapki z aluminium, jak samoloty robią chemtrailsy, a mieszkam niedaleko lotniska.

    Cytat Zamieszczone przez Przemek_PC Zobacz posta
    Nie ma 4+1 ani 2+0. Jeśli brak subwoofera to po kropce jest 0 więc albo 5.0 (front, central, surround) albo 2.0 czyli inaczej stereo.
    Aż sprawdziłem w instrukcji obsługi, rzeczywiście napisane jest "wzmacniacz pięciokanałowy". A szkoda, bo 4.1 tak fajnie wyglądało.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    też słucham czasem winyli, ale jednak częściej cyfrowej z dedykowanego urządzenia (choć mój telefon niby gra nieźle)
    Nie pisałem tego, żeby narzekać. Po prostu świat się zmienia (od zawsze, żeby nie było że dopiero teraz) i to co dla nas maniaków jest fajne, dla innych może już w ogóle nie istnieć.
    Nie słucham winyli, bo pokonał mnie gramofon kiedy chciałem go wskrzesić.

    Jakiś czas temu syn chciał mieć aparat, to mu doradziłem odpowiedni model bezlustra z dobrym obiektywem. Pobawił się trochę, ale przeważnie robi zdjęcia ajfonem, bo i tak je na nim ogląda, więc nie potrzebuje nic lepszego. Dobry monitor dla niego to taki co ma dużo cali i K; gdy mu coś powiedziałem o gamucie, przestrzeni barw itp. to nigdy nie słyszał. I nie ma się na co obrażać.
    Ostatnio edytowane przez Leon007 ; 31-05-2022 o 19:21
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  2. #42

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    Cytat Zamieszczone przez Przemek_PC Zobacz posta
    Nie ma 4+1 ani 2+0. Jeśli brak subwoofera to po kropce jest 0 więc albo 5.0 (front, central, surround) albo 2.0 czyli inaczej stereo.
    No właśnie śmieję się z tej kropki, myślałem że chodzi o głośnik centralny. No to mam 2+1 a wyłączony subwoofer, tak po ludzku pisząc

  3. #43
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 047

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    to było tak, że przy pierwszej dawce wszczepiali kamerę, w drugiej gpsa, a w trzeciej moduł zdalnego sterowania. tak to działa.

    co do implantów w mózgu do obróbki foto - ciekawe kto się na taką ingerencję zdecyduje tzn. już wiem, bo znam taki przypadek - niepełnosprawny, któremu miało to ułatwić życie (co prawda nie do foto ale pisania tekstu). Ale zdrowy człowiek? ja na pewno nie ale zanim do tego dojdzie to pewnie już będe na emeryturze w Bieszczadach, z dala od nowinek technicznych.
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  4. #44
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 343

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    Cytat Zamieszczone przez Leon007 Zobacz posta
    Już mam, bo się szczepiłem na covid i nie zakładam czapki z aluminium, jak samoloty robią chemtrailsy, a mieszkam niedaleko lotniska.
    Zaszczep się jeszcze na małpią ospę, na pewno pomoże a ja Ci mogę pokazać, jak samoloty robią chemtrailsy, które zresztą są już oficjalnie potwierdzone.

    Ja nie mam smartfona, bo nie mam potrzeby prztykania czegokolwiek w dowolnym momencie, a na tym się opiera cała idea aparatu foto w telefonie.
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  5. #45
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    Telefony, Ray Ben ma okulary z aparatem tańsze od najnowszego Samsunga.

  6. #46
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 306

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    Cytat Zamieszczone przez atsf Zobacz posta
    Zaszczep się jeszcze na małpią ospę, na pewno pomoże a ja Ci mogę pokazać, jak samoloty robią chemtrailsy, które zresztą są już oficjalnie potwierdzone.

    Ja nie mam smartfona, bo nie mam potrzeby prztykania czegokolwiek w dowolnym momencie, a na tym się opiera cała idea aparatu foto w telefonie.
    Smartfon to nie tylko robienie zdjęć.
    Masz coś na lądowanie na Księżycu?

    Można sobie zmywarkę podłączyć i nalewać do niej wodę wiadrem.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  7. #47
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    dziś wróciłem z kolejnego wyjazdu
    małpki widziałem u seniorów
    parę sztuk luster/bez luster
    i komórki,komórki,komórki
    i jeszcze jedno-ubywa sklepów foto, praktycznie ich się już nie spotyka
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  8. #48

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    Jakby wymyślono, żeby do telefonu dodać smart-sztućce to teraz w restauracji byśmy widzieli ludzi jedzących komórkami.
    Aczkolwiek wolę jeść sztućcami

  9. #49
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 405

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    dziś wróciłem z kolejnego wyjazdu
    małpki widziałem u seniorów
    parę sztuk luster/bez luster
    i komórki,komórki,komórki
    i jeszcze jedno-ubywa sklepów foto, praktycznie ich się już nie spotyka
    Jeżeli fotka powstaje w smartfonie, z niego jest wysyłana a następnie prezentowana na innych smartfonach to jest to spójna technologia i trudno tu coś ulepszyć.
    Od wielu lat nie widziałem u znajomych prezentacji fotek np. na TV 4k: wybranych, skadrowanych, przygotowanych w formie pokazu.
    Nie ma szczególnego zapotrzebowania na jakość i chęci do ślęczenia nad fotkami. Ale to jak szybko ukażą się fotki np. z wakacji to jest już ważne.
    A mówię tu o ludziach leciwych.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  10. #50

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    To jak że wszystkim. Traktują fotografię użytkowo a nie jako sztukę czy choćby hobby nawet. Ser może być żółty i biały, tyle wystarczy.
    Wieża stereo byle jakoś znośnie grała - żadne tam niuanse tonów nie są ważne
    Ostatnio edytowane przez Karlbuk ; 04-06-2022 o 00:07

Strona 5 z 296 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •